Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wroński

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2658
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

wroński last won the day on June 3 2015

wroński had the most liked content!

Community Reputation

2153 Świetna

About wroński

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  nachuizm

Recent Profile Visitors

5627 profile views
 1. Słusznie. Podobnie płaci VAT od towaru za jaki idiota-handlowiec nie wziął zapłaty.
 2. Z mojej perspektywy jaranie ma dużo plusów. Tego o czym piszesz nie doświadczyłem. Jarając zająłem się biologią, elektryką, instalacjami wentylacyjnymi, chemią praktyczną, mykologią i masą innych rzeczy. Fakt, że zwykle służyło to uprawie, ale wiedza to wiedza, jak się naumiałeś to masz. Oprócz tego rozwinąłem zainteresowania jeśli chodzi o muzykę i literaturę. Jak pomyślę co mi wpadło ( oprócz wyroku) przy okazji jarania..., kosmos. Zmiękczenia mózgu? Bajki. Co najwyżej siada pamięć, ale i to jakoś kapryśnie. Obniżenie zdolności do wysiłku intelektualnego? Żebyś ty wiedział ile trzeba się nakombinować, żebyś ty miał choć cień pojęcia :(
 3. A kto u licha powiedział, że byliby tymi prezydentami. Gadali takie bzdury właśnie dlatego, że byli najarani. Druga sprawa. Tak naprawdę często gęsto dragi to ich życiowy maks. Chcesz im to odebrać?
 4. Tak, psychologi i inne takie są przegrani na wstępie. Tylko kobiety wygolone nie są be, niektóre znaczy. Tak, wszystkie są złe, ale niektóre krzywdzą świat swoją obecnością poza zasięgiem wzroku. Wchodzimy w relacje dla seksu. Nie po to wchodzimy żeby pisać dyrdymały, nic nie rozumiesz. Nasze matki są kobietami, żadnego z nas nie urodził borsuk. Czy są złe? Zależy dla kogo. Moja matka ma 65 lat, jeśli ktoś z forum ma z nią kontakt cielesny jego problem. Nie nazywaj mojej matki pijaczką. Nie klaszczemy grupowo, czasem po prostu klaszczemy w tym samym czasie. Kochany synek, nieświadomkę zaliczył ostatni raz z 25 lat temu czy więcej, nikt nie klaskał.
 5. Te zdjęćka są naprawdę niezłe, niektóre. Kobieta z dwoma pępkami, kto by pomyślał.
 6. A kto mówi o karkach. Zresztą to towarzystwo woli amfiturę, stosunek do gandki mają raczej niechętny. Nie wiem zresztą, wypadłem z obiegu. Co do "osiągnięć" to sorki, ale nie każdy chce się napinać/zapinać/wypinać. Jeśli chcesz nazwij to brakiem ambicji albo po prostu ta ambicja jest umiejscowiona gdzieś indziej. Ja np. kiedyś miałem ambicję stworzyć maksymalnie smaczny a przy tym uwalająca szczep marihuany. No i się udało. Co prawda cholerny rozstrzał w feno był, ale hybrydy już tak mają. Dobra, wracam do łóżeczka @imprudentowi na gula bo dzień łóżeczkowy taki. Książeczka, Doorsi, mięciutko, cieplutko, leniwie. Pewnie usnę, a może nie usnę. Ambicja, taaa. Spóźniłem się na nią o dobra 20 kilka lat.
 7. Zaprawdy powiadam Was. Kiedy sąsiadów naszych liszaj stoczy, gruźlica wyniszczy i trąd członki wypali. A kiedy veneryczne choroby wątpia ich osłabią i kiedy ślepi się staną na obcowania obiekty. A kiedy koza źuźel jeść będzie nie trawę a kasztany jako gwiazdy przyświecać nam będą. Wtedy Polska (!!!) potęgą będzie. / / / Nieprędko znaczy.
 8. Jest jeszcze gorzej. Oni mają jakieś spółdzielnie czy coś. Ktoś ci wujowo pomaluje żeby ktoś inny zarobił i następny i następny. Albo typy z spółdzielni, chcą ci rozpieprzyć bez powodu pół mieszkania po to żeby rodzinka, znajomi, kolo po fachu zarobił. Makabra. Doszedłem do tego, że większość cosi robię sam bo; - mniej to kosztuje, - jak coś spierdolę to poprawię a nawet jak nie poprawię to wcale nie jest powiedziane, że "fachowiec" zrobi lepiej. Dzisiaj po raz szósty ( nie jestem niedorobiony, prostopadła do słońca, tak całkiem prostopadła, w środek) bodajże malowałem ścianę, nawet jakoś wyszło. A zaczęło się od tego, że te ciule rok ponad temu za płytko położyli kabel z netu i się zrobił taki szlaczek przez ścianę. Pomalowali zresztą elegancko, naprawdę ok. Tyle, że ta ich farba (Beckers full mat, już niedostępna. Bo Flugger wujowy i w ogóle, a gówno, maluje się świetnie i jest wytrzymały co sprawdziłem) jest tak wytrzymała, że wystarczy przejechać dłonią i jest smuga. No bajka normalnie, to szorowalne być miało /ahaha. Wiedzieli kurwy co robią, nikt mi nie powie, że nie. - sporo się nauczę i tym bardziej nie będę potrzebował fachowców. - czasem na wkurwie podpieprzę "fachowcom" jakieś cuś, przedprzedwczoraj podjebałem napoczętą zgrzewkę taśmy, 5 sztuk za frajer. To się nazywa rekompensata a nie kradzież. Swoją drogą tak się czasem dziwię. Ten PRL to naprawdę skurwił ludzi nieprzeciętnie Kiedyś byli FACHOWCY, to co jest teraz nawet w to cudzysłowie przykro zamknąć. /ble
 9. Nie 5 a do 5. Różnica jak cholera. W praktyce niekarany, z dobrymi właściwościami osobistymi załapuje się na kontrolny zawias, czyli powiedzmy pół na dwa i grzywnę. Dobrze zdawać sobie sprawę z takich "niuansów". edka. Znaczy to co napisałem miało by sens kiedyś. Teraz w sądach jest mocno dziwnie.
 10. No wiesz, mógł się przecież zaplątać w worek na śmieci i udusić. Nieco okrutny sposób na popełnienie samobójstwa, ale kto gołębiowi zabroni. Ja ich kurwa zwyczajnie nienawidzę. Żeby jakiś pożytek był z tego ścierwa, ale nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.