Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1449
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Morfeusz last won the day on July 27

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

2030 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

991 profile views
 1. @Still Grzechy odpuścił Brat wyżej. W ramach pokuty proponuje, nowego gówniaka z tą samotną matką i kolejne alimenty przez 25 lat.
 2. Pojawił by się całkowity zakaz badań DNA. Żeby każdy beciak płacił i pracował na nie swoje geny, jeżeli jego szon uzna, że tak będzie lepiej. Przejęcie całej władzy przez kobiety (część już przejęły), skończyło by się upadkiem gospodarki i resztek cywilizacji. Eksperymenty, takie jak Expeditie Robinson https://joemonster.org/art/27365, Survivor, Amazon, One World, pokazały, że kobiety nie potrafiły nawet współpracować, bez męskiego przywództwa albo udziału.
 3. Daria, nikt rozsądny nie będzie z Tobą pisał na gg trollu. Kobiecy punkt widzenia możesz sobie darować, widzisz do czego doprowadził w tym związku. @Marciano Moim zdaniem to Ty powinieneś dziękować opatrzności/Bogu, że dowiedziałeś się na jakiego szona trafiłeś, nie mają z tą szmatą dzieci, małżeństwa, wspólnego majątku, itd. Wielu Braci dowiedziało się o wiele później.
 4. Google jak większość dużych korporacji, popiera i upamiętnia to co związanie jest z feminizmem i kobietami. Szkoda, że nie upamiętnia mężczyzn (Leszek Cichy, Krzysztof Wielicki), którzy 17 lutego 1980 dokonali pierwszego zimowego wejścia), w jeszcze trudniejszych warunkach. 5 czerwca 2005 - Marcin Miotk (pierwsze polskie wejście bez tlenu).
 5. Bardzo szanuję Marka i dziękuję za to co ogólnie robi. Jednak słuchając tej skręcającej w lewo audycji, miałem wrażenie przez chwilę zabłądził albo ktoś shackował jego kanał. Jego wybór, jego zdrowie i życie. Lubię mięso i pełnowartościowe składniki, które dostarcza (białko, żelazo, itd.). Lubię też warzywa i owoce (nie przetworzone), jednak nie stanę się weganinem, bo tak chce osoba którą szanuję albo sfiksowani lewacy. Mięso jemy od setek tysięcy lat i pozbawianie się go w diecie, to totalna głupota. Gdyż ludzki organizm go potrzebuje. Naukowcy zgadzają się, że częste spożycie mięsa umożliwiło rozrost naszych mózgów i rozwój zdolności umysłowych znacznie przewyższający pozostałe człowiekowate (rodzina taksonomiczna oprócz ludzi obejmujące wszystkie gatunki goryli, orangutanów, szympansów i bonobo).
 6. Niestety ludzie nie uczą się na błędach innych i szybko zapominają o lekcjach z przeszłości. Czyli pęknięciach kolejnych baniek mieszkaniowych w Japonii, USA, Irlandii. Lokaty i giełda popadły w niełaskę, co wywołało gigantyczną bańkę spekulacyjną na rynku nieruchomości w Polsce. Kapitał musiał znaleźć sobie nowe miejsce lokowania. Większość miast w Polsce się wyludnia. Za kilkanaście lat mieszkańców może przybywać już tylko Warszawie. Wtedy okaże się, że "król jest nagi". Dane GUS są nieubłagane: Polska się wyludnia. Aż 2/3 polskich powiatów zanotowało ujemny przyrost rzeczywisty ludności w 2019 r. w porównaniu z rokiem poprzednim. W przypadku miast na prawach powiatu wcale nie jest lepiej. Na 66 takich miast aż 55 zanotowało spadek liczby mieszkańców. Samorządy, które mogą się pochwalić dodatnim przyrostem rzeczywistym, są tylko niewielkimi zielonymi wysepkami na przygotowanej przez PortalSamorzadowy.pl mapie przyrostu ludności w Polsce. https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/tak-wyludniaja-sie-polskie-miasta-i-powiaty-zobacz-mapy,130028.html Nasze duże miasta się wyludniają. Jak zatrzymać mieszkańców? Mieszkańców przybywa w zaledwie 11 miastach na prawie powiatu. Najwięcej w Warszawie - 13 tys. 357 osób. Tuż za stolicą plasuje się Rzeszów z przyrostem rzędu 4 tys. 221 osób, a dalej Kraków, Gdańsk i Wrocław zyskujące ponad 2 tys. mieszkańców. https://www.money.pl/gospodarka/polska-sie-wyludnia-miasta-i-powiaty-traca-mieszkancow-6410984589977729a.html
 7. Koneser - La Migliore Offerta 2013 Film o tym, jak młoda kobieta potrafi grać i manipulować starszym mężczyzną, żeby osiągnąć to czego chce. Intryga na wysokim poziomie.
 8. Przez zauroczenie nie zauważyłeś, że to być może imprezowy szon albo była z innym bolcem. Nie wmawiaj sobie, że nie mają orbiterów. Randka 3 razy pod rząd w tym samym miejscu, to rzeczywiście nudne trochę. Księżniczkowe pierdololo. Tutaj ma trochę racji. 3 razy w tym samym miejscu... Być może to też typ pustej imprezowiczki, która potrzebuje zbawiania i więcej nowych wrażeń. Jakieś przykłady? Czy zwykły brak szacunku do Ciebie? Nie chciałeś się męczyć i pokazałeś, że nie jesteś pieskiem. Brawo, styki u panci przepalone. Może już pijana skakać na innym bolcu. Ty rozkminiasz jak byś mityczną Himalajkę spotkał, a nie upijającą się i imprezującą ścierkę. Nie wydaje Cie się. Chla jak dyskotekowa Karyna i odpalają jej się różne jazdy. Jak ta akcja w klubie. Po pijaku robiła już w życiu rzeczy, o których nawet nie słyszałeś jeszcze. Dyskotekowa oczytana patologia, wywołała w Tobie emocje, których nie dostarczały spokojniejsze samice. Olej albo potraktuj tak jak dziesiątki innych mężczyzn, którzy zapewne mieli ją już po pijaku. W gumie i bez angażowania się.
 9. Problem jest też w Tobie, jesteś jeszcze za miękki i nie masz godności. Z wiekiem i doświadczeniami życiowymi oraz kolejnymi kobietami to się zmieni. Czas wyjść do ludzi i poznawać nowe samice, bo nie umiesz być sam. W mieszkaniu się tylko dołujesz. W Tajlandii będziesz miał co tydzień inną i szybko zauważysz, że za mocno je idealizujesz. Tymczasem przesłuchaj: https://samiectv.com/2019/09/11/czy-od-razu-po-rozstaniu-warto-wchodzic-w-kolejny-zwiazek-tak/
 10. Mieszkałam w życiu na wsi i w mieście. Zdecydowanie wolę wieś, oczywiście położoną pod miastem. Szybki dojazd (ok. 15-20 min) do sklepów, instytucji, szpitala, itd. Ci, którzy się dorobili czegoś, nie bez powodu uciekają z miasta na tereny podmiejskie. Uroki mieszkania w mieście, których doświadczyłem: Wspólny śmietnik z podartymi workami, bałaganem i smrodem. Zalewanie mieszkania przez sąsiadów z góry. Głośne imprezy, libacje, awantury oraz remonty u sąsiadów za ścianami. Mocz i odchody obcych psów, kotów i włóczęgów na osiedlowych podwórkach. Spaliny i smog. Korki, ciągłe przebudowy i remonty ulic, przez które ciężko było zasnąć po nocnej zmianie albo imprezie. Bezdomni i patologia na ulicach i osiedlach. Porysowane samochody.
 11. W Europie. Tymczasem na Filipinach.
 12. Zależy od zasobów, charakteru, SMV. Jednak kobiety np. 25 - 35 są w Twoim zasięgu. To po co mój łysy sąsiad, z brzuchem i komornikiem na głowie, w wieku ok. 50 lat, wziął szczupłą, bezdzietną kobietę dobiegającą 30-stki? Następny, mając 54 lata, przygruchał sobie 24-letnią, bezdzietną siostrę znajomego. Bezdzietna koleżanka z poprzedniej pracy 27 lat, chajtnęła się z alkoholikiem 45 lat. Wystarczyło, że zarabiał trochę więcej od niej. Przecież mogli iść na łatwiznę i tak jak Ty @marcopolozelmer, celować w dzieciate kobiety 40+. Jeżeli aż tak nisko się cenisz, to przynajmniej celuj w bezdzietne, albo z dziećmi, które opuściły już dom.
 13. Większej bzdury nie czytałem jeszcze. Oj byś się zdziwił @arch. Mając 30+ poznałem chętne 19, 20, 21 latki. Cześć chciała być ze mną w związku i z pewną byłem, jakiś czas. Ja zerwałem. Co do Azjatek to zamiast Tajek lepsze będą Filipinki. Jednak tylko, gdy zamieszkasz na Filipinach albo w jakiejś małej wiosce, w Europie. Gdzie kobieta się nie sfeminizuje po kilku latach, lecz dopiero po kilkunastu. O ile dobrze trafisz, zabezpieczysz majątek, będziesz miał rozdzielność majątkową, itd. Tylko po co się żenić w tych czasach?
 14. @Texudo Nie doczytałeś wątku: Samica ma go za zero. Wypomina mu, że firmę pomógł rozkręcić jego ojciec. Tymczasem sama nawet tego nie osiągnęła, zarabia mało i pasożytuje na jego kasie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.