Skocz do zawartości

Wyzwania


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od dłuższego czasu pracuje nad soba bez opierdalania, ale przychodzi taki moment że aż człowieka rwie żeby coś ''odpierdolić'' w pozytywnym tego slowa znaczeniu...Jak znaleść sobie wyzwania? Czy stawianie sobie celów to tez w jakiś sposób wyzwanie? Potrzebuje wyzwań, coś mi ciągle w środku mówi żebym sie wreszcie ruszył i rozwijał się pełną parą..ale nie wiem gdzie tych wyzwań szukać i co to dokładnie znaczy wyzwanie w dzisiejszym świecie gdzie wszystko jest ułatwione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja Ci napiszę jakie mam wyzwania, nie są zbyt ambitne. Jak ktoś mnie zaczepi następnym razem, to mu przyjebać. Przeczytać książkę po angielsku narazie przeczytałem 50 stron, a jest 250. Pogodzić pracę, z dietą i siłownią lub boksem, zacząć inaczej się ubierać ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz a po co mu Assasyn ma tracić potrzebne minerały ;-)?

Ja osobiście jeżeli już się za coś wezmę to robię to na 100% - to bardzo ważne - nie ma półśrodków. Jeżeli mam odczucie, że coś chcę/powonieniem zrobić to robię (starając się nie korzystać z udogodnień tego świata). Docelowo tworzy to pewność siebie (pewność własnej "osoby") i myślę, że jest to zdrowym zachowaniem.

Po prostu jak coś nie zagraża zdrowiu i życiu innych ludzi oraz nie łamie prawa, to to po prostu rób jak Cię ochota najdzie ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No biorąc pod uwage sex z tą laska mogę jej pomoc...Zrobic przysługę jej chlopakowi a po drugie nie bede ranil jej uczuc po trzecie zaspokoje ja do takiego stopnia ze przyjdzie po jeszcze a po czwarte wszsycy beda zadowoleni+ cenna wiedza na przyszlosc  :) ahhaa a tak na powaznie baca masz racje, byleby nikogo nie krzywdzic .No dzieki panowie za posty a teraz ide na balet :) Zycze wszystkim wyjeba...soboty :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.