Skocz do zawartości

Wasze przygody i wtopy na podstawie filmu "Jungle"


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi


        Czy mieliście przygodę (oczywiście w mniejszej skali)  jak w filmie Jungle? 
Głupie zachowania, ,brak wyobraźni,,amatorka,walka o złote kalesony,brawura…

 

Kiedyś w górach znajomy odłączył się od grupy wcześniej powiedział ,że idzie się odlać . Kilku ludzi wysoko w górach i po kilku min, nawoływania, poszukiwania, brak gościa, co robić dzwonić  do służb? Sto milionów myśli czy spadł,zemdlał,zjadł go Alien ;P  … 

        Znajomy  przyszedł po 30-40min nic sobie nie robiąc z zamieszania, dostał kilka ostrych słów od całej ekipy, sam „zagubiony” opowiadał że chciał sam popatrzeć na góry xD 

 

        Inna akcja  byli ludzie o różnej kondycji i wydolności fizycznej. Niby wszyscy znajomi…  koleżanka o tęższej budowie ciała :) odpadła jako pierwsza, i zaczęła spowalniać grupę, pamiętam jak mnie wk**rwiali znajomi,którzy robili jej docinki za plecami,przestali ją akceptować tak jak w filmie Jungle’a  „Marcus”.Karma przyszła dosyć szybko jeden z , „kozaków” uszkodził kostkę lub coś w nodze  i po ciężkim zejściu z asekuracją , odpadł z wyjazdu. 

 


       Ja też raz nawaliłem ,głód i wyczerpanie uruchomiły mi w głowie bardzo czarne myśli coś ala „dzień świra” ,kłótnie, wyzwiska,jakaś depresja,  odłączyłem się od grupy  mówiąc ,że zaczekam na nich w tym miejscu…
Kolejnym ciosem była „zmęczona” buło-kanapka o smaku starej mokrej tektury!!! 

 

P.S 1 Sam film średni z marksistowskim/lewackim przekazem zły biały człowiek niszczy dżungle(namowa do depopulacji   oraz okrutni Jezuici ;P ) http://www.filmweb.pl/film/Dżungla-2017-765956

P.S 2  czarne napisy to linki ;P 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.