Jump to content

Brzygot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  562
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

253 Świetna

About Brzygot

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,588 profile views
 1. Prawdemówiąc nie przekonuje mnie ideaa życia aby nie powodować cierpienia. To jest tylko idea która jest niewykonalna , a cierpienie jest integralną częścią istnienia. Pomnijając już fakt że mieso kur z ubojni do najzdrowszych nie należy.
 2. Ale taki tytuł to już w sumie mizoginia jest rzeczywiście. Troszeczki przegiął twój kolega.
 3. Będąc na wakacjach w pracy w uk dowiedziałem sie że można 8 lat języka nie znać a pracować w uk więc się nie martw, jakoś sobie dasz rade. (A tego kolesia specjalnie w zły pociąg posłałem za lenistwo ni i go nie lubie)
 4. Sam cierpie troche na typ "mameji" i nie wiecie nawet jak silna jest pokusa aby potrolować. Łącze się z wami w" bulu i nadzieji" moje drogie trole może kiedyś się wam znudzi. Ponadto myśle że można wyróżnić typ trola kobiecego "atencyjna kurwa" której celem jest skupienie na sobie jak najwiekszej uwagi.
 5. Wiem to że ma jakieś przyczyny, jakiś zły wzorzec etc. Ale nie mam pojęcia jak go odkryć. Myślałem że uwalnianie emocji mam za sobą ale jak widać grubo się myliłem @dr Mordechaj B'rzyt-wa masz na myśli jakieś konkretne przypadłości?
 6. Otóż od dłuższego czasu rozwala mnie stres towarzyszy mi prawie ciągle nawet nie trzeba sytuacji stresowej.Poza tym czuje praktycznie ciągle napięcie w brzuchu i sczczeki mi się same zaciskaja. Czuje się tym rozwalony i nie wiem jak się tego pozbyć . Zmagał się ktoś z podobnymi rzeczami i wie jak sobie z tym można radzić?
 7. Dziwi mnie cały hejt na "pedałków w rurkach" ogólnie o wygląd. To przecierz nie pierwszyzna że mężczyźni malują się i latają w rajtuzach itp. Dla mnie ten hejt oznacza kryzys męskości i pewne zagubienie oraz niepewność u tych hejtujących. Kurczowo trzymają się swego kanonu a jak ktoś sięgo nie trzyma to jest dla niego ciotą. A przecież estetyka ubioru męskiego wielokrotnie się zmianiała. Wynika że nasi mężczyźni sami maja z tym wielki problem, próbują dodać sobie męskości za pomocą ubioru i innych pierdołek tego typu a nie w tym przecierz istota męskości.
 8. @AdrianoPeruggio Strasznie w tobie dużo nienawiści do tych istot a nienawiść niczemu nie służy, tylko utrudnia życie. Ja na twoim miejscu coś bym z tym zrobił.
 9. Oni robią to celowo. Nie myśl że on zrobił to przypadkowo. Jak sam widzisz takie rzeczy dają wiekszą afere =wiecej ludzi to zobaczy = wiecej szekli
 10. To są debile nakrecane przez trolle. Zobaczcie na niektore konta kompletnie z dupska. Sprawdzajcie jak coś wrzucacie z wykopu bo w wiekszości to infromacje z dupy wzięte nastawione na sensacje i kręcenie wypokowego festiwalu spierdoństwa.
 11. Na komentarze weźcie poprawke, bo widać że anony tam piszą komcie. A większośc ludzi popiera go zobaczcie najbardziej zplusowane komentarze. Jest nadzieja w narodzie A na wykopków nawet nie patrz bo w wiekszości to ameby i zakon rycerski herbu sami wiecie jakiego.
 12. Ten człowiek najprawdopodobniej nie ma nawet pojęcia co robi i jakie to ma skutki. Też go już wcześniej widziałem to patoniusz mocny. A można się spodziewać że jesli przebywa w patoli to jest niewrażliwy na rakie zachowania i sam zapewne padał ich celem. Pytanie czy takie osobniki są resocjalizowalne? Myśle że to ruletka.
 13. Ja umiem na plecach i żabką. Kraulem pomimo czasu spedzonego nad nim nie potrafie. Kompletnie mi nie wychodzi praca nóg.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.