Jump to content

Rnext

Starszy Moderator
 • Content Count

  8,519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  92
 • Donations

  30.00 PLN 

Rnext last won the day on May 7

Rnext had the most liked content!

Community Reputation

22,009 Świetna

About Rnext

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Sosnas

Recent Profile Visitors

25,977 profile views
 1. Będziemy jeszcze polityków wysyłać na roboty do Niemiec, bo tu nie będzie już nikogo do płacenia podatków. Albo na narządy do Chin. Mówię Wam. Rządy na narządy! ps. Ale nie wiem czy się obrobią na szparagach u bauera na wszystkich emerytów o których się tak priorytetowo troszczą. Nie dadzą rady i skończy się tym, że będą "zabijać babcie" głodem. pps. Nawet w ramach miłosierdzia nie odziewał bym ich w numerowane pasiaki. Zwłaszcza, że śmieszniej będzie jak będą ryć w ziemi w garniturach i garsonkach.
 2. Jedwabnik jeszcze zatęskni za tak krótką kwarantanną. Docelowo będzie kwarantanna permanentna z podpięciem do MetaVerse a odpowiednie służby (w kombinezonach, a jakże!) będą miały klucze od domu, żeby wpadać zrobić odżywczy zastrzyk z glukozy a jak się ktoś z punktami w MetaVerse nie wyrobi, to z Pavulonu.
 3. Oni wszyscy odlatują jak Maria Antonina, która słysząc skandujący tłum że nie mają chleba, odpowiedziała żeby jedli w takim razie ciastka. Nie wiem, chyba ryż był wówczas niemodny. Tyle, że nie wszyscy kończą na gilotynie. Tej, aktualnie prawdopodobieństwo jest tak nikłe, że żal nie zaryzykować, bo tłum jest głupszy, niż ustawa rozporządzenie przewiduje.
 4. @Conrad to wszystko nieprawda. To ciepła, rodzinna, głęboko zatroskana, religijna i metafizyczna persona
 5. Oni wszyscy są i tak tylko samonośną odpowiedzią na pytanie "czy można być głupim cwaniakiem?"
 6. On chyba te same wżery i krosty ma na mózgu. Chociaż mam pewną obserwację dot. mimiki "naszych przywódców". Oni mają jakąś taką modyfikację genetyczną, że wyraz twarzy durnia, dla niewprawnego oka wygląda na głębokie zamyślenie.
 7. Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Tyle, że tamta jabłoń, zdaje się rosła nad urwiskiem. Obok szczawiu i mirabelek pewnie. ps. Legendarne są opowieści pracowników słynnego banku, kiedy ich prezes wspinał się na szczyty pozerstwa kompetencji i błyskotliwości, przy prezentacjach w PP, po czym oni dla beki, zadawali mu nie za trudne pytania, przy których potykał się o własne nogi. Było coś jak odpowiedzi o cenę chleba Generalnie pierdolił od rzeczy, trzy po trzy para piętnaście. Dobrze, że choć trafia do własnej dupy z papierem (jak należy domniemywać). Dl
 8. W świecie, w którym rządzą kurwy (męskie bo męskie, ale jednak kurwy), będąc mężczyzną, należy unikać każdych, dodatkowych zobowiązań prawnych. To powinien być już element społecznego "aikido".
 9. Ciekawy wpis na podstawie wywiadu w RMF z H(U)rbanem i Flisiakiem, dwa diabełki z pudełka znów wyskoczyły i "cuda, cuda, objawiają". https://www.bibula.com/?p=134042
 10. Zapowiada się kolejna medialna przepierka, jedynego zwoju mózgowego jedwabników i to przy użyciu tych samych, naukowo skompromitowanych medyków. Ci, zamiast się modlić, żeby świat o nich zapomniał przez bzdety, które głosili, znów pchają się na afisz. Dopóki tacy jak oni, będą rywalizować ze sobą o to, kto ma lepszy apartament w Warszawie zamiast ilu pacjentów cokolwiek im zawdzięcza (nie mówię o sytuacji - "nie zabił, choć mógł"), dopóty będą się znajdować coraz nowsze, sprzedajne kanalie, które niczym kapo w obozie, bez mrugnięcia okiem za paczkę fajek, posortują własnych braci do gazu.
 11. Myślę, że szczepionka Pfizera na C19 będzie na małpią ospę idealna
 12. O to to! Osobiście nie potrafię (jeszcze) cielęciny przyrządzać, ale mając coś takiego pod ręką, na pewno bym spróbował. Chociaż aktualnie główkuję raczej nad dojrzewającymi wędlinami. Nie wymagają prądu do przechowywania, długa trwałość i jednak spora koncentracja dobrego, zwierzęcego białka i tłuszczyku. Spójrz jaka piękna karkówka:
 13. @vodkas85 wystrugał go Ihor Kołomojski "ukraiński przedsiębiorca, magnat mediowy, właściciel klubu piłkarskiego FK Dnipro, działacz społeczności żydowskiej na Ukrainie, od 2008 r. prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej w kraju, przewodniczący Dniepropetrowskiej Obwodowej Administracji Państwowej Ukrainy". Po naszemu - ichni oligarcha.
 14. @meghan a wychodzi Ci krucha ta wołowina? Masz dobre źródło? Mi się jeszcze tutaj u nas (ale to zagłębie mleczarskie) nie udało kupić jakiejś na tyle dobrej, żeby nadawała się do czegoś innego niż mielenie. Inaczej wychodzi zelówa starego buta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.