Skocz do zawartości

Co kupić na te upalne dni?


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w te upalne trzeba pracować to chciałbym się zapytać co polecacie w te upalne dni? Mam budżet tak do 200 zł, więc za to pewnie zwykły wiatrak kupię, ale może sami używacie jakiś konkretny model, bądź inne urządzenie i je polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dziś kupiłem wentylator kolumnowy. Nie ma wielkiej tarczy - ot taki "słupek". Kompaktowa rzecz, na tym mi zależało. Na "jedynce" z oscylacją robi już dobrą robotę w pracowni o powierzchni 16m2. Kosztował szalone 99 PLN (jakaś promo była na nie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rnext napisał:

Tak się składa, że dziś kupiłem wentylator kolumnowy. Nie ma wielkiej tarczy - ot taki "słupek". Kompaktowa rzecz, na tym mi zależało. Na "jedynce" z oscylacją robi już dobrą robotę w pracowni o powierzchni 16m2. Kosztował szalone 99 PLN (jakaś promo była na nie).

Masz na myśli ten?

https://m.euro.com.pl/wentylatory-i-klimatory/vesta-etof01.bhtml?gclid=CjwKCAjw7vraBRBbEiwA4WBOn1L9AChiylTEi8Hpd-UtvNICjMNVxRDHP4uu27eQimTUrJ5prt6caxoC1AUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CO29p6Cax9wCFQYaGAodsRAFOQ

Wyglada przyzwoicie i ma dobre oceny. Chyba go kupię. Dzięki bardzo. 

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie ten z Twojego linku. Nic nie terkocze tylko ładnie szumi, bardzo lekki i mobilny, myślę że nawet przy tym spać będzie można na luzach. 

 

Wstępnie myślałem o tym Dysonie:

2000

Bo raz że designerski a dwa co ważniejsze, bezpieczny dla naszego ptactwa.

Ale trzepnąłem się w łeb, testowo, czy aby na niego nie upadłem (cena).

Jak będą upały po 2 miesiące w PL to zainwestuję w klimę a tak na 2 tygodnie to bez sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.