Jump to content

Rnext

Starszy Moderator
 • Content Count

  6,473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71
 • Donations

  30.00 PLN 

Rnext last won the day on April 10

Rnext had the most liked content!

Community Reputation

15,246 Świetna

12 Followers

About Rnext

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Sosnas

Recent Profile Visitors

20,518 profile views
 1. A śmialiśmy się tu kiedyś z resztą foliarstwa, że oazami wolności we współczesnym świecie zostanie tylko Rosja i Białoruś Dekady? Ale i tak wszyscy najbardziej wierzą temu największemu zwolennikowi depopulacji w szczytny cel ratowania nagle ludzi przed epidemią
 2. Pierwszy argument rzucił, jak Putin o mundurach swoich żołnierzy podczas inwazji na Ukrainę, które można kupić w każdym sklepie, więc to na pewno strzelają przebierańcy Ponadto coś tu jednak nie gra z tą wymuszoną obelżywością i wyzwiskami pod adresem poprzednika. Gamonia? Przebierańca? Zwykłego leszcza? No po prostu jełopa? SOR(r)y Yanek, ale są pewne granice rozpaczliwego zaistnienia jako "jutuber". Ale, całość zasadniczo przeniosła w sferę wiary lub niewiary, co w świetle prywatnej wiedzy, o numerach, jakie odchodzą w okolicach służb medycznych przy okazji covidosc
 3. To by tłumaczyło udział Billa G. w tym geszefcie
 4. Szczęśliwie takich podwładnych... było więcej. A z podobnej beczki - H. w zeszłym roku w ramach pewnej komórki medycznej uczestniczyła w jednym projekcie związanym z testami. Zasadniczo jej pierwszą obserwacją była zależność statystyk wyników już od samej partii testu. A finalnym wnioskiem - że ona z tym covido-szwindlem nie chce mieć już nic wspólnego. Niejednemu jednak oczy wyszły by z orbit, gdyby poznał jej honorarium. Skala korupcji sojuszników w "biznesie covidowym" jest niewyobrażalna.
 5. Tylko co to za reset, po którym "komputer" ma być czymś innym i działać inaczej? A może tak samo? Jakieś grube szyderstwo elit?
 6. Restpirator stał się po prostu takim medialnym symbolem i fetyszem od "niewiadomoczego". Jeśli ktoś pod niego trafia, to nie dlatego że jest zdrowy bądź chociaż w umiarkowanej kondycji. Na OITy trafiają ludzie w bardzo kiepskim stanie i statystyka OITowa jest twarda - 20% ma jakiekolwiek szanse na przeżycie. Sam trafiłem w styczniu 2020 na pięć dni pod tą motopompę i takie właśnie mi szanse dawali. Nie wiedzieli że to "C19" bo jeszcze nie był wówczas modny. Piątej nocy, gdy już odzyskiwałem przytomność, zarejestrowałem trzy wywózki zwłok sąsiadów. A były nas cztery osoby na sali.
 7. A kiedykolwiek twierdziłem/śmy że nie istnieje? Czy może, że ludzie są nieśmiertelni? Propaganda wciąż próbuje posklejać nasze pytania, wątpliwości, odwoływanie się do nauki, rozumu i badań z jakimiś absurdami postawami i denializmem rzeczywistości, przynależnym tylko chorym psychicznie. Wszystko tylko po to, żeby zachwiać każdym przejawem kontestacji i "nieprawomyślną myślozbrodnią".
 8. Wiesz, to jest IMO narracja tylko dla tych, którzy wierzą, że chodzi w tym o jakąś walkę z wirusem. Ale upieram się przy tym od początku - to błędne założenie i o wirusa chodzi tu najmniej. Mimo że ludzie patrzą na oczywiste sprzeczności i kontrnaukowe posunięcia, to i tak jako masa, zobaczą to, co im się chce pokazać, zwłaszcza teraz, by jak najdłużej wypierać i nie przyznać się do klęski własnego rozumu i percepcji. Na tym polega bycie "nowocześnie oświeconym", co de facto sprowadza się do odrzucenia wiedzy, nauki, sprawdzonych metod badawczych, przyjęcia medialnej szczepionki i negowania rz
 9. "Chopin" bo zamiast zapalenia płuc wywołuje gruźlicę (z biedy)
 10. Szczepka jako sposób na przedłużenie pandemii. W sumie póki trwa, status quo rządzących się nie zmieni a weszli radośnie w to gówno jak ciemniaki do gangu handlarzy narkotyków. I tu już nie ma "step back".
 11. Ech, wczoraj H. przyjmowała na oddział babcinkę 94 lata i opowiadała, że kobiecina w fenomenalnej kondycji jak na swoje lata, tylko test jej wyszedł pozytywny i musieli ją przekierować do "obozu koncentracyjnego dla pozytywnych", gdzie babcinkę pewnie do-zarażą naprawdę aż w końcu kipnie, bo tak to w praktyce wygląda. Bo loteria testowa... Ech bracie, ostatnio widziałem traktorzystę - sam na polu w kabinie traktora i zamaskowany. To jest jeden wielki psychiatryk z rozkręconą "Akcją T4"
 12. Nie ma się co cieszyć, to tylko element werbowania sojuszników dla planu wśród ludzi pracy. Na przykład z płatnych urlopów na życzenie pod nazwą "kwarantanna domowa" wielu pracowników chętnie korzysta, co jest niewątpliwym przychylnie odbieranym aspektem tzw. "antypandemicznych działań rządu". Coś jak korupcja lekarzy ekstra-benefitami za pacjentów covidowców.
 13. Nie zdziwię się, jeśli tratwą ratunkową dla walut będą wzgardzone przez ulicę obligi "aliantów". Jakaś premia za uczestnictwo i wierność systemowi może być przewidziana w mechanizmie "restrukturyzacji zadłużenia". Chyba że mają wystarczyć tylko same "łupy wojenne", więc skala aktualnych transferów może być już tym po części. Ale to tylko takie snucie hipotez.
 14. Jak to jaki klucz? Establishment zostaje reszta do gazu na tak długo, aż zostanie ile wystarczy. Ziemia i nieruchy to ta sama pułapka moim zdaniem. Trzeba się będzie albo wykrwawić płacąc od tego podatki albo oddać pseudo-państwowym spółkom na wypas dla kolesi. Zwłaszcza w tak lecącej na pysk demografii. Dlatego teraz nieruchy są tak upychane ulicy. A złoto? Hm, początkowo może być niezła czkawka z obrotem, jak wejdzie już CBDC. Jakiś czas minie, zanim wypracuje się "podziemie" dla Szarej Strefy Wszchrzeczy (jako alternatywa IoT - Internetu Rzeczy ;))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.