Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

4,570 Świetna

1 Follower

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

5,918 profile views
 1. @Warmianin Nie kieruj się zazdrością i nie przekreślaj brata, tylko dlatego, że imprezowy szon postanowił udostępnić grotę jemu, nie Tobie. Porozmawiaj z nim na spokojnie, a jak cipka przesłoniła już oczy i nic to nie da, będziesz miał czyste sumienie, że nie Ty zepsułeś relację przez Julkę. Braćmi będzie zawsze, a samice możecie zmieniać wielokrotnie w życiu.
 2. Jestem w relacji FWB więc wychodzi taniej od Divy i mniej taśmowo, bo rynek płatnych usług zepsuły młode, nadęte Julki. Prostytutki z Roksy przeniosły się na Escort.pl. Część udaje cichodajki albo wprost szuka sponsora na Datezone. Trochę tego wisi na lokalnych portalach ogłoszeniowych. Choć jak sam zauważyłeś większość to fejki, wyłudzane adresy mailowe i nr tel. Ewentualnie wabienie naiwnych na zdjęcia modelek, a na miejscu patologiczne Karyny. Garso to towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie zaprzyjaźnionym divom usuwają niepochlebne opinie. Idzie coś wyłuskać w rozsądnych pi
 3. Kolejne Oskarki Deweloperkie przeinwestowały i zaczynają szczękać zębami? Oddadzą za 50% ceny, kiedy bank upomni się o spłatę z komornikiem?
 4. Jeszcze tylko czekam na odezwę do narodu: Towarzysze, nowa czerwona partia PRL-B(P)iS, zbuduje powszechny dostatek i wyrówna stopę życiową obywateli. Zlikwidujmy całkowicie własność prywatną i tych wstrętnych prywaciarzy przedsiębiorców. Już niedługo tylko korporacje będą stanowić prawo, przez wspaniały marionetkowy rząd. Zastąpmy tych wyzyskiwaczy informatyków szewcami. Zniszczmy oszczędności burżujów z klasy średniej inflacją, niech proletariat i zasiłki zatryumfują ponownie w nowym PRL-B(P)iS.
 5. Dokładnie, odstawienie nadmiaru cukru a nawet jego ograniczenie, to krok w kierunku zdrowia. Nie tylko wagi i zmniejszenia skoków nastrojów.
 6. Czyli nawet nie związku. Chce się dobrze zerżnąć z wieloma, zanim upoluje beciaka pod przykrywką wiary. Tam też mogła być niezła kutang karuzela już zaliczona. Była wtedy z mężem czy sama? Patrz na to co kobieta robi i nie wierz w to co mówi. Zawiesiła nie z Twojego powodu. Dlatego, że ilość spermiarzy i znajomości jakie dostała przekraczał moce produkcyjne jej młodej waginy. Wybrała iluś z którymi przeszła pewnie na telefon. Inni już pewnie moczyli, Ty mogłeś być planem B, C, D, E. Wszystkie kobiety, które zasłaniają się silną wiarą, mają świetną przykr
 7. @Peter Quinn Więc podsumujmy tę gwiazdę: Samotna matka szukająca docelowo frajera, który będzie łożył na nią i geny innego gościa. Zamiast co najmniej klika lat młodsza, to jeszcze 2 lata starsza. Szybszy spadek atrakcyjności niż u autora tematu, zmarszczki, obwisła skóra, luźna pochwa po porodach. Dobra aktorka, pokazująca jak wspaniale asymiluje się. Jaka jest niby miła, oczytana, inteligentna, wspierająca. Do czasu... Mężczyzna z wiedzą z audycji Marka, forum, MGTOW, itd, którego już zaczyna brać haj emocjonalny, przesłaniający rozum. Czerwone flagi aż tłuką po g
 8. Olewać. Nie pozawalać na dotyk. Nie spotykać się poza pracą. Kontakty tylko zawodowe, formalne. Znudzi się bez atencji i znajdzie sobie innego zabawiacza. Zrozum, że z randek nic nie wyszło, służysz tylko do podbijania samicy pustego ego.
 9. Miałem szefów kobiety i miejsca pracy gdzie babony przeważały, to była masakra. Od wykonywania zadań w pracy ważniejsze były plotki i prywatne problemy. Dużo gadania, mało pracy i konkretów. Ciągle jakieś dramy, opóźnienia w realizacji celów, opowiadanie o swoich dzieciach, zdrowiu, problemach. Spięcia z innymi pracownikami i bałagan to była męcząca codzienność, którą one uwielbiają.
 10. W sensie dewastacja, roszczeniowowość, sprowadzanie stad spermiarzy na chatę? Ja wśród Ukrainek zauważyłem bardzo dużą przewagę pustych, atencyjnych Julek i mały procent kobiet, które mają jeszcze jakieś zasady. Chodzą do kościoła, ubierają się skromnie, nie prowadzą aktywnie socialmediów. Oczywiście podczas pobytu w UrkoPolu te zasady zwykle szybko znikają.
 11. @Mariusz 1984 Zrób badania. Po takim patologicznym szonie możesz mieć rzeżączkę, kiłę, chlamydiozę, ziarnicą weneryczną pachwin, wrzód weneryczny, nierzeżączkowe zapalenie cewki moczowej (NGU), AIDS, HSV-2, WZW-B, Kłykciny HPV, mięczak zakaźny, rzęsistkowicę, kandydozę narządów płciowych, świerzb. Największą zemstą wobec kobiety jest zimna obojętność wobec niej i brak kontaktu. Bez wyjaśnień, kręcenia dram, udzielania jej Twojego czasu i atencji. To jest największa kara dla kobiecego ego.
 12. U mnie się tak nie da, bo interesuje się wieloma sprawami. Uczę się nie przejmować negatywnymi informacjami, moje samopoczucie nie zmieni w nich nic. Reszta punktów jest podobna do moich. Czas na relaks, odpoczynek blisko natury, treningi. Staram się posiadać zawsze oszczędności, które zapewniają mi spokój ekonomiczny. W przypadku utraty pracy, dochodu, choroby, itd. Dobry seks również relaksuje, bliskość, przyjemność, poczucie spełnienia. Brak toksycznej żony i dzieci z którymi są ciągle problemy, to kolejne elementy w układance do poczucia szczęścia i wolności.
 13. Cukold zaaprobował Twoją obecność... Nie wyłapałeś o co jej albo nawet obydwojgu chodziło. On miał zostać cuckoldem, a Ty miałeś pełnić rolę oficjalnego kochanka. Możliwe, że nie pierwszego. Pewnie z czasem zaprosiliby Cię do trójkąta... Gość jednak nie dał sobie rady z chorymi odchyłami panci i małżeństwo się potem rozpadło.
 14. @Akadyjczyk W dużym mieście szybko zatęsknisz za spokojem, relaksem, zielenią, wolnością, którą masz teraz. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, wynajmij coś na 6-12 miesięcy z opcją wypowiedzenia wcześniej z jednomiesięcznym wyprzedzeniem. Ewentualnie coś na krócej przez Airbnb. Zamiast wierzyć w to, że zmiana miejsca zamieszkania odmieni Twoje życia, zacznij zmieniać je sam. Wolne dni/weekendy wykorzystuj na wycieczki do miasta, okolic, miejsc i organizacji gdzie bywają kobiety i ogólnie ludzie o podobnych hobby do Twoich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.