Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rnext

Starszy Moderator
 • Content Count

  5900
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Rnext last won the day on July 26

Rnext had the most liked content!

Community Reputation

13718 Świetna

12 Followers

About Rnext

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Sosnas

Recent Profile Visitors

17455 profile views
 1. Mózg potrafi płatać niestworzone figle. I o dziwo przestaje, jak się go choćby delikatnie zneutralizuje a co dopiero gdy obumrze biologicznie. Pewnie na świecie jest kilka tysięcy tak byłych jak i obecnych Hitlerów, Napoleonów, Kleopatr, ludzi którym kosmici przekazują informacje za pośrednictwem anten które przecież każdy ma w zębach itd. Zresztą w lutym br. kompletnie straciłem wiarę w jakikolwiek absolut. Tak po prostu. Nie ma, odeszły zwątpienia ale i nadzieje. To nie jest skutek racjonalizacji i wytłumaczenia sobie czegoś, tylko podobnie jak mają prawdziwie wierzący w przekonaniu, jedynie owo poczucie i przekonanie jest odwrotne. Nie dość że inaczej się żyje i patrzy na świat, to chyba lepiej, czyściej i bardzo pomaga świadomość, że możemy tu liczyć tylko co najwyżej na siebie nawzajem. Niestety, jak dziś patrzę na wszelkie wierzenia, to widzę w ich projekcjach tylko zwykły, ludzki lęk przed unicestwieniem.
 2. Dokładnie te dane wrzucałem tu jako bardzo ciekawe w marcu bodaj. Wszystko było nieźle rozpracowane, mimo, że powszechnie twierdziło się że nic nie wiadomo (o wirusie w głównym trzonie znanym od lat 60-tych).
 3. Oni będą się starali przepchnąć każdy bubel i absurd prawny, który przybliży ich do głównego celu - zapewnienia ustawowej bezkarności sobie. Zresztą, ustawa jako pierwsza ma być dla lekarzy, pod publiczkę i jako "mięso" dla ludu, mimo, że istnieją przepisy regulujące odpowiedzialność za błędy lekarskie. Na ich podstawie Ziobro do dziś nęka jakiegoś biednego doktora, pod którego opieką mu ojciec umarł. No i to pewnie przypadek, że Szumiś jest też lekarzem więc prokurator będzie mu mógł gwizdnąć w trąbkę co najwyżej. A pod publiczkę to zagranie, jako że owa publiczka podzielona skutecznie na pro-lekarzy i anty-lekarzy, więc każda frakcja dostaje paliwo dla siebie. Jedni pozory uspokojenia, że rząd troszczy się o lekarzy i ich hołubi "bo mają nas dobrze leczyć" a drudzy wkurw, że medycy dostaną podwyżki i bezkarność. Przedłużenie zasady "dziel i rządź". Więc nie dajmy się zwieść że chodzi o jakieś tam zdrowie obywateli, bo o to nigdy nie chodziło. Jak była "pierwsza pandemia" to w pierwszej kolejności pozabezpieczali medycznie siebie i swoje rodziny. Reszta niech zdycha, bo jak mawiał tow. Szmaciak - "trzeba gonić gnać to bydło a jak padnie to na mydło". Ciekawe czy jak się lud jorgnie, to zrobi zrzutę na lekarzy-eutanarzy A medycy? Są ostro w większości wkurwieni na ten marionetkowy rząd miernot, bo sytuacja w o.z. jest tragiczna nie od czasów "plandemii".
 4. Wije się i wije rząd krętaczy i kombinatorów, żeby spod własnej dupy pożar podrzucić komukolwiek innemu. No i wymyślają coraz to lepsze sposoby z których chyba "the best of" przepchnie się dzisiaj. Chodzi o zalążek ustawy "bezkarność całkowita", na razie adresowany do lekarzy. Jako że "bezobjawowa eutanazja" nie jest jeszcze legalna, tak nie może być. No i w charakterze zasłony dymnej dla ognia, który sami rozpętali, chcą zrobić prezent kryminalnemu półświatkowi zleceniodawców. Czy znajdą się lekarze - mordercy na zlecenie? Tego na pewno nikt nie wie, choć skoro mogli się znaleźć ratownicy wstrzykujący pacjentom pavulon za prowizję od zakładu pogrzebowego, to pewnie i za grubszy pieniądz, niejeden lekarz mógłby "przypadkiem popełnić drobny błąd" i zlikwidować konkurenta w biznesie/osobistego wroga/wkurwiającego sąsiada czy opozycjonistę. W końcu ma być to legalne. Pokręconej strategii naszego rządu nie przejrzysz jak snu wariata, ale co, jeśli to ich sposób na to, żeby lekarze dorobili sobie do cieniutkich pensji? ps Być może Giertych miał sporo szczęścia że terminy tak mu się zbiegły, iż trafiły jeszcze przed uchwaleniem ustawy. (wpis to prowokacyjny żart, choć trochę gorzki)
 5. Taka anegdota z dziś. Wspólnik pojechał do klienta, który ma kamery termowizyjne przy wejściu. Tak sobie zrobili, bo uważają że dzięki mierzeniu temperatury, będą bezpieczni. Jako że wspólnik to kawalarz, wchodząc zapalił sobie zapalniczkę przy głowie. Sytuacja zrobiła się w okamgnieniu jak z kreskówki Disneya - rozległ się alarm a wszyscy pracownicy wpadli w taki popłoch i spanikowali, że oknami chcieli z budynku wyskakiwać. Zabijał się jeden o drugiego salwując ucieczką z pomieszczenia. No więc trochę śmieszno, trochę straszno.
 6. @Garrett szkoda pieniędzy podatnika na testowanie w ogóle. Testowanie jest potrzebne tylko handlarzom testami. Paradoksalnie wiedza kto ma rzekome RNA w sobie nie jest nam do niczego potrzebna. Tak samo jak niepotrzebna jest w przypadku również grypy i dlatego się jej nie stosuje, ponieważ przy tego typu i tak propagujących się wirusach, kwarantanna czy lockdowny dają zerowe efekty i nie mają uzasadnienia. Tym bardziej, że żaden kraj nie jest izolowaną wyspą, wirusy przenoszą się wraz z zanieczyszczeniami i... i tak kto ma umrzeć, to umrze, bo jak nam się mówi - "nie ma lekarstwa". Brak lekarstwa = brak możliwości leczenia. Można je tylko udawać, żeby dobrze wyglądało. Więc leczą a leczeni i tak umierają. Chociaż istnieją poważne wątpliwości co do tego, że przyjęte procedury są w ogóle metodą leczenia. Ale OK, trzymajmy się oficjalnej wersji, bo ona wyznacza równanie - imuunologia ci nie zadziała = nic nie można zrobić. Choćby nawet podłączyć do czterech respiratorów. Jeśli jakiekolwiek - to jedyne testy jakie miałyby sens to testy na przeciwciała. Ale nie robi się takiego ani jednego na warunkach ogólnego testowania, choć kto chce może sobie za parę stówek zrobić sam. A co szkodziło najpierw przetestować personel medyczny, i tych z przeciwciałami kierować do pacjentów zarażających? Reszta ludzi mogłaby być sukcesywnie testowana z całkowitą swobodą funkcjonowania społecznego. Ale przede wszystkim, nie robi się tych testów, żeby przypadkiem się nie okazało jak we włoskiej Apulii, że na 7 tys. przebadanych, połowa miała przeciwciała już na jesieni 2019. Czyli dużo wcześniej przechorowali masowo i nikt nie zauważył, żeby wymarli. To nie pasuje do obrazka. Przez to nie wiemy, czy jeśli testują dziennie 30-40 tys. Polaków a 9 tys. wychodzi pozytywny, to może pozostałe 25 tysięcy (circa 70%) którzy mają przecież objawy, skoro testuje się tylko objawowych , ma przeciwciała i nie zachoruje wcale? Ale to by mogło niebezpiecznie obniżyć poziom strachu, a to już władzy nie na rękę.
 7. Ja mam "Z" Na wypadek wojny zostaję zakładnikiem. Nie wiem czyim, ale mam nadzieję, ze wroga Ogólnie to wraca taki PRL że się w pale nie mieści. Wydawało mi się to niemożliwe za kadencji tych, którzy tamto przeżyli a jednak wystarczyło ludowi sypnąć drobnymi i lecą jak świnie do parownika.
 8. Nasi politycy już od wiosny przyspieszyli zamienianie swoich domów w uzbrojone twierdze. Niestety wiedzą od początku jakie świństwa mają w planie. A takie akcje pod domem Kaczyńskiego. Tak jest strzeżony Nasz Mały Duce.
 9. To oznacza "taki był plan od początku, tylko ma to wyglądać że nie było już innego wyjścia i sami chcieliście".
 10. Propaganda sukcesu jak za Gierka. Stare, dobre metody łajz i niedojdów.
 11. Jeszcze nie do wszystkich dociera, jak wyraźne mikrozmiany są widocznie w reakcjach i zrachowaniach policji. A to są po prostu znaki, że stopniowo góra pozwala a wręcz każe im więcej. Chociaż niektórzy jeszcze wierzą w propagandowy wizerunek policji i próbują ich bronić. Filmik - jeden po służbie, więc technicznie nie milicjant plus ORMOWiec. Obaj frajerzy białorycerze, bo ponoć szarpany białogłowie odpyskował a tak przecież być nie może. Pani żąda, rycerz zrobi. Koleś powinien obu założyć bezzwłocznie sprawę karną. Wyraźnie widać, że obaj się na niego rzucili i zaczęli podnosić i szarpać. Do pierdla z nimi i niech wypłacają zadośćuczynienie. A jeśli milicjant upiera się być wtedy na służbie, wypierdolić z policji bez emerytury za nieprzestrzeganie prawa (egzekucja nielegalnych przepisów, zwłaszcza wiedząc o tym, bo wiedzą, tylko komendant każe udawać że nie). Jeśli ktoś ma wątpliwości, że policję rząd przecwelowuje na antyobywatelskiego pachołka władzy, to niech mi powie, gdzie jest jakikolwiek komendant, który odmówił (choćby w myśl ustawy o policji) wykonywania i egzekucji nielegalnych przepisów? Słyszeliście chociaż o jednym? Więc należy patrzeć na nich jako ogólnie na przestępców a nie stróżów prawa. Po prostu stare już wróciło i mało kto się kapnął. Kropka.
 12. Kespert kicha, Kespert, prycha, Kespert prawie ledwie dycha ...ale formę prowo trzyma. Zuch chłopina Nie daj się tam ani jednemu % ani pięciu. I pamiętaj, że kalkulacja ma dwie strony równania, jest mimo wszystko kalkulacją a do tego liczy się bardziej potomstwo niż sam osobnik. Gdyby Czyngis-chan był tchórzem, nie chodziło by po świecie 16 mln jego potomków a czarnoskórzy wciąż mieliby obroże na szyjach. Tyle że dziś pewnie elektroniczne. Ouppss, my też je już dostaliśmy! O ile imprezy masowe będą w przewidywalnej przyszłości jeszcze wchodziły w rachubę. Bo jak nie, to zawsze można zostawić jako pomnik ofiar rządu. Tzn, koronawirusa.
 13. Budowanie napięcia jak u Hitchcocka Od rana pędzlują też temat "szpitala stadionowego" na "narodowym" a właśnie słuchałem Atora, że na Ursynowie stoi pusty nowy gotowy. W Kraku podobno też jeszcze nie zagospodarowali budynków po wyprowadzonych klinikach. Ale też na murawie będą kładli. Psycho-dramat musi trwać.
 14. Niektórzy to i trzy miesiące czekali na negatywny test, bo wciąż wychodził naprzemiennie pozytywny z negatywnym. Miej alternatywny plan Mało że nikt nie wie co właściwie te testy testują, to i rozmijają się w szacowaniu fałszywych od 3% do 20%.
 15. Taka robocza nazwa chipa czy czegoś w tym stylu, co będą próbowali nam wlepić a może i wszczepić. Bez tego nie wejdziesz do kina, samolotu, do przychodni czy szpitala ani urzędu. Dlatego szczepienia będą dobrowolne U bezpośredniej w firmie trafiło się parę osób z pozytywnym testem z którymi nie miała bezpośredniego kontaktu tylko na odległość Tym, którzy z nimi chociaż rozmawiali wlepili areszt. Maseczki nie pomogły. Wpadam! Poopowiadam Wam jak strzelaliśmy z napoleońskiej armaty w "komitet" w ramach kółka chemicznego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.