Skocz do zawartości

Lizanie ran.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Po moim rozstaniu, pomimo rad żeby dać sobie spokój z kobietami na jakiś czas, zacząłem korespondowac z pewną dziewczyną przyjaciółką znajomej po to żeby nie wypaść z obiegu, trochę też poeksperymentować, zmienić stary schemat gadki.

 

Dziś  pisałem sobie z nią luźno na fb, kiedy nagle zapytała mnie czy doszedłem do siebie po rozstaniu z byłą tak szybko. Ja na to odpisałem, że kobieta jest dla mnie dodatkiem, mam swoje życie i co w nim robić, jak jej się nie podoba moja droga to niech idzie swoją i Elo, ktoś się zawsze po drodze inny znajdzie. Ona na to "Kobieta jest tylko dodatkiem, to zdanie mi jakoś nie leży. Po co takie dodatki można bez tego też" za chwilę "dobra nie drążmy tematu odpowiedziałeś mi OK" 

 

Ilość shit testów po tym zdaniu rosła równomiernie co do prędkości z jaką wysyłała wiadomości. Na koniec napisała że idzie już spać jutro się odezwie i dobrej nocy. Odpisałem jej ok dobranoc, ona na to" jak to tylko dobranoc? Stało się coś? Dlaczego tak oschle? A gdzie jakichś kolorowych snów? "Niic nie odpisałem. Po tym była aktywna jeszcze pół godziny czekała aż jej coś odpisze? Mam wywalone jaja na jej miłych snów nawet jej nie widziałem nigdy na oczy.

 

 

Siedzę w pracy w tą piękna noc i myślę czy dobrze robię, że tak szybko z kimś koresponduje ?

Nie zaszkodzi to mi w wychodzeniu z Matrixa? Wcześniej pewnie bym jej wchodził w dupe, napisał to miłych snów, i wyzalil się jak mi źle, że kobieta odeszła. Teraz trochę inaczej rozegram karty  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Turop napisał:

Siedzę w pracy w tą piękna noc i myślę czy dobrze robię, że tak szybko z kimś koresponduje ?

Nawet się pewnie nie widzieliście na oczy a Ty masz jakieś jazdy. Kobiety często po tygodniu mają nowego bolca.

Co Ci szkodzi mieć orbiterki skoro samicę mają dziesiątki orbiterów pod ręką? Jest ok jeżeli trzymasz się swoich zasad i nie pozwolisz zbiałorycerzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku w rozmowach z kobietami, które mnie znają i wiedzą co u mnie się dzieje na pytanie w stylu: Otrząsnąłeś się po zerwaniu ?. Masz z nią kontakt ? Chciałeś kiedyś wrócić ?

Żalenie się pokazuje tylko i wyłącznie słabość, dlatego nie warto tego robić. Ewentualnie jak masz siostrę z którą masz dobry kontakt to możesz na ten temat pogadać, chociaż ja tego też unikam.

 

Odpowiadam: Nie rozmawiam o przeszłości i zmieniam temat.  A sposób w jaki wypowiadam te słowa świadczy, że każdą swoją ex traktuje neutralnie (chociaż rzeczywistość bywa różna, ale po cholerę to wyciągać na świat ?) 

 

A co do detoksu od kobiet po rozstaniu to polecam gorąco. Dzięki temu potrafisz wyciągnąć wnioski (jeśli oczywiście chcesz), resetujesz swój mózg i zaczynasz wszystko od początku. Ponadto nie masz ciśnienia, żeby kogoś nowego poznać. To domena kobiety, że zazwyczaj po jednym rozstaniu zaraz pojawia się kolejny facet, który gdzieś się tam wokół niej kręcił (czy to jej ex, który pragnął wrócić, czy jakiś tam inny kolega). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.