Skocz do zawartości

Więziennictwo (przeniesione z "Czy samotność naprawdę zabija?")


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie znowu wywołam burze niezadowoleń swoim podejsciem do sprawy ale...

Dlaczego istnieje taka instytucja jak więzienie?nie po to zeby izolować degeneratów od normalnego społeczeństwa%-)jest to pewien rodzaj kary żeby ktos posiedział sam.przemyslał co zrobił itd, wiecie taka cudowna niemoc że życie spierdala a ten ktos nic nie moze zrobić%-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu wywołam burze niezadowoleń swoim podejsciem do sprawy ale...

Dlaczego istnieje taka instytucja jak więzienie?nie po to zeby izolować degeneratów od normalnego społeczeństwa%-)jest to pewien rodzaj kary żeby ktos posiedział sam.przemyslał co zrobił itd, wiecie taka cudowna niemoc że życie spierdala a ten ktos nic nie moze zrobić%-)

 

Pikaczu w wiezieniach sa nie tylko przestepcy, ale często ludzie wrabiani przez sądy czyli po prostu niewygodni dla władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla władzy, ale i tych, którzy dzisiaj sami siebie nazywają gangsterami. Gangsterzy..., ja $@#$#@$#, zwykła żulia :P

W dodatku żulia owa często gęsto współpracuje z gadami, częstokroć również składa się z ex gadów i gadów obecnych.

Rączka rączkę myje.

 

A więzienie to pieprzona strata czasu w kiepskim towarzystwie a nie żadna kara, przynajmniej dla większości osadzonych.

 

"izolować degeneratów od normalnego społeczeństwa" wrrr :angry:

A może podciąć skrzydła ludziom samowładnym nie wierzącym w tzw. prawo oraz tzw. społeczeństwo.

Pikacz, ja ojczyma prokuratora miałem, znam ten bajer od strony mało gazetowej B)

 

Prawo zawsze stanowiło ochronę określonych grup interesu, społeczeństwo natomiast to koncepcja socjologiczna.

Bajeczki w jakich żyją lemingi nijak się mają do rzeczywistości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pikaczu w wiezieniach sa nie tylko przestepcy, ale często ludzie wrabiani przez sądy czyli po prostu niewygodni dla władzy.

 

Generalnie Paweł jak zrobisz ankietę wśród więźniów, co nie jest żadną tajemnicą, 99% napisze że są totalnie niewinni a wrobili ich: kłamliwi świadkowie, adwokat-papuga, podły sędzia nieczuły na ich argumentacje, wredny prokurator-terminator, Putin, PO, ci od głosów które słychać w głowie a na końcu ten wredny bankomat, który nie dał się okraść w szybkim czasie i gliny zdążyły przyjechać...

Pozostały 1% nie umie pisać więc postawi Ci krzyżyki na ankiecie.

 

100% prawda, w pierdlu sami niewinni garują :D Owszem, jak to w systemie stworzonym przez ludzi znajdą się też tacy, którzy nie powinni garować ale to promil, dosłownie promil.

 

S.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Paweł jak zrobisz ankietę wśród więźniów, co nie jest żadną tajemnicą, 99% napisze że są totalnie niewinni a wrobili ich: kłamliwi świadkowie, adwokat-papuga, podły sędzia nieczuły na ich argumentacje, wredny prokurator-terminator, Putin, PO, ci od głosów które słychać w głowie a na końcu ten wredny bankomat, który nie dał się okraść w szybkim czasie i gliny zdążyły przyjechać...

Pozostały 1% nie umie pisać więc postawi Ci krzyżyki na ankiecie.

 

100% prawda, w pierdlu sami niewinni garują :D Owszem, jak to w systemie stworzonym przez ludzi znajdą się też tacy, którzy nie powinni garować ale to promil, dosłownie promil.

 

S.

 

S.

Subiektywny, dlaczego nie piszesz o ludziach, którzy są bezpośrednio winni temu, że tamci garują. W 70% winna jest kobieta. Bez baby by się nie obyło. Taka statystyka.

Pozostałe 29% ma związek z alkoholem i innymi historiami w tym biedą. Ten 1, pozostały jeden procent powinien garować. To straszne iść do mamra "bo tak wyszło z rozmowy".

O pracy adwokatów i tej drugiej strony sali sądowej wypowiadać źle się nie zamierzam. To całkiem mili ludzie. Choć zależy na kogo się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisał tutaj o zawartosci gówna w gównie, ale duza cześć siedzacych nie powinna wogóle siedzieć,alimenciarze.kolarze i inne pierdu pierdu.2 koła sie wydaje na miecha na więźnia(przynajmniej tak propaganda głosi)dragi i alkohol to w pierdlu normalka a resocjalizacja nie istnieje. Więc ten cały system jest o chuj rozbic.po za tym sprzyja przestepczosci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem list( jakies kilka miechów temu) od dochodzeniówki w celu podania danych personalnych, byc moze chodzi o świadka którym byłem jak pracowałem w Krakowie...w restauracji w której pracowałem wywiązała sie mocna bójka. Próbowałem to wyjaśnić ale każdy przekierowuje mnie gdzie indziej, do Polski nię bede zjeżdzał specjalnie żeby to ogarnąć. Dochodzeniówka zajmuje sie szukaniem świadków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż te kwity.idz na psy w uk.powiedz ze jesteś w uk do Polski specjalnie nie masz zamiaru zapierdalac zeby to wyjaśnić bo pracy nie chcesz stracić a urlopu nienada.po za tym nikt tobie nie zwróci kasy. i niech sie z tym bujaja bo wkońcu na jakiś chuj współpracują to niech korzystają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem karnistą, nie zajmuję się karnym więc się nie wypowiem systemowo. Bo to nie moja działka.

Wiem tylko, że cały czas ścierają się dwa przeciwstawne obozy: zwolenników srogiego karania kontra obóz liberalnego podejścia i resocjalizacji. Każdy z nich ma swoje argumenty, niektóre sensowne a inne dość wydumane.

 

Osobiście dodam, że w każdym mieście na prawach powiatu powinien stać pręgierz. I być użytym od czasu do czasu. Zaproponował to przy wódce kolega-kurator pod hasłem "Projekt Nowe Średniowiecze". Ma styczność z takimi ludzkim ścierwem i odpadem, że dla nich jedyną argumentacją jest cios mocną pałą - innej argumentacji nie pojmą za Chiny Ludowe ! Żadne resocjalizacje, żadne prace społeczne, żadne zawiasy - reagują jedynie na bezpośrednią siłę.

Dla kolarzy, alimenciarzy, drobnych wykroczeń itp - prace społeczne w "Tygrysich Batalionach". Sprzątamy miasto w pasiastych, odblaskowych kamizelkach, również w weekendy.

 

Kara czapy? Obowiązkowo w KK !

 

To moje postulaty jako obywatela naszego wspólnego kraju.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.