Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  789
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

844 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Rubikon Mam tak samo plus skurcze mięśni po nocy. U mnie to niedobór magnezu i potasu. Odstawiłem kawę bo i tak nie lubię za specjalnie. Do tego 1 - 2 tabletki Asparginu tygodniowo, oraz banany i mam spokój.
 2. @PatZzTresura to kij i marchewka. Było za dużo kija i za mało marchewki (pochwał itp. wynagradzających dobre zachowanie). Większość kobiet jest jak pies (nie rozumuje zbyt głęboko), który dostaje smakołyk albo pochwałę za spełnione polecenie i reprymendę gdy nabroi albo się nie słucha.
 3. Porzuć lśniącą zbroję Bracie bo haj hormonalny zaczyna działać... Co do wyłączności to proponuję po kilku seksach i dłuższej obserwacji pani w różnych sytuacjach życiowych. Choć bywało że pierwsze proponowały i przystawałem na to. Wtedy też zawsze możesz zerwać, jeżeli okaże się że to nie to jednak.
 4. @Jaśnie Wielmożny Wierzę Ci bo sam miałem wiele propozycji od mężatek i kobiet w związkach, w pracy, na czacie, itd. Nawet większość prostytutek i tzw. cichodajek to mężatki albo posiadające stałego partnera, który często nie wie co się dzieje... Rozgrzeszam Cię bo niesiesz prawdę dla nowych forumowych Braci, którzy czasami mają jeszcze złudzenia o wierności większości żon.
 5. Czyli jesteś pewna że intercyzy nie będzie i porsche stanie się też Twoje? Już o nim mówisz "nasze". On nigdy o intercyzie nie wspominał?
 6. Tak myślałem że nie zgodziła byś się na ślub z intercyzą. Dziękuje za szczerą odpowiedź.
 7. Pozwoliłem sobie założyć oddzielny wątek dla Siostry @Cuba Libre aby nie rozwadniać nadmiernie wątku @maggienovak: PS Jeżeli kogoś uraziłem żartem wątek atencyjny to przepraszam. PS2 Nie chcę nikogo wygryźć z moderacji, to tylko przez mój szacunek dla maggienovak założyłem oddzielny wątek. Moje pytanie nr1: @Cuba Libre Czy jeżeli Twój bogaty partner poprosił by o intercyzę zgodziła byś się na ślub?
 8. Moim zdaniem wiele z tych pań ze względu na zaburzenia psychiczne albo otyłość nie ma szans poznać nikogo sensownego w realu. Potrafią siedzieć tam całymi latami (widzę te same nicki) zbierając atencję od napalonych białorycerzy i marzyć o księciu z bajki. Owszem moim zdaniem większość pań tam to strata czasu. Trzeba szybko oddzielać ziarno od plew wtedy czasami udaje się coś wyłuskać. Nie ma już tak takiego ruchu jaki słyszałem że był wiele lat temu, ale widzę że część czatów odżywa po latach posuchy. Ludzie mają już przesyt facebooka. @Kleofas Dlatego ja po chwili gadki szmatki (budowanie odrobiny zaufania) dość szybko weryfikuję wymianą zdjęć, pytaniami czy nie ma dzieci, itd. Przechodząc do następnej bo na większość z nich szkoda czasu.
 9. Współczuję ale tak jak mówiłem @Marek Kotoński mamy chore czasy coraz większej cenzury. Tylko jakaś własna platforma jak strona z filmami albo portal ma szansę przetrwać dłużej. Wszelkie kanały typu youtube, vimeo, grupy na facebooku, są tam tylko do czasu aż ktoś nie uzna że publikowany treści są niewygodne dla systemu.
 10. Dla urozmaicenia lubię, choć cipka i w buzie mi zwykle wystarczają.
 11. Drodzy Bracia wchodzicie czasami na czaty? Jakie są Wasze opinie i wnioski? Mnie zdarzyło się nie raz na czat regionalny czaterii. Ponieważ zwiększenie liczby orbiterek nie zaszkodzi. Jeżeli już mam poznać kolejną samicę na luźną relację z seksem to niech przynajmniej nie mieszka w odległości 200 km, więc czat regionalny. Wczoraj zrobiłem sobie przerwę w pracy i wszedłem. Kilka zagadanych kobiet, część odpisało i zonk. Okazało się że to 3 mężatki pod rząd. Początkowo oczywiście panie twierdzą że szukają rozmowy i przyjaźni. Jednak w dłuższej rozmowie potrafią napisać wprost że szukają kogoś dyskretnego do spotkań. Kandydat oczywiście musi mieć wysokie SMV i najlepiej kasę na jakieś prezenty, hotel, itd... Oprócz tego studentki, szukające sponsora i plaga samotnych matek oraz kobiet z nadwagą. Część pań po wyminie fotek odstrasza, ale trafiają się też niezłe sztuki. Uwaga na wiele kobiet z zaburzeniami psychicznymi na czatach. Gdy będę miał więcej czasu opiszę ciekawe przypadki.
 12. W zamian za bigos chyba można zaoferować kisiel... w majtach.
 13. Plusy: + Dotarcie do nowych ludzi. Minusy: - Facebook po iluś tam zgłoszeniach lewaków taką grupę usunie pod pretekstem mowy nienawiści, itp. Przy grupie zamkniętej to się odwlecze w czasie. - Ktoś komentując i lajkując z własnego konta może mieć nieprzyjemności ze strony białorycerzy, feminazistek i stalkerów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.