Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wroński

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2898
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

wroński last won the day on June 3 2015

wroński had the most liked content!

Community Reputation

2395 Świetna

About wroński

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  nachuizm

Recent Profile Visitors

6066 profile views
 1. Jakoś miałem darmowy seans więc się przeszedłem. Nie rozumiem pozytywnych komentarze. Cipsy to nijaki gniot nie mający poza obsadą nic wspólnego z poprzednimi dwoma częściami. Zgadzam się z jednym recenzentów "sama trąbka to za mało". "Fabuła" to zlepek poszatkowanych historyjek, idiotyzmy z bronią, odgrzewane texty, jakieś pierdolenie o niczym. W sumie dobrych momentów są dwa. Ten z kompletnie nierealnym zastosowaniem korkociągu z vicka i pogaducha o czasie na balkonie. Się pocieszyłem, że ja tych 25 nie poświęciłem na garowanie. Nie jest źle Zobaczyć można, ale dowolny koszmarek Vegi jest lepszy. No ok, byłem, zobaczyłem, olewam ciepłym moczem. Jak nakręcą czwartą część podpalę kino
 2. Jeśli przesyłka jest nierejestrowana twardo idziesz w "nie dostałem". Domniemanie niedostarczenia. Jeśli dostałeś a jest do dupy/twierdzisz, że jest do dupy otwierasz spór. Mam tam pytanie czy otrzymałeś przesyłkę, Klikasz TAK. Ale nie klikasz tak przy zamówieniu a dopiero w oknach "dispute". Tam masz co jest nie tak, ile chcesz z powrotem, czy otrzymałeś + opis "zajścia". W skrócie. Nie potwierdzasz na starcie, dopiero potem jako element "dispute". A co piszą nie wiem i mało mnie to.
 3. l Ten gold, platinum itd. to tylko ułatwienia, lepsze ceny. Nie ma żadnego powodu by zakładać że dispute od platinum będzie miało inny efekt niż od silverka. Pamiętaj, że centra obsługi Allie to nie tylko Chiny, ale I filipiny i o groma inszych miejsc. Tu nie ma mowy o patriotyzmie. Jest klient,sprzedający i skrypt postępowania. Zakładam, że istnieją też algorytmy wyławiające "przekrętów". Algorytm łatwo zmylić :) 1-1-0-1-0-1-1 gdzie pierwszy i trzeci 1 to partial refund. W większej skali nie jest to metoda na robienie darmowych zakupów, jednak jeśli zbilansujesz je sobie po pewnym czasie wyjdzie, że płacisz powiedzmy 1/3 wyjściowej ceny. Za te luźne 2/3 możesz se kupić np. gofry :P
 4. Odpada. Jak jeżdzę cudzym to się hamuję. Swoim byłoby niefajnie ;s Po prostu nie mam nerwów do tego. Korki, debile, korki, debile, policja, korki, debile, debile, korki, korki, policja. Nie chcę ani siebie ani kogoś zajebać z powodu kierowniczenia.
 5. Za dwa trzy tysiące prosisz się o ciągnące się naprawy. Przez połowę czasu to autko i tak jezdzić nie będzie. Druga sprawa, benzyna. Po tych naprawach będzie cię na nią stać? Trzecia. Z uwagi na powyższe dwa punkty jest sens ubezpieczać itd. Dochodzą do tego mandaty i inne atrakcje. " czy wykluczenie transportowe oznacza, że jest zbyt dużym lewarem aby zdać prawko + kupić jakieś auto do 2-3k i je utrzymać? " Wiesz, tak z mojego punktu widzenia zdanie prawka jest ogromnym problemem. Chyba, że już szlag trafił szefa egzaminatorów, który był w stanie pojechać za mną do innego miasta W sumie go nie chcę. Ja na wiecznym wkurwie jestem, jeszcze kogoś zajebię czy coś. Czasem coś niby sobie jeżdzę, ale ciii No, a przede wszystkim nie stać mnie. Mogę wyłożyć tyle a tyle, ale utrzymanie go to zbyt dużo jak na moje przeciętne zarobki. Jeśli zacznę zarabiać 5 koła na rękę pomyślę. A tak to ani forsy nie mam ani nerwów do tego co się dzieje na drogach. No i komunikacja miejska w moim przypadku to max dwie stówy rocznie. Znaczy mniej, ale zaokrąglam. Kiedy to mnie ostatnio drapnęli. W kwietniu 2018 jeśli dobrze pamiętam " zbyt dużym lewarem" - eee, nie znam.
 6. Skąd założenie, że go tu nie przywklekli nasi dzielni jankescy "sojusznicy"? Chociaż czekaj, w tym regionie żyje spora liczba jeszcze gorszych wirusów, jeszcze by im zaszkodziło.
 7. Ja bym się chciał dowiedzieć ile naprawdę osób umarło od tego "wirusa" a ile w tym czasie umarło na zwykłą grypę. Pieprzenie o zarazach jest nieco męczące. Tu jest nieco trzeźwiejsze podejście do tematu. https://wolnemedia.net/ksiega-wyjscia-44/ Jeśli ktoś chce "foliarską" wersję proszę. http://www.prisonplanet.pl/polityka/trzy_miesiace_po_tym_jak,p1336514866
 8. :) :) :) Allie = zgłaszasz, że nabyty fant jest zjebany i chcesz odzyskać forsę. Nie bawimy się w podesłanie drugiego bo nie = refund 100% ( albo ile tam chcesz w przypadku niepełnowartościowego towaru, wystarczy, że zrobisz odpowiednie zdjęcia). Jeszcze się nie zdarzyło żebym refundu nie miał. Ebay- gwarancja Paypal = zgłaszasz, że nabyty fant jest zjebany i chcesz odzyskać forsę. Sprzedający może; 1. się zgodzić = 100% refund lub 2. poprosić o odesłanie towaru. Jasne :) 2. Udowadniamy, że odesłanie towaru kosztuje nieproporcjonalnie dużo w stosunku do kwoty zapłaconej za przedmiot = odsyłanie nie ma sensu= prosisz o rozsądzenie sprawy via Paypal. W efekcie dostajemy 100% refund. Możemy być łaskawi i odpalić sprzedającemu kilka groszy albo nie. Allie jest o tyle fajniejsze, że hodujesz sobie poziom. Na Silver możesz być traktowany tak sobie, ale już Platinum... :P Jak widzisz jest to paterytotyczny sposób na wałek +- doskonały. Oczywiście wszystko z klasą i umiarem, albowiem... Chciwość jest zgubą i znakiem rozpoznawczym frajerów.
 9. Bo mu Bozia rączki ujebała czy o co chodzi? To jak to cielę rozpoczynało działalność? Sorki, na tanie frazesy się nie biorę. To co napisałeś może się odnosić do specjalistów, chyba że ZATRUDNIAJĄCY sam jest specjalistą w danej dziedzinie. CZAS, chodzi o CZAS i jego przełożenie na zysk bądź ilość czynności czyli znowu CZAS. Zakładając, że ZATRUDNIAJĄCY nie jest w stanie wykonać danej czynności dochodzimy do arcyciekawego punktu. Dam ci przykład Moje odejście z pracy w terminie, który wybrałem sobie sam (1 kwietnia, moje urodziny, słodki jestem strasznie ) poskutkowało rozpierdoleniem rozrachunków co spowodowało rozpierdol w sprzedaży co poskutkowało rozpierdolem w wysyłkach co poskutkowało takim a nie innym odbiorem firmy u kontrahentów i kupujących. Oczywiście właściciel firmy mógł wykonać te czynności sam co próbował robić i gówno mu z tego wychodziło bo zaczęło do niego docierać co odpierdalali handlowcy i on sam No nie zajmowało to "minuty" jak to lubił pajac jeden powtarzać. Jak więc widzisz chodzi o CZAS a nie o niemożność wykonania danej pracy. Kiedy mnie nie było +- radził sobie, ale zwiększyły się obroty i zaczęło brakować CZASU= nastałem ja. Powodem zatrudnienia mnie nie była niemożność wykonania czynności a brak CZASU. Pominę już kwestię płacenia mi przez barana przez kwartał normalnej pensji w związku z "od cholery i trochę niewybranego urlopu". Tu się kłania KP. Taaa, jak to szło? "Robota dla małpy" czy jakoś tak
 10. "Pracodawcy" pracownik np. po to żeby oszczędzić czas, który może poświęcić np. na handel= zysk. Po to żeby ktoś mu popakował, wysłał = "pracodawca" nie musi tego robić samemu i może się zająć np. lizaniem dupy klientowi. Itd. itp. Polskie określenie "pracodawca" jest do dupy. ZATRUDNIAJĄCY. Pracy nikt nie daje, co najwyżej ten zatrudniony jeśli ZATRUDNIAJĄCY mu za nią nie zapłaci.
 11. O ekonomii mam pojęcie, nie bój się. Co do poglądów to przypuszczam, że podpadam pod neobolszewizm. Tak bezideowa rozrywkowa frakcja rabunkowa A pracownik zwykle jest częścią firmy umożliwiającą zarabianie a nie samojebnym wytwórcą pieniędzy. Sorki, to ty chyba nie masz pojęcia jak działa firma. edka. Tak mi teraz do głowy przyszło, że ja jestem samojebnym wytwórcą pieniędzy kiedy odstawiam swoje szwindelki. Dobry jestem
 12. Na Allie masz refundy, coś jak reklamacje. Poczytaj. Jeśli chodzi o koszty wysyłki/odsyłki to dobrze to wychodzi na Ebayu, płatność Paypalem. Właśnie przeszedł mi wałek z słuchawkami. Forsa i towar moje W zasadzie moje działania mają w podtekście patriotyzm gospodarczy. To nie jest tak, że jestem taki i i siaki. Jestem zmyślnym paterytotystą i tyle.
 13. Zdecydowanie polecam Pana Chińczyka. Jeśli kupujesz na Allie jak już towar przyjdzie zgłaszasz, że nie działa. Allie zwraca kasę i już. Nawet jak ci dowalą cło to i tak to tylko część ceny.
 14. Szwecja to wspaniały kraj pełen możliwości. Sam mam znajomą parę, która rozważa przeniesienie się do Szwecji, razem z dziećmi. Są zdania, że nic im nie grozi i cała to afera jest sztucznie rozdmuchiwana. Jestem pod wrażeniem
 15. @Stary_Niedzwiedz , dzięki. Oświeciłeś mnie. Nie wiem, która wersja jest bardziej chujowa. "Klepać tabelki w excelu, napierdalać śrubkę przez dzień cały", to piekło jest prawda? Ale dzięki. Mam kolejny powód żeby śmiać się z tych co w korpo Tak w ramach twojego oświecenia. Excel w tej staromodnej księgowości co to jest "one man show" nie jest nawet używany. Skrajnie sztywny program, odpycha.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.