Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rnext

Starszy Moderator
 • Zawartość

  2820
 • Donations

  30,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  42

Ostatnia wygrana Rnext w Rankingu w dniu 14 Marzec

Rnext posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

5685 Świetna

2 obserwujących

O Rnext

 • Tytuł
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Las Sosnas

Ostatnie wizyty

4768 wyświetleń profilu
 1. Petycja o odwołanie Sylwi Spurek ze stanowiska

  @kryss lawina może zacząć się od płatka śniegu Trzeba działać. Albo próbujemy coś robić albo skończymy na darciu pierza i "babskim gadaniu" w kole gospodyń wiejskich.
 2. Kłania się nisko, po samo piź...sko teoria kratyzmu, Władysław Witwicki i Alfred Adler.
 3. Sabina Gatti podesłała mi właśnie info, że ktoś stworzył taką petycję. Podpisujcie, rozpowszechniajcie! https://secure.avaaz.org/pl/petition/Rzecznik_Praw_Obywatelskich_Adam_Bodnar_O_odwolanie_p_Sylwii_Spurek_Zcy_RPO_ds_Rownego_Traktowania/
 4. "Teorię wszystkiego" obejrzałem natychmiast po premierze i z chęcią sobie przypomnę, może nawet dziś. Uważam że przy okazji genialna rola Redmayne'a. Ma gość i talent aktorski i ciekawy, charakterystyczny fenotyp. Więc również z czystym sumieniem polecam. "Krótką historię..." czytałem tak dawno, że w najbliższej luce czasowej do niej wrócę.
 5. @Apocalypse ja na ten przykład Ci wierzę. Absolutnie. Kobiety mówią prawdę, wierzą w nią i przekonują o tym otoczenie. Problem tylko w tym, że jest to zwykle (zawsze?) prawda chwilowa i zmienia się jak pogoda na K2. Zbyt wiele zapewnień czy deklaracji słyszałem, byłem świadkiem i obserwatorem, żeby od dawna się z nich tylko śmiać (choć w sumie czując jakąś formę zażenowania). No offence.
 6. Cieszę się, że Sabina nie odpuściła i znalazła power, choć oboje w rozmowie sprzed jakiegoś czasu poddaliśmy w wątpliwość sens tego co każde z nas robi. Chwila słabości o którą nietrudno w otaczającej nasz rzeczywistości. Przy okazji - tak naprawdę przemoc ze strony kobiet jest wspierana a wręcz promowana kulturowo, politycznie, medialnie - innymi słowy: systemowo. Przecież zwalczanie skutków to głównie likwidowanie przyczyn, którymi niemal nikt się nie zajmuje, zwłaszcza w świecie w którym te, mają być z definicji, ideologicznie przemilczane.
 7. Ja i moja Tajka

  W ogólności się zgadzam z wieloma Twoimi wypowiedziami, jednak problemy z każdą kobietą są gwarantowane, nie mając ustawionego właściwego mindsetu. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie brzmi to fatalnie.
 8. Sex appeal jest czymś, czego brakuje większości 20-30 latek (kanał, po prostu kanał - lub jak mawiał klasyk - "to jest kurwa dramat"), łatwiej o stylową i sexowną 40tkę, tyle że te występują z częstotliwością homarów w Bałtyku. Lepiej się zająć numizmatyką
 9. Znam sie z nią kilkanaście lat. Kompletnie aseksualna relacja, więc bez wycieczek i podtekstów proszę Nie chodzi też o prezent materialny, bo ten już przesądzony, tylko o pewną "wyjątkowość chwili". No więc wymyśliłem coś dla - od 5 lat mężatki z dwójką małych synków. Nadałem jej na początku znajomości ksywkę "Maryna" i tak się to przyjęło w środowisku znajomych i jej rodziny (ważne dla dalszej części pomysłu), których będzie na kameralnej domówce ze 20+. I ten pomysł sprowadza się do odegrania "koncertu jednego numeru" na potrzeby którego ogarnę bez trudu te parę riffów na wiośle a jej męża namówię na wokal (chociaż to ja bardziej pasuję pod fryz Kukiza, tyle że beczę jak koza ). Niestety (kluczowe) bębny odpadają, nie ma nikogo od tego. Mają rozsuwane drzwi między salonem i sypialnią i żeby z sypialni zrobić "scenę" na której zrobimy (oczywiście o godzinie 10tej ;)) ten numer: Wszelkie pomysły, również choreograficzne i inne mile widziane! Wstępnie od jednej kumpeli mam propozycję zrobienia choreografii a'la "Czerwąsi" Nawet pomysł mi się podoba. Peruki da się zorganizować.
 10. Dlatego powinien być jeden równy zasiłek senioralny dla wszystkich emerytów a prawo do niego nabiera się w wieku niezależnym od płci. A co sobie uskrobiesz, zainwestujesz czy będziesz chcieć pracować nadal, to twoje. Redukcja posadek urzędniczych, uproszczenie (potanienie) systemu informatycznego (bo to właściwie robota dla komputera w postaci przelewania z konta w kont{o}), brak podskórnego, wewnętrznego konfliktu między emerytami i wiele więcej innych zalet. Jak myślicie? Panie będą chyba na "nie"?
 11. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Swoją drogą, jest w tym jakaś infantylna perwersja, żeby (PUA) granie pod panie podnosić do rangi sztuki.
 12. Co do tej aborcji, to sam nie wiem. Kurczę, panie są cwane, jeszcze okazałoby się że większość ciąż to jednak z gwałtu była a odsetek fałszywych oskarżeń poszybował by w górę. Raczej jakieś synergiczne rozwiązania prawne by musiały wjechać. Co do tematu - aż musiałem od razu sprawdzić w której grupie jestem
 13. To inne jeszcze dorzucę.
×