Skocz do zawartości

Wkurza mnie wszystko


Zygmunt

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czytam książkę John Eldredge: Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy.    Autor już dwa razy mnie tak wnerwił, że musiałem wyjść z domu wychodzić to :) A tu cytat z książki, nawet pasuje do sytuacji:

 

"Jak to się dzieje, że mężczyźni zaglądając do swoich serc, nie odkrywają niczego mężnego, niebezpiecznego, a znajdują jedynie gniew, żądzę i strach?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verde izolacja mi nic nie daje. Ja sam jestem teraz praktycznie wyizolowany od wszystkich na wsi a szambo i tak czasem wybija, chyba że u ciebie złość jest prowokowana myślami/zdarzeniami ale to nie jest wyjście na dłuższą mete. Myśle że trzeba po prostu swoje sie wywkurwiać zaakceptować i nie powodować wiecej. Co do tłumienia mialem taki okres że byłem zablokowany , zero emocji i jak to przełamałem to wszystko ze zdwojoną siłą odczuwałem i to chyba jest to samo. W naturze nic nie ginie, zyjemy na emocjonalny kredyt a kiedyś trzeba go spłacić .

Zygmunt ja na codzień czuje sie dobrze tylko czasem mam spontaniczne napady i wtedy ćwiczenie mi średnio pomaga po ćwiczeniu nadal czuje że ostatkiem sił chętnie bym kogoś zatłuk siekierą a na toksyczność osób już jestem praktycznie obojętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.