Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patrze ale nie widze, słysze ale nie dociera, rozmyslam ale nie rozumiem.

Rozstania kobiet z facetami,zauważyłem wyjebany w chuj schemat zachowań i nie moge go skumać.

Przykład dla nie których moze przekoloryzowany ale takie historie sie dzieją(kurwa no ja trafiłem na podobną)

Jest sobie parka.przychodzi noc,sex zajebisty,rano fiku miku na dobry poczatek dnia.on sobie lezy ogladając dzień dobry tvn czy jakies inne gówno.ona zajarana przynosi sniadanie z poranna kawką.Życie jest piekne wsio sie układa.


Godzine później niunia jest jakaś wyraźnie przyjebana jak decha do mostu i wali hasłem nie pasujemy do siebie to koniec :D czy jakies tam inne popierdolone hasełka


Naświetliłem sytuacje,czas na pytanko.



Dlaczego kobiety podczas rozstań zachowuja sie tak jak by z psychiatryka uciekły?zmiana zachowania o 180 stopni.o uzasadnionych logicznnych zachowaniach i odzywkach to juz nie wspominam bo to z normalnoscia niema nic wspólnego,jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki niewiasta z kobiety zamienia sie w świra a z wmiare inteligentnej osoby zamienia sie w osobe o inteligenci równej muszli klozetowej bądz drzewa bananowego.



Ja rozumiem że kobieta sobie wszystko usprawiedliwi.jak ma faceta zostawic wpizdu to go zostawi.jak ma sie zemścić to sie zemści itd


No ale o co tu chodzi w tym burdelu?zachowujac sie jak idiotka próbuje przekazac facetowi że nie jest jego warta?

że jak pokaże facetowi swoje maksymalne popierdolenie łba to facet sobie powie"kurwa dobrze ze po takim czasie i po tym jak było nam dobrze wkońcu pokazała ze jest pierdolnieta i teraz mozemy sie rozstać?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikachu wchodzisz w swiat, ktorego chyba nie da sie wyjasnic prosta matematyka :-P.

Miałem podobna akcje, dziewczyna przed przyjazdem dzwoni cieszy sie, ze mnie zobaczy, usmiechnieta, przyjeżdżam a tu spojrzenie spode łba , nie chce juz z Toba byc, jej placz i koniec. Jakby nagla nienawisc jakas. Lub ktos inny na oku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie niedojrzali emocjonalnie, którzy boją się wchodzić w relacje, boją się porzucenia, odpychają innych profilaktycznie. Ale to moje zdanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty znam.przyczyn nie za bardzo. Motyw ubzduranej niechęci bądz nienawiści do byłego kumam,bo ona w swoim bzdurnym deklu myślała ze jest dobrze a potem sobie ubzdurała że jest źle ze wzgledu na to ze nowy lepszy obiekt sie pojawił, więc analogicznie trzeba dojebac byłemu który nie dawał jej wszystkiego jak na tacy.Co powoduje wywyższenie nowego obiektu zainteresowań ponad były obiekt,czyli jak by nie było usprawiedliwianie swojej decyzji. Tylko za hooy nie kumam dlaczego baby zachowują sie jak kompletne idiotki przy rozstaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Pika  z tej sytuacji, którą opisałeś: zachowanie pani wynika z poplątania emocji, chce, ale nie chce, a może jeszcze poczekać, może będzie dobrze, eh chyba jednak nie :lol: 

chwiejność w podejmowaniu decyzji, niska samoocena, jednym słowem poplątanie z pomieszaniem :lol::lol::lol:

i nie ma co się nad tym zastanawiać, bo to nie Twój problem ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha WIELKA IMPROWIZACJA :lol: kurde Pikaczu panna, która idzie do łózka z facetem i, myśli w tym czasie o tym czy z nim zostanie czy nie, no proszę Cię...jeszcze Cię wykorzystała :lol:;) zrobiła dobrą minę do złej gry( sniadanie ) po czym nagle  mówi: "wiesz to koniec" Niezła gra tylko gracz bez klasy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko przykład,z zycia,miałem podobnie.popierdolenie z poplataniem maja kobitki wełbie.innego przykładu nie chciało mi sie dawać bo poleciał na goraco i nie chodziło tu o zwiazek ani jakie kolwiek relacje babka facet.a jednak schemat zachowania identyczny jak przy rozstaniu.Więc coś wtym kurwa musi być%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.