Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rnext

Starszy Moderator
 • Content Count

  5364
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Rnext last won the day on October 31 2019

Rnext had the most liked content!

Community Reputation

12187 Świetna

11 Followers

About Rnext

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Sosnas

Recent Profile Visitors

13061 profile views
 1. Oferta "systemowa" jest żadna. Nawet jeśli wyciągniesz 3% na czysto to ile to będzie? 300 PLN rocznie? Wychodzi 1PLN dziennie. Zawracanie gitary w zakresie zysku nominalnego. Tyle to przez tydzień jesteś w stanie wyciągnąć np. robiąc staruszce po sąsiedzku zakupy w warzywniaku Ale możesz podejść do tematu na parę sposobów: - ćwczebnie - spekuła na jakichś walorach (akcje, krypto itp). Zwykle kończysz z lekcją, chociaż jako dawca kapitału - wstęp do inwestowania - kokosów (ani nawet śliwek) raczej z tego nie będzie, ale przydać się może do otrzaskania się z większą kapustą w zarządzaniu - rynek pożyczek/inwestycji prywatnych, ryzyko większe ale jest zabawa - wyrabiasz nawyk odkładania konsumpcji na później Ogólnie zmierzam do tego, że to za mała kwota, żeby się do niej przywiązywać za bardzo.
 2. No to "słowo się rzekło, kobyłka u płota" I bardzo dobrze. Czasami trzeba "umrzeć" dla dotychczasowego życia. Raczej nie potrzebujesz rady, tylko otuchy. A tutaj sam wybierasz. Ciesz się, że nie robią tego za Ciebie okoliczności i konieczności. Przed czym "pękasz" tak naprawdę? Bo nie sądzę, że sen z powiek spędza Ci ekonomia. Z nią zresztą i na niższym poziomie finansowym często i tak może być satysfakcjonująco. A satysfakcji za same pieniądze nie kupisz. To styl życia ma Ci ją dać w postaci zajebistej codzienności. Zawalczyłeś właśnie o swoją codzienność. A jak Ci się nie spodoba, możesz zmienić kolejną rzecz, kolejny raz. Nie decydujesz się przecież na klasztorną celę.
 3. Nie wiem co mi bardziej dyga od pierwszego wpisu - detektor beki czy detektor ściemy
 4. Taaaa a potem zamiast zabawy z synkiem we wkładanie na głowę torebki mamusi, poleci: "tato! tato! A jaka będzie dywergencja pola tensorowego w przestrzeni Reimanna...?"
 5. A to zdaje się imć @Obliteraror wczoraj czy przedwczoraj już pisał o tym. No cóż, powtórzę - katolicyzm to jedno wielkie, wynaturzone bałwochwalstwo.
 6. Haha, jako wróż, pisałem w zeszłym roku o mrzonkach w kontekście zrównoważonego budżetu. I teraz co? Gramy pod inflację i szmacenie PLN, wtedy nam NBP, swój wirtualny zysk wpłaci przesunie do budżetu na rozrzucanie banknotów z helikoptera (np. bezdzietnym tym razem, żeby zachęcić co by dorobili obywateli), żeby rozkręcić spiralę infla i się wybail-outować z rodzimego długu.
 7. @Edwin no pięknie Pierwsze jaskółki Wciąż jest repeta z komuny, więc stałych elementów gry się spodziewam. p.s. Niby kopnęła się infla na 3.5% w samym grudniu z oczekiwaniem 4-5% na początku 2020. Optymiści...
 8. Tak swoją drogą, ciekaw jestem, kiedy w polskich mediach pojawi się propaganda, że inflacja jest pozytywna dla gospodarki i społeczeństwa. Ciekawe, czy jako argumenty "za" będzie się forsować wzrost dochodów budżetowych i element zachęcający do inwestowania.
 9. ...a już myślałem że pojawiła się nowa, fascynująca, afrykańska piękność na horyzoncie
 10. @Jenny bez takich zabiegów erystycznych proszę. Takie żałośnie schematyczne i prowokacyjne poziomy prowadzenia dialogu przez panie są na forum rozpracowane wzdłuż i wszerz. Świeżak jesteś, więc proponuję albo merytorycznie albo wcale.
 11. Dietetyczka Siema.
 12. Z cyklu "dzwonię do ciebie, bo nie mogę z tobą rozmawiać" Po co więc zaczynasz dyskusję, skoro nie masz na nią czasu? Zresztą, nie wymaga to "ciągłego przesiadywania na forum". Odpisać można w każdej chwili a nie wciąż, zwłaszcza że dyskusja trwa już od wtorku a nie od godziny. Poza tym, nie przekręcaj - nam nie przeszkadza że ignorujesz, tylko dostrzegamy w tym symptomy. Szczególnie, ża moje pytanie stanowiło symetryczne odbicie zadanego przez Ciebie, co być może sprawiło mylne wrażenie, że Cię ten aspekt szczególnie interesuje. Ale widać interesuje Cię tylko do czasu zachowania pozorów możliwości forsowania własnych racji.
 13. Nie licz na odpowiedź. Zapytałem już o to bodaj stronę/dwie wcześniej i koleżanka jakoś zignorowała (pewnie nie zauważyła ;)). Katolicyzm to jedno wielkie bałwochwalstwo, z bałwochwalczym kultem bożków, świąt, świątków, relikwii oraz kultem maryjnym na czele. Nawet jednego człowieka postawił pozornie na równi, jednak - powyżej Boga, zwykłego uzurpatora nieomylności w sprawach wiary i moralności. Człowieka wielokrotnie w swej "nieomylności" skazującego na stos, zakazującego ksiąg (w tym Biblii) czy wzywającego do mordów i rzezi w imię krzyża, prowadzącego przy tym jedne z bardziej mętnych geszeftów świata, rękoma enigmatycznego Banku Watykańskiego, który we współpracy choćby z Banco Ambrosiano, obsługiwał konta mafii i tajne rachunki partii politycznych. No ale jak mawiał abp. Paul Marcinkus - "kościołem nie zarządza się za pomocą zdrowasiek". Tak, moi drodzy katolicy, podlegacie mechanizmom twardego, bezwzględnego zarządzania Wami, przez bezwzględnych ludzi, o bardzo silnym tropizmie władzy i kasy. Watykan i jego namiestnicy są sprawcami tylu wynaturzeń, zbrodni i bezprawia, że uznawanie ich nakazów, zakazów i nauk jest co najmniej - duchowo ryzykowne. Bo przecież skoro mylili się wcześniej, skąd wiadomo że nie mylą się i teraz? Ale posłuszny niechaj będzie jak już kto chce. Wolna wola. Niechaj tylko mają umiar w próbach zarażania szaleństwem, innych. Słońca naprawdę nie obchodzi to, czy ktoś wierzy czy nie wierzy że świeci.
 14. @mirek_handlarz_ludzmi a próbowałeś z PL bądź bez PL na początku numeru rachunku? W moim na eM wstępnie wszystko wygląda OK, ale trybi dopiero bez "PL".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.