Skocz do zawartości

RE,, smakowanie,,jedzenia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Laski i chłopaki :P jak to jest u was z jedzeniem? ktoś pisał że lubi się delektować ja to lubię od zawsze , nie lubię się spieszyć , tylko czuć smak potrawy :) a ile razy coś jem słyszę tylko że jem powoli a to ,nie ładnie tak się ślamazarzyć ,,bo jak pójdziesz do pracy i tak będziesz jadła to co sobie o tobie pomyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja celebruję niemal każdą czynność, więc tak jest również z jedzeniem. 

Zwłaszcza, jeśli o przygotowywanie potraw chodzi. 

W kuchni przy gotowaniu obiadu potrafimy spędzić pół dnia.

Od niego się tego nauczyłam. Ja nalewam sobie kieliszek wina, on robi drinka. Włączamy muzykę. Kiedyś dziwiłam się, jak można tak długo gotować, bo miał upiec ciastko truskawkowe, i był w kuchni od 14 do 17, naprawdę. Kiedy przyszłam do kuchni i zobaczyłam , że on dopiero układa truskawki na galaretce, pomyślałam - może tak długo piekł biszkopt, wiadomo nie zawsze wychodzi. 

A potem zobaczyłam w koszu opakowanie po kupionym, gotowym biszkopcie! Byłam w szoku.

Jedzenie u mnie zawsze jest pięknie podane i powoli jedzone.  Należy cieszyć się jedzeniem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.