Skocz do zawartości

Życie mnie testuje bardzo mocno


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie spróbuję szczęścia tutaj. Ale szczerze jak zobaczyłem jak ceny się zmieniły przez 7 miesięcy to się przeraziłem. Wcześniej energy drink black 250 ml. kupowałem za nie całe 2 zł, dzisiaj 2.90, szlugi za 12, teraz 14. Dobrze, że bardziej się nie przyglądałem ;)

A w ogóle dzisiaj bez zapowiedzi odwiedziłem pocieszycielke u której byłem przed wyjazdem, teraz wiem, że ma chłopaka i tak sobie myślę, że niczego się nie nauczyłem :D Bo miałem myśli pierdolić jej chłopaka :D Z kolei tak też podziwiałem sobie laseczki i jest mnóstwo super zgrabnych laseczek, ale zauważyłem, że pocieszycielka chociaż nie jest taka jak te wszystkie, to mi stawał chuj dziś, a na te wszystkie zgrabne laski co są i inne znajome, koleżanki, które na prawdę są zajebiście ładne, nie wzbudzają w moim organiźmie takich reakcji libidalnych, że tak to nazwę :D Żeby była jasność, nie bzykałem się z nią, uszanowałem, że chce spróbować szczęścia w związku.

 

A powracając jeszcze do kwestii anglii, to faktycznie decyzja była podjęta w 15 minut przez brak bezpieczeństwa, ale to nie tylko to, tak teraz dochodzę do tego. Po prostu czułem się samotny społecznie, po prostu kurwa sam. Co z tego że z angolami pogadałem, jak tak czy tak, rozmowa z nimi to gadka szmatka i tak na prawdę im się nie da opisać dokładnie to co się chce, bo oni są po prostu nieskomplikowani i nie ogarniają co się do nich mówi. Potrzebuję bardziej rozwiniętego towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.