Skocz do zawartości

Robienie loda (przeniesiony z "Ploteczki")


janek donosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzi facet do sklepu zoologicznego, ogląda chomiki a po chwili pyta

sprzedawcy:

- Dlaczego wszystkie chomiki kosztują ok. 100 zl a ten ostatni 1 000 zl?

- Bo ten ostatni jest inny i najlepszy.

- Na czym polega różnica?

- On po prostu zajebiście ciągnie laskę! Jak chce pan spróbować, zapraszam

za parawan.

Po chwili facet wychodzi ze sklepu z uśmiechem na twarzy no i z chomikiem

oczywiście. Wchodzi do domu, a żona się pyta:

- I co, kupiłeś chomika?

A mąż:

- Naucz go gotować i wypierdalaj!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jednak zoofilii nie polecajmy w tym temacie...

 

Nieładnie dokuczać innowiercom. Ostatnio ma wybitne posty. Nieładnie tak.

 

Jak tam nikogo nie potępiam za miłość międzygatunkową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden typ mi kiedyś powiedział "nie zrozum mnie źle, ale nikt Ci nie zrobi lepszego loda niż facet" :D i zapewne tak samo jest z kobitami, niezaleznie jakby facet się nie starał i jak świetnie by nie było, to jednak minetka zrobiona przez laseczkę będzie najlepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jeden fakt. Co jest powodem, że na głębokie gardło kobiety próbują z pasją łyknąć coś czemu rady nie podołają. To działa na zasadzie: ja nie dam rady? Chcą zaimponować partnerowi? Chcą go nakręcić? Czy po po prostu cierpią w gulgotaniu milczeniu, bo chcą mu zrobić fun? :D

 

Dawać tu teorie Panie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to przereklamowane, moja pierwsza dziewczyna (dla Was pewnie skarb) chciała mi sprawić przyjemność, ale ani nie było to dla mnie przyjemne i czułem się jakoś dziwnie.

 

Odwieczny problem. Laska naprawdę chciała coś dla Ciebie zrobić, żebyś miał fun. A że Ty ją traktowałeś jak boginię której się nie kala........ to miałeś sprzeczności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację tak było i dodam, że to ona była aktywna, gdybym ja był aktywny, może większy fun był by to dla mnie, no ale fakt boigini się nie kala, nie rucha w gardło. Ot takie sprzeczności.

 

PS. Bardzo mnie rozśmieszył Twój post ostatnio, nie będę wymieniał z imienia żeby bla bla bla, dziękuję Ola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.