Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rnext

Starszy Moderator
 • Content Count

  4549
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58

Rnext last won the day on May 16

Rnext had the most liked content!

Community Reputation

10096 Świetna

9 Followers

About Rnext

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Sosnas

Recent Profile Visitors

9056 profile views
 1. Z urodą da się współżyć, ale rzadko żyć. Zresztą urodziwe przeważnie robią za breloczek bądź trofeum. No i warunek posiadania powodzenia przez kobiety jest słabiutki, wystarczy nie straszyć wyglądem. Niesamowite osiągnięcie, nie ma co.
 2. No tak, jak zarobię na dobrym dealu to moja zasługa, ale jak złamię przepisy to nie moja wina. Przecież to jest proste - jechałem za szybko? Jechałem. Zaparkowałem na zakazie? No tak. Na klatę a nie kombinowanie i wicie się jak piskorz.
 3. Aż jestem ciekaw, czy to nie jest jakaś forma zawoalowanego testu p.t. "kto chciałby mnie bzyknąć" na podstawie przychylności opinii Odstrzel się na lux-torpedę, załóż sexi ciuszki a większość facetów będzie Cię słuchać i patrzeć jak w obrazek, cokolwiek nie powiesz. Niezależnie czy będziesz mówiła miło czy agresywnie, o antynatalizmie czy o nowym lakierze do paznokci, choć mało kogo, treść przekazu w ogóle obejdzie. Napisałaś kiedyś, że w rzeczywistym świecie nie zachowujesz się i nie mówisz tak jak tu na forum. Więc udajesz, grasz, kreując różne wizerunki. Pod co? Pod cudzą akceptację w realu a pod prowokację w "bezpiecznej" sieci? Trochę tak, jak byś w realu zbierała ciśnienie a tu je spuszczała. Myślę, że to jest też spory problem (ogólnie dla kobiet) dla harmonijnego funkcjonowania z samą sobą.
 4. Ten artykuł to jakiś pozamerytoryczny bełkot, przeplatany chodliwymi na szrocie feminizmu, pustymi i bezwartościowymi hasełkami. Do tego takie rozpaczliwe manipulacyjki w stylu małej dziewczynki: Nie mam bladego pojęcia o jakie pominięte niewygodne fakty chodzić może, więc autorki w ramach nadzwyczajnych kompetencji dziennikarskich i bez wątpienia ogromnego talentu, może by łaskawie je przytoczyły? No i co ma wyobraźnia autora tekstu do faktów? Faceci dali radę? Dali. Panie nie dały? Nie dały. Parokrotnie eksperyment powtórzono z identycznym skutkiem? Powtórzono. Nad czym tu się wytrząsać i zaprzęgać wyobraźnię? Pieprzenie kotka za pomocą młotka. Rozejrzyjcie się dziewczyny po Skandynawii. Przyjmuje się że tam "równościowe" strategie społeczne są najbardziej rozwinięte na świecie. I co? I panie lgną mimo wszystko do zawodów kobiecych a faceci do męskich. Nie da się kury przerobić w orła za pomocą kultury a nawet hodując od pisklaka w orlim gnieździe. Kropka. Rozpaczliwie zapytam - co jest nie tak, że kobiety tak nienawidzą własnej natury? Czyżby jednak choć podskórnie były czegoś, co chcą odrzucić - świadome? Jestem jak najbardziej "za". I proponuję, żeby to nie był eksperyment, tylko trwała zmiana. Bo póki co cały system socjalizacji i edukacji jest uszyty pod dziewczynki. Ma być spokojnie, łagodnie, pamięciówa zamiast kreatywności i rozwiązywania problemów, przeważający kontakt z nauczycielami i wychowawcami płci żeńskiej itd. Wszelkie chłopięce pragnienia i potrzeby rozbijają się o niezrozumienie i niedostosowanie. To chłopcy są łamani a nie dziewczynki. W dodatku tresowani do wspierania i pomagania dziewczynkom od małego.
 5. Z Sabiną utrzymujemy kontakt towarzyski i że się tak wyrażę - ideowy, więc chętnie bym po kumotersku ponaganiał na nią. Tyle że jest dopiero "ósemką" na liście K15, więc marne szanse. Jedynie głosowanie na nią może znacząco wzmocnić jej pozycję w partii. Zna cztery języki, co daje jest dostęp do ogromu światowej wiedzy i mnóstwa cennych kontaktów tak w PL jak i za granicą. Do tego ma silne, wewnętrzne poczucie misji społecznika i potrzebę realizacji się w tej materii. Wiedzie sobie wygodnie ułożone życie, na tyle, że nie potrzebuje połasić się na unijną pensję. O tym jaką jest aktywistką - jakoś zdaje się w zeszłym roku rozmawialiśmy na temat włoskiego Ruchu Pięciu Gwiazd (sama ma silne związki z Italią i również z "gwiazdkowcami") i tak jej mówię, że my w PL to w sumie wiemy tylko tyle o nich, że medialnie nam się sprzedaje ich jako populistów i demagogów i mało kto jest w stanie pozyskać jakieś info przez barierę językową. No i Sabina - bach, założyła na FB fanpage pięciu gwiazd po polsku - "no to teraz będziecie wiedzieć". No i w ogóle mnóstwo robi a nie tylko gada. Teraz w kampanii, praktycznie lata od studia TV do radiowego w przerwach między wywiadami do gazet. Często jest rozgoryczona biernością i brakiem zaangażowania ludzi w życie społeczne, taką inercją i atrofią postaw obywatelskich (to chyba najczęściej przewijający się motyw ubolewania w naszych rozmowach) że już parę razy była na granicy rezygnacji. W klubie K15 rzuciła nawet pomysł, żeby zorganizować wspólną debatę jej ze Spurkową. Ale mimo uznania że to niezły pomysł, z niewiadomych przyczyn jakoś nic z tego nie wyszło. Tyle tylko, że była z nią we wspólnym wywiadzie radiowym wraz z dwójką jeszcze innych kandydatów. Najlepsze, że jak parę dni temu była na podobnym spotkaniu, tyle że w studio TV to Spurkowa się nie pojawiła i Wiosna przysłała kogoś innego w zastępstwie Jestem ciekaw jaki wpływ miał fakt, że Sabina ją w radio lekko naprostowała w kwestii przemocy kobiet. Zresztą możecie obejrzeć reakcję SS - jak by połknęła żabę w pewnym momencie https://radiopoznan.fm/informacje/publicystyka/o-reakcjach-swiata-polityki-na-film-tylko-nie-mow-nikomu?fbclid=IwAR0HxnlL73GAqdoCpT_50E74cmDHxsbfuvDWT6hgxkSSyZGxwzxh-wXfIws
 6. Niestety jest jeszcze gorzej - jest jedynką w okręgu 7 (Wielkopolska), w WAW za Biedroniem, dwójką jest Wielgusowa. Więc SS ma praktycznie zagwarantowaną łapówę europarlamentarną. W zasadzie w świetle niemocy europarlamentu, trudno ten organ traktować inaczej niż jako swoistą synekurę zamkniętą w ramach klubiku dyskusyjnego. No ale mimo wszysko, kasa leci i medialnie nasyfić może. A jak można było przepchnąć JOWy to na referendum poszło 7% uprawnionych. Jak tu być w PL republikaninem? Z kim kurła?
 7. No oprócz tego że laska ma chyba lekkiego zeza, to raczej większy nacisk należy położyć, że ma albo coś nie po kolei w głowie albo jest tak cwana, że wspina się właśnie na Mount Everest hipokryzji. W sumie dobrze że EURoLament nic nie może.
 8. Moja "osobiście ukochana" polityczka, ex-zastępczyni (niedo)rzecznika praw obywatelskich, która w ramach równego traktowania zawsze #trzymastronekobiet i uznaje istnienie wyłącznie przemocy która ma płeć męską, jak zapewne wiecie startuje do do euro-lamentu. Par-lamentu oczywiście. I na plakatach wyborczych "Wiosny" świeci takim oto zdjęciem: Ciekaw jestem, czy to element szerszego planu Spurkowej, żeby przykładnie ukarać przemocowego przywódcę partii, czy raczej zwyczajna sprzedajność za unijną kasę Swoją drogą, niesamowite jak szybko wyciszyli sprawę łomotu jaki Biedroń ponoć sprawił onegdaj mamusi.
 9. Od zawsze. Wiedza z zakresu podstawówki, proszę: Dla ścisłości - pisałem o pogardzie.
 10. Aj waj, toż to metodologiczny bubel. @Ancalagon szacun (jak zwykle) za czujność
 11. @Ancalagon i pomyśleć, że tacy kiedyś pili mleko matki A potem poddają się przepierce ideologicznej i urządzają "kryształowe noce" w ramach nowo nabytego i podstawionego przez fałszerzy-propagandystów, "głębokiego humanizmu". Bo jak rozumiem, niszczą sklepy dla dobra rzeźników.
 12. Po raz kolejny dowodzisz swojego niedouczenia i to we własnej domenie. W dodatku ponownie, próbując pouczać innych. Bo właśnie stosujesz sztuczki/chwyty retoryczne (podpowiedź: definicja erotemy) a erystyczne to może byś i chciała. A gdzie w swoich wpisach, to już sama znajdziesz bez trudu, skoro studia nauczyły Cię tego i owego. Na dodatek po raz kolejny trollujesz, jeżdżąc w jakimś temacie po bocznicy. Musisz być ultra-arogancką osobą, żeby tak obelżywie z nieskrępowaną wyższością i pogardą, nazwać forumowiczów gawiedzią. Masz 2 godziny od następnego zalogowania na forum, na spakowanie swoich zabawek, by zanim dostaniesz za to permbana, wyjść z twarzą i z klasą przeprosić na pożegnanie wszystkich forumowiczów.
 13. @Androgeniczna wolę uznać, że jedynie udajesz jakobyś nie zrozumiała porównania. No ale OK, może prościej - czy byłby dla Ciebie dostępny, gdyby nie był zainteresowany by stanąć w kolejce do Ciebie? Nie. Kropka. Taki miałabyś wybór, że nie mogłabyś sobie go wybrać i wziąć.
 14. To jest bardzo niebezpieczne przekonanie dla obu płci. Jest zasadnicza różnica pomiędzy wyborem (dostępnością wszystkich opcji) a selekcją (wybór z ograniczonej do dostępnej nam puli). Wielu samców jak i co gorsza samic jest przekonanych że panie wybierają. No to wybierz sobie @Androgeniczna jakiegoś Brada Pitta to się zdziwisz jaki masz wybór.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.