Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3,262 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

2,660 profile views
 1. Sam ten wątek (forum jest o innej tematyce) jest oznaką tego, jak mocno napompowana jest teraz bańka spekulacyjna na krypto. Wielu ludzi, którzy nie interesowali się wcześniej BTC, wkłada tam teraz swoje oszczędności. Mogę się mylić, ale na moje oko pęknięcie balona jest blisko. Jak to się mówi, najczęściej "ulica wchodzi ostatnia".
 2. Myślę, że to początek i ten hejter oraz jego wspólnicy poniosą kolejne koszty i konsekwencje.
 3. Frajer zawsze się znajdzie, to tylko kwestia czasu. Jeżeli nie z własnej woli, to zostanie wkręcony w kolejnego gówniaka i ewentualne przysposobienie poprzednich.
 4. @Fury King Wystarczy nagrać te igraszki ukrytą kamerą i dyktafonem, tylko na własny użytek. Ukryć dobrze i trzymać na takie sytuacje. Wtedy możesz postąpić jak mężczyzna i powiedzieć samicy, sory ale jesteś kłodą. Akurat TVPis to mniejsze zło, w porównaniu z lewactwem z TVNu i Polszmatu.
 5. Tylko co zrobiliście konkretnego dziś Bracia, aby zmienić swoją sytuację? Dla mnie szczęście, to umiejętność cieszenia się z małych rzeczy. Ja dziś cieszę się z tego, że: mam konkretne plany na ten rok, cele, które zrealizuję i zabezpieczam już na nie finansowanie, ustawiłem się na rżnięcie z koleżanką w tygodniu, mam chwilowo dużo czasu i odpoczynku, który mogę wykorzystywać jak chcę, nie mam na głowie pasożyta, alimentów, itd. dopisuje mi zdrowie.
 6. Takie nawiedzone katoliczki są dość specyficzne. Ze mną taka ustawiła się od razu na seks z internetu. Po rżnięciu nawijała o wierze i że grzeszymy. W kościele była co najmniej raz w tygodniu i mocno się tam udzielała...
 7. Moim zdaniem warto zasugerować, że Ci białorycerze są wykorzystywani. Choć ze stadem bydła nie wygrasz. To jednak, jakiś % mężczyzn, może szybciej przejrzeć na oczy i odciąć pasożyta z jej bąblami.
 8. @fikakowo Więc może lepiej skupić się na relacjach typu FWB (Friends with benefits). Służących do zaspokojenia wspólnych potrzeb fizycznych. Skoro nie tylko Ty zauważyłeś, że rynek jest jaki jest i nie ma sensu być naiwnym...
 9. Zachodnie absurdy lewactwa wkrótce i u nas wypłyną, niczym ekskrementy z zapchanego odpływu. Bez papieru i nagrania aktu, biali mężczyźni będą skończeni. Szwecja wprowadza „pozwolenie na seks”, które będzie obowiązywało także w małżeństwie. Inaczej będzie groziło oskarżenie o gwałt opublikowano: 19 grudnia 2017 https://wpolityce.pl/swiat/372748-szwecja-wprowadza-pozwolenie-na-seks-ktore-bedzie-obowiazywalo-takze-w-malzenstwie-inaczej-bedzie-grozilo-oskarzenie-o-gwalt
 10. @fikakowo Pomimo poznania współczesnych p0lek, nie wyciągnąłeś wniosków z tych lekcji. Dzisiejsze kobiety nie nadają się do związków. Nadal żyjesz wizjami z Matrixa. Szukając Himalajki do związku, pośród składowiska odpadów i pasożytów, jakie serwuje mężczyznom ten kraj i obecna cywilizacja zachodu.
 11. Gdyby zniknęły Facebook, Badoo, Tinder, Datezone, TVN, TTV, Instagram itp. raczyska, to byłby dopiero pozytywny zwrot i odrobina normalności.
 12. Nasi niemieccy i amerykańscy "panowie" nie lubią, gdy w ich mniemaniu "podludzie" psują im biznes. Stąd bunt kontrolowanych przez zagranicę mediów.
 13. @Tomek9494 Jeszcze za Twojego życia wiele z tych domów i mieszkań, będzie rozdawana za darmo. Choć możesz w to nie wierzyć, demografii nie oszukasz. To już się dzieje wokół nas, "za miedzą" bliższą i dalszą. Na skutek wielu czynników. Wyludniania się ok. 98% miast w pl. Starzenia się społeczeństwa i wymierania. Niżu demograficznego. Ucieczki bogatszych ludzi na przedmieścia. Napływu uchodźców, którzy zdewastują całe osiedla, dzielnice i mniejsze miasta. Pęknięcia bańki spekulacyjnej. Nakręcanej kupowaniem po kilku mieszkań, pod wynajem i przez
 14. Drapieżnik w postaci samotnej matki. Bąbelek i wkrótce ślub. Po otrzymaniu odszkodowania połowa kasy i wysokie alimenty. Ile dajecie czasu harpii, zanim pokaże swoje prawdziwe oblicze? Ja obstawiam ok roku po ślubie. PS Niby 10 lat młodsza, a wygląda jak zniszczona 40+. Do tego ten kolczyk w brodzie i wygolone pół głowy. Z nie jednego pieca chleb jadła... "Ona uciekła z dziećmi z toksycznego związku. On po 18 latach w więzieniu uczy się wszystkiego na nowo. Tomasza Komendę (44 l.) i Annę Walter (34 l.) ocaliło wyjątkowe uczucie." fakt.pl/wydar
 15. Obejrzałem fragmenty jego rozmowy. Moim zdaniem gość jest na tym forum. Wkręca innych w zabawny sposób. Przemycając w wypowiedziach wiedzę z forum, Marka, RedPill, BlackPill, MGTOW, itp. Choć mnie odstrasza nieco, sposób przekazania tych prawd. https://www.youtube.com/watch?v=8_ahkjcVfKg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.