Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser30

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  540
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

269 Świetna

1 Follower

About deleteduser30

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 05/04/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2265 profile views
 1. Ja myśle, że jak kot jednej dziury będzie się trzymał, to zdechnie. Działaj z dziewczyną, jak taka chętna. A czy ma to znaczenie, co to oznacza bądź co one sobie myślą Bracie? Toż to ty jesteś tym samcem α
 2. Jak ty to robiłeś? XD Hajs, czy jesteś jak Brad Pitt?
 3. Kategoria "'daughter bad daddy" Ale to bardzo dobrze. Miałeś kiedyś właśnie w łóżku sporo od sporo od siebie młodszą? Właśnie takie ~18 Bo w odwrotną stronę to ciężko..przynajmniej ja nie mogę dziewczyn w okolicy 30stki poderwać
 4. Przecież ona mogłaby być Twoją córką
 5. Kurde Bracie, masz fajną okazje na nawiązanie znajomości FWB, nie zmarnuj tego, to nie trafia się często. Nie ma nic lepszego jak posiadanie laski tylko do seksu, przy jednoczesnym braku słuchania jej żalów etc. Jak po alko lepiej się klei rozmowa - to wypij z nią wiecej, ale pamietaj że jako tako, faceta po 5/6 piwach nie złoży, to kobiete po 2 już tak Nie trzeba inicjować specjalnych sytuacji, jak chcesz seksu to po niego sięgasz. Łapiesz dziewczyne za noge, potem powoli do góry, ręka na szyje i w śline. Tutaj najważniejsza jest stanowczość, ale w Twoim przypadku założę się, że nawet jakbyś był w innym pokoju i całował ją przez skypa to i tak by się dała Kuj żelazo, póki gorące!
 6. Ci którzy chcą aktywnie działać, powinni (jak jest obecnie) zarejestrować się. Ale dostęp do treści powinien pozostać jaki jest - kazdy może czytać.
 7. Dokładnie! Nie dość, że Twój portfel na tym skorzysta, to i nerwy sobie wolne zrobią Ile ma lat dziewczyna, czym się interesuje?
 8. Akurat też miałem podobno kiedyś przyjemność bytowania z "dziewicą". Chwaliła mi się, że wszystkie jej kumpele kogoś pozaliczały w samochodach, a że ona czeka na tego jedynego. Ja tylko zwykłe ok. A na 4 spotkaniu w samochodzie dała się tak, że złamała mi fotelik dziecięcy mojego brata Ale fakt faktem, była bardzo ciasna..więc może prawda (?) Wiele tak mówi i z pewnością część z nich nie kłamie - ale jak jesteś na tyle atrakcyjny, to ona odmówi raz, dwa, ale za trzecim da. A szczególnie, jak pokażesz jej że masz wyjebke na to co mówi i robisz co chcesz. A jak ona zaczyna kozaczyć, to skracasz jej zachowanie biczem emocjonalno/słownym. 2 miesiace oczekiwania to stanowczno za dużo, widocznie albo ma jakieś wewnętrzne, mocne przekonania, że nie, lub nie jesteś na tyle "odpowiednim" dla niej facetem. @Wilczek a ok, czyli handjoby etc. są? Jeśli tak, to doobrze. Ja gdy jeszcze 18nastu nie miałem to też bałem sie z moją pierwszą, "poważną" dziewczyną zrobic 1 raz - bo gumka pęknie. Co poskutkowało tym, że przez 1,5 roku związku tylko ręczne sprawy i anal. Akurat ten strach rozumiem - sam czasem go mam. Ale no, trzeba liczyć się z tym w jakimś stopniu..
 9. @wrotycz i weź tutaj potem zapłodnij jakąś piękną (albo i nie) niewiastę, a ona o alimenty pozwie dwóch facetów. Wiadomo, od tego z grobu nic nie wyciągnie, ale przy obecnych realiach prawnych..kto wie
 10. Nie dramatyzuj Niektore kobiety boją się tego po prostu z powodu bólu, a wiem to z pierwszej ręki. To nie jest tak że jak zobaczą samca 10/10 to kołkiem rozporowym otworzą nogi (większość tak, ale nie wszystkie). Powoli do celu. Warto mieć jakieś swoje "punkty kontrolne", których luźno się bedziemy trzymąć, np.: 1 spotkanie - dotyk, 2 spotkanie - pocałunek, 3 spotkanie - sex (jak masz ku temu miejsce), itd. Ja osobiście, jak się dziewczyna do 3 spotkania nie da się pocałować to odpuszczam, usuwam numer i mówie bajo.
 11. Dokładnie, jak Bracia pisali wcześniej - powinieneś przewidzieć, że kobieta->związek->ślub->dziecko.. Póki możesz (to nie będzie łatwe), powinieneś odstawić tą relacje. Chyba, że przemyślisz wszystko dobrze i zdecydujesz sie na dziecko - przecież to nie katastrofa. Ale trzeba to bardzo dokładnie przemyśleć, aby dziecku życia nie zmarnować kłótniami, a zapewnić mu mocny start w życie.
 12. Racja. Tylko nie daj się wrobić w poczucie winy. Dziewczyna będzie chciała wrócić do Ciebie - bo będzie miała wygodnie. Trzymaj się swoich racji, a będzie dobrze. Powodzenia!
 13. Coś w tym jest w zasadzie.. To prawda, tak też będę robił. Tak, od jednej do drugiej bo mam okazje - a jasne, że jak mogę to wykorzystam.
 14. Hahaha tutaj to mnie trafiłeś, śmiałem sie do siebie przez pare minut po przeczytaniu tego. True!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.