Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3,669 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

3,475 profile views
 1. Do tego kolejne szczyty i dołki są na niższych poziomach. Jeżeli rozpoczęła się kolejna bessa na krypto i BTC po raz n-ty, spadnie o ok. 90% (przez kilkanaście miesięcy), to sam wejdę na ten rynek. Za maks. 5-10 % portfela.
 2. Wystarczyło zablokować zraz po rozstaniu wszędzie i zająć się sobą, pracą, samorozwojem, hobby, poznawać nowe kobiety, itd. A tak mamy już 3 strony pierd*lenia i straty czasu na gierki z samicą.
 3. Widać gdzie @Anastazja ma warny i moderację..., pisząc w tym wątku jeszcze wielokrotnie.
 4. @Patton @Mosze Red @Quo Vadis? @Voqlsky @Marek Kotoński Czy samica @Anastazja jest tutaj na innych zasadach? Czy komuś obciąga albo daje regularnie? (sory za sarkazm) Może uciekać wielokrotnie z rezerwatu, dostawać ostrzeżenia i nic sobie z tego nie robić? Wie, że nie dostanie nigdy za to perm bana? Zaśmiecając tematy nadal swoimi kocopołami. Tutaj masz dużo racji. Gdyby ten zawód nie był tak piętnowany przez żony, wykorzystujące misiów. Było by jak w Niemczech, gdzie stawki wielu prostytutek, w stosunku do zarobków, są niższe niż w PL. @Tamsa
 5. Kasowała jak frajera i pomyślała, że wyciągnie z niego jeszcze dużo więcej kasy. Ten pomyślał, że w szambie burdelu, znalazł skarb i myszkę inną niż wszystkie. Temat śmierdzi trollingiem.
 6. Kobiety nie są stworzone do wielkich rzeczy i to nic złego. Aspiracje 99% z nich to bąbel, mąż, ustawienie się w życiu. U 21 letniej Polki miałem tylko seks i coraz gorsze traktowanie mnie. Zaważył wzór ojca w domu, którym pomiatała zarówno ona i jej matka. U młodej (20-25lat), dobrze wychowanej i nie zepsutej Filipinki albo Tajki. W zamian za założenie rodziny miałbym seks, posprzątane, ugotowane, wyprane, masaż po pracy i spokój w domu. Pod warunkiem, że mieszkałbym z nią na zachodzie, gdzie chore normy społeczne, szybko by ją zepsuły. Lokum nie było by na nią, tylko
 7. Dokładnie, bańka na krypto pęknie, zapewne niedługo i nastaną (po raz kolejny) 2-3 lata bessy na tym rynku. @Carl93m Zainteresuj się spółkami płacącymi dość regularnie dywidendy i reinwestuj zyski. Przykładowo PZU przy obecnym kursie (34-35zł) da prawie 10% zysku z samej dywidendy (3,50zł). Dużo czytaj. Różne książki i blogi ekspertów, żeby znaleźć strategię, która będzie Tobie odpowiadać. Zainteresuj się cyklami koniunkturalnymi, które powodują bessy i hossy na giełdzie. Jeżeli dobrze ogarniesz wskaźniki wyprzedzające i bieżące koniunktury, nauczysz się sprzedawać akc
 8. Na 99,99% w leasingu albo kredycie. Taka patola, nie odłożyłaby kilkuset tysięcy złotych, na tak skonfigurowanego indywidualnie Mercedesa z salonu.
 9. @Januszek852 Mając 31 lat i SMV ok. 6/10 poznałem 21 latkę na portalu randkowym. W mojej skali była 8/10. Zainteresowałem rozmową, miałem wyższy status finansowy i ogarnięcie życiowe od niej. Byłem z nią w związku, parła na ślub, bąbla i chciała się ustawić w życiu, dając w zamian coraz mniej... To ja ją rzuciłem. Ponieważ po głębokim poznaniu, okazała się kolejną pustą Polką, której nie dało się wychować i naprostować.
 10. Kibicuję Różańskiemu, Szpilka powinien już sobie odpuścić boks. Ma psychikę chuligana i dresa, nie sportowca.
 11. Zauważcie ile wytłumaczeń potrafimy znaleźć jako mężczyźni, że w swoim przypadku dziecko jest moje, nie kochanka. Jedzenie, środowisko, geny pra dziadka. Racjonalizacja i myślenie, że trafiło się na myszkę inną niż wszystkie, nadal ma się bardzo dobrze.
 12. Robol nie trafia do mediów, jest mężczyzną wliczonym w straty. Główny ściek medialny promuje tylko określone grupy.
 13. Przytaczano tutaj anonimowe badania DNA. Wynikało z nich, że nawet 30% dzieci, jest z romansu, przygody, itp. Statystycznie to prawie, co trzeci z nas na forum. Wiem, że ciężko to przełknąć, ale natury i szukania silnych genów przez samice, nie oszukamy.
 14. @RealLife Być może zauważyłeś próżność i rywalizację kobiet pomiędzy sobą, chęć pokazania się jako najatrakcyjniejszą. Prawie wszystkie chciały zostać wybrane do randki, nawet gdy wybierający był dla nich nie atrakcyjny. Zlewały go wtedy od razu na spotkaniu zapoznawczym. Trafiła się nawet "samozwańcza gwiazda instagrama", po której było widać, że liczy na chada i szejka w jednym. Gostek napalił się na szona jak szczerbaty na suchary. Tymczasem ona nie zjawiła się nawet na spotkaniu. Żadnego wyjaśnienia dla przeciętniaka. Pozdrowiła tylko widzów, niczym swoich fanów spermiarzy w so
 15. Oglądałem kilkanaście odcinków edycji UK i Niemieckiej. W większości przypadków powtarzały się stałe schematy. Nawet kaszaloty wybierały chada, który szybko się ulatniał po pierwszej randce albo nawet przed nią. Choć bywały i inne sytuacje, gdzie o wyborze decydowały różne zboczenia, itp. Spermiarze, brali by prawie wszystko, byle zamoczyć. Kopalnia beki i cyrk. Prowadząca wszystkim odrzuconym kobietom, nawet wielorybom, powtarzała "jesteś piękna", itp frazesy; na które, wielu wybierających spermiarzy, jeszcze przytakiwało. Normikom nawet powtarzano, żeby cieszyli się z
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.