Skocz do zawartości

Bicie kobiet we Włoszech


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym mieszkającym wiele lat we Włoszech. Ponoć lanie kobiety (żony, siostry, córki; chyba tylko matki się nie bije), szczególnie w południowych Włoszech jest po prostu normą. To mężczyzna rządzi w rodzinie i baba nie ma nic do gadania. O ile jestem za przywaleniem babie w sytuacjach ekstremalnych (kiedy np. sama próbuje bić), to chyba ciężko by mi było szurnąć kobiecie ot tak. Ale skoro takie potem po raz kolejny prowokują (żeby je uderzyć) i nie odchodzą od rodziny, to widocznie akceptują ten stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W europie tylko u nas sie najmniej napierdala baby.Spowodowane to jest kulturowo/praktycznie i historycznie, no i u nas baby sa bardziej ogarnięte.

Chłop szedł na wojaczke to kobita sie musiała zajac gospodarstwem i dziecmi.wrócił nie wrócił to i gospodarstwo było ogarniete i dzieci były prawilnie wychowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlosi, nie wiem jak wy ale uwielbiam ludzi z tego kraju. Niby pedalki I tchorze a jako jedyni radza sobie z muzulmanami, niestety w jedym domu mieszka kilka pokolen. Pracujac nad morzem byla u nas reklama skuterow Piagio, rozmawialem z Polakiem ktory mieszka tam od lat. Wlosi maja gorsza bajere od Polakow ale za to nadrabiaja wygladem i swoim szowinistycznym podejsciem, kobiety natomiast albo cieple i ulegle albo bez kija nie podchodz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas jakieś konwencje antyprzemocowe lewactwo wprowadza. Oby tak dalej...babsztyle same sobie sznur na szyję kręcą.

Kobieta zwyczajnie nie nadaje się do roli przewodnika stada. Stoi ona w absolutnej sprzeczności z jej społeczną naturą determinowaną przez naturę i biologię.

I z tym nie dyskutujemy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.