Skocz do zawartości

Egzamin LCCI - ktoś coś?


deleteduser30

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia,

do końca października mam możliwość zapisania się na egzamin LCCI, pewnie część z was o ty słyszała (egzamin z biznesowego angielskiego). I tak, u mnie na uczelni jest możliwość zdawania 3 poziomów:

- LCCI level 2 B1/B2

- LCCI level 3 B2/C1

- LCCI level 4 C1/C2

I tak, ocena 'pass' (>50%) z egzaminu LCCI 2 oznacza, że na dyplomie pojawi się poziom B1, natomiast 'merit' (>60%) i 'distinction' (>70%) oznaczają poziom B2.

Ocena 'pass' z egzaminu LCCI 3 oznacza, że na dyplomie pojawi się poziom B2, natomiast 'merit' i 'distinction' oznaczają poziom C1.

Ocena 'pass' z egzaminu LCCI 4 oznacza, że na dyplomie pojawi się poziom C1, natomiast 'merit' i 'distinction' oznaczają poziom C2.

Level 4 to dla mnie za dużo. Natomiast próbny egzamin level 2 napisałem na 73%, a próbny egzamin level 3 na 43% (od 50% jest "pass"). Pytanie - który egzamin wybrać? Dodam, że koszt kursu to 600zł + koszt egzaminu 600zł, to naprawdę dużo i przed podjęciem decyzji muszę się dobrze zastanowić.

Który poziom byście wybrali na moim miejscu? Lepiej mieć "pewność" że się zdało level 2 i po prostu powalczyć o wyższy % i mieć to max. B2 wpisane? Czy może zdawać level 3 z ryzykiem, że mogę nie zdać, ale jeżeli zdam mam murowane B2, a jak dobrze to C1? Podobno to bardzo przydatne przy szukaniu pracy i sam ten egzamin potwierdza jakąś umiejętność we władaniu angielskim. 

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.