Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3,982 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

4,504 profile views
 1. Oprócz powyższych powodów, dodał bym kilka. Odwracanie ról społecznych przez lewackie media i rządy. Propagowanie chamstwa, głupoty i najniższych instynktów, we współczesnej kulturze, sztuce, kinematografii.
 2. Gdybyś był samicą to byłyby już dwie strony spermienia, a tak zacznę spokojnie ja. Witaj.
 3. Nie wierz w wkładkę, może ją usunąć bez Twojej wiedzy. Zaciążyć z innym i Tobie wmówić, Zrób wazektomię i poinformuj ją o tym, oraz o potrzebie większej przestrzeni życiowej. Jeżeli odejdzie to znaczy, że byłeś tylko środkiem do celu - zrobienia gówniaka i ewentualnych alimentów. Bo samica ma 30+, to już desperacja dla niej i z każdym rokiem, coraz mniejsze szanse na zdrowe potomstwo.
 4. Trochę więcej mięsa armatniego, zamiast inwestowania we własne drony i systemy obronne.
 5. Zdarza mi się robić badania kontrolne. Jednak zauważam, że coraz mniej jest lekarzy. Coraz więcej podających się za nich "sprzedawców leków i produktów", dotowanych przez koncerny farmaceutyczne za sprzedaż.
 6. Ciekawa wypowiedź dr Sławomira Mentzena o "Nowym wale". Ciąg dalszy niszczenia klasy średniej. Zostaną tylko biedni i korporacje. Polityk Konfederacji: Na "Polskim Ładzie" skorzystają biedni i milionerzy PiS zachował się nieudolnie, zrobił obniżkę podatków dla naprawdę wielu ludzi, która została społecznie odebrana jako podwyżka podatków prawie dla wszystkich - przekonywał Sławomir Mentzen, polityk Konfederacji i partii KORWiN Publikacja: 15.09.2021 11:00 Sławomir Mentzen, polityk Konfederacji Mentzen był pytany o to kto zyska, a kto straci
 7. Skoro już zajmujemy się takimi problemami pustej Karyny, tracąc na to czas, prąd, itd, to przetłumaczmy to z kobiecego na język polski. Słowa kobiety: Faceci nie chcą mnie rżnąć. Rzeczywistość: Ma kilkuset chętnych samców na streamie i Tinderze. Jednak 1% z nich, których wybiera, jest nią rozczarowana na spotkaniu (waga, zachowanie, charakter?, zapach? wulgaryzmy?, itd), i nie chce jej rżnąć. Mają lepsze opcje od niej, bo są w TOP chadów. Zajmijmy się rzeczami rozwojowymi i produktywnymi Bracia. Szkoda czasu, prądu, klawiatury.
 8. Samotne matki 30+, to takie odpadki z pańskiego stołu. Towar po badboyach, z dużymi przebiegami i desperacją w oczach. Dobrze się rżną i można je mieć niewielkim kosztem (kolacja, pokój hotelowy) albo trochę swojego czasu i atencji. Jednak mogą być straszną pułapką, jeżeli delikwent się zauroczy, da wykorzystać finansowo albo wkręcić w kolejnego gówniaka. To ciekawy sport, ale nie dla każdego z nas.
 9. Moim zdaniem dywersyfikacja, nie tylko nieruchy. Pomysłów masz sporo i doświadczenie w realizacji projektów. Więc znajdziesz swoją niszę i branżę. Możesz zacząć np. działać przy tym po godzinach, a jeżeli zacznie się dobrze rozkręcać, zostawić etat i przejść na swoje...
 10. Jak rozpoznać łatwo szczyt bańki albo szczyty hossy na danym rynku? Większość chce inwestować w określone dobro/aktywo, twierdząc że cena już tylko będzie rosnąć. Nawet rezerwatki piszą ostatnio o zakupie 2 - 3 mieszkania na kredyt... Tymczasem rentowność najmu mieszkania za 300 tys. zł wynosi już tylko ok. 3-5% w sali roku (poniżej inflacji). Po odliczeniu kosztów opłat, napraw, remontu, przestoju. Powyższy tekst zostawię, pod rozwagę tym, którzy mają jakąś wiedzę o rynkach finansowych i cyklach koniunkturalnych.
 11. Ciekawe ilu jeszcze da się podpuścić 2 trollom forumowym @andrzej2 i @asensio91. Nawet nicki i styl pisania mają podobny, przelogowując się na stare i nowe konto.
 12. Jak trzeba mieć nasr*ne w głowie żeby wpakować się w takie szambo? Utrzymywanie starej 38 letniej kur..y, która go zdradzała, potem strzeliła sobie gówniaki z badboyami, a teraz urabia tyłkiem, zabiera coraz więcej jego czasu i za chwilę pieniędzy.
 13. Przesilenie i szczyt bańki w nieruchomościach jest blisko. Choć to na 99% nie będzie kataklizm, tylko kilka lat stopniowych spadków. Tak jak w latach 2007-2013, 1990-1998. Roczna dynamika cen nieruchomości mieszkalnych w krajach OECD najwyższa od 1973 roku OECD podała najnowsze dane na temat zachowania indeksu cen nieruchomości w krajach rozwiniętych w II kw. br. Roczna dynamika tego indeksu osiągnęła najwyższy poziom od I kw. 1973 roku, czyli od 48 lat... https://wojciechbialek.pl/2021/10/roczna-dynamika-cen-nieruchomosci-mieszkalnych-w-krajach-oecd-najwyzsza-od-1973-roku
 14. Ciekawe, kiedy wulkanologia zostanie wyrzucona z uczelni i zakazana? Przed zakazem badania cieplnego oddziaływania Słońca na Ziemię czy po? Przecież na Słońcu i wulkanach nie da się zarabiać, tak jak na ekobredniach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.