Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1957
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3048 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

1917 profile views
 1. Moim zdaniem podstawa to dywersyfikacja, w formie jaką sam akceptujesz. Swoje oszczędności podzieliłem: Gotówka w domu. Środki na kontach w 2 bankach. Środki na rachunku maklerskim. Trochę akcji, kupionych po ostatnich spadkach.
 2. Przypomniałeś mi tą anegdotą, jak uczyłem pewną pannę zakładać gumkę ustami. Był półmrok i ferworze zabawy, gumka została założona na żołędzia wywinięciem do środka. Nie zauważyliśmy tego obydwoje. Jednak dzielna panna nie poddawała się, nasunęła ją (po dużych trudach), do końca samymi ustami.
 3. Tu mnie przyłapałeś. Nie znam się, to nie używam, tylko kupuje "na zapas" zwykłe tanie Unimile. Nie wiedząc o istnieniu mniejszych rozmiarów. A tak serio, to rozmiar zwykłych Unimili mi odpowiada, jeżeli rezerwatki to czytają. Tak zupełnie serio, to dla mnie Durexy mają zbyt gruby i sztywny ten lateks, co zmniejsza moje odczucia. Już zwykłe Unimile dają większą satysfakcję.
 4. Kupuję zwykle Unimil, bo mam małego i zwykłe Durexy spadają.
 5. @deomi To za dużo. Wystarczy mi satysfakcja, jeżeli dostaniesz warna na jeden dzień i będziesz mieć bezatencyjną Sobotę. Dobranoc.
 6. @deomi Zgadłaś, dlatego daję ale też kradnę ci część atencji. Mam nadzieję że się podzielisz.
 7. Już 3 strony atencji na piątkowy wieczór. Nie zapominajmy: Ja na otrzeźwienie zgłosiłem @deomi, do warna za kropkę w tytule.
 8. @olek163 Z tego co wiem, na południu bywa niebezpiecznie, głównie Mindanao. Znasz blog Michała? https://azjapozmroku.pl Jeżeli nie, to wpisz w Google: site:azjapozmroku.pl filipiny Odwiedź też grupy na Fb: Michała - Azja Po Zmroku (zamknięte forum dla mężczyzn) https://www.facebook.com/groups/201973593589939/ Mariusza - Its more fun in Philippines...Wiekszy ubaw na Filipinach - https://www.facebook.com/groups/1757774764546456 Może Filipiny/Maybe Phils - https://www.facebook.com/groups/331863877472196/
 9. @fikakowo Tylko się zabawiała, sprawdzając czy jakiś napaleniec będzie do niej jechał nocą. Żeby podbić sobie ego i zabić nudę z koleżanką. Mógł być to nawet jakiś gość, który robi takie jaka. Dlatego sam nie jeżdżę, jeżeli nie zweryfikuję panny przez tel. Wiem, bo sam też przerabiałem podobną akcję, łamiąc zasadę weryfikacji przez tel. Ustawka tylko przez neta i cisza. Na szczęście miałem opcję awaryjną w telefonie i spotkałem się po chwili z inną. Zamiast słów "Już w kolejce idiotko". Powinieneś napisać np. "Żartowałem, jestem w domu i oglądam zaległy meczyk" i zablokować. Odbierając jej satysfakcję z wystawienia kolejnego gostka dla jaj. Choć wiem, że łatwo to się pisze, tylko będąc z boku, bez emocji.
 10. Widzę, że wszyscy mamy swoje zdanie o temacie i jego bohaterach. Czy słuszne, wyjdzie jeszcze w praniu. Ja kończę dyskusję w tym wątku. Zachowuje swoje poglądy oraz wyciągnięte z tego wątku lekcje. Bo robi się coraz większy offtop.
 11. @Still nie tylko jego konto. Moje i Twoje też może być skasowane, wkrótce pod jakimś pretekstem. Nawet ich rozumiem, kolegów się broni, nawet gdy nie zawsze mają rację...
 12. Bracie @Ragnar1777 oni tego nie rozumieją, zwłaszcza @HodowcaKrokodyli. Nadal uważają, że myszka nigdy się nie zmieni i zawsze będzie taka jak teraz. Choć do @Januszek852 zaczyna to powoli docierać. Niech korzysta z zalet myszki póki może, sam też bym tak zrobił. Starając się jednocześnie nie dać wykorzystać. Bo pewne są tylko śmierć i podatki.
 13. Doczytaj, większość proponuje wysłać screena konta szona na profilu randkowym, z fałszywego (nowego) maila albo fejk konta aplikacji randkowej / Fb. Nawet jeżeli do białorycerza nie dotrze, jak samotna matka go robi w wała. To @Still zachowa kumpla, nie będąc "posłańcem złej nowiny". Jednocześnie będzie miał czyste sumienie, że próbował ostrzec beciaka.
 14. Nie tylko ostre zawodniczki potrafią manipulować. Te średnie i brzydkie też chcą się rozmnażać albo złapać beciaka - sponsora. Jeżeli uzyskałbyś cenne dla nich zasoby (pieniądze, status, itp), to ostre zawodniczki zastawiały by sidła. Mógł byś nawet nie zauważyć, jak w nie wpadłeś. Ja również. Owszem i uważam, że wątek ma gigantyczną wartość edukacyjną. Choć był tylko próbą zdyskredytowania i zemsty. To przerodził się w studium ludzkich instynktów, o których mówi również Marek w audycjach.
 15. Jak widzisz nie musi, dopóki jest "kolej" kogoś zasłużonego z forum, to jest porównywana z "aniołem". Zaś tym złym, próbują zrobić tylko @Yolo, ją wybielając. I nie mam złudzeń. Bo gdybym posuwał taką młodą, cwaną zawodniczkę i się zauroczył, to też bym rycerzył. Z kamienia nie jestem. Z wątku "Wiadomości o mojej śmierci są przesadzone": Na haju hormonalnym, możliwe że też bym wypisywał podobne poematy, na jej cześć. Po prostu z naturą i dobrą manipulatorką nie wygramy. Wtedy zasady, braterstwo i moralność przestają się liczyć. Choć wielu nadal nie chce tego zaakceptować. To są instynkty, które mamy wgrane przez naturę i utrwalane przez setki tysięcy lat. Musiał to przetrawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.