Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on January 7

Morfeusz had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

11,086 profile views

Morfeusz's Achievements

Podporucznik

Podporucznik (13/23)

7k

Reputation

 1. Moim zdaniem tym tematem pokazujesz autorze, że masz za słabą psychikę albo za małe doświadczenie, żeby stworzyć luźną relację z tą samicą. Poharataną psychicznie przez brak rodziców, prawdopodobne DDA, itd. Jeżeli się mylę, to baw się dobrze, zachowując dystans, rozum, kontrolę nad zasobami. Takie młode dupy miło się wspomina w gronie byłych.
 2. Myślę, że przeprowadzki z Europy do Tajlandii, Filipin, Ameryki Południowej będą coraz popularniejsze. W miarę jak będzie w UE narastał reżim Zielonego (czerwonego) nieładu i podobne szaleństwa lewactwa.
 3. Obydwoje spadną na 4 łapy, jeżeli mają wystarczająco poukładane w głowie. On stał się rozpoznawalnym trenerem personalnym w jakichś tam kręgach (wcześniej w MMA, jakiśmś programie TTV). Ma takich pustych Karyn na pęczki codziennie, chętnych na siłowni i pisze dla nich te kocopoły w social mediach. One to lajkują i komentują zwiększając zasięgi. Szkoda, tylko że robi tym krzywdę nieświadomym blue-pillowcom, którzy stosują te brednie o byciu pantoflem w życiu. Ona wypromowała się na jego sławie, programie o nim i jego fejmie lansowanym przez TTV i inny główny ściek medialny. Teraz dalej będzie zarabiać na spermiarzach. Zapewne też dała wiele razy dupy na boku, aż ktoś ją zauważy/ył z mediów. Chwyciła inną gałąź albo poczuła się wystarczająco silna, bo machina medialna się kręci.
 4. Na portalach jest kilkuset chętnych, przystojniejszych, bogatszych, więc za sam kebab spotkanie byłoby na 99% jednorazowe bo to nie nimfomanka, tylko typowa młoda samica, która poznaje świat cipą i nią wabi... Jeżeli zechce więcej niż te 30-50 zł to mam już potencjalną inną samicę na jej miejsce. Tymczasem jutro znów się z nią widzę i dam tyle ile uznam za stosowne. Wielu wydaje więcej na 1 - 2 randkę i nawet nie zamoczą. Nie znamy się a ja nie będę od razu puszczał jej w jeszcze szerszy obieg. Z tego co czytałem, nie masz problemów ze znalezieniem podobnych. ;-)
 5. Zastanawia mnie też, co ci ludzie mają w głowach. Nie tylko cichodajki dają bez gumy ale też praktykantki policjantki. Niby wykształceni i podstawowa znajomość biologii, a tylu waliło ją bez ogumienia, nie myśląc, że może zaciążyć. Choć też mogły zawieść tabsy, albo pozyskiwała materiał genetyczny od silnych (w jej mniemaniu) samców...
 6. Ostatnio skorzystałem z 21 latki poznanej na sympatii. Twarz przeciętna ale ciało fajne, szczupłe, jędrne (w przeciwieństwie do większości samic 30+), bardzo ciasna. Tam oczywiście szuka związku i miłości, ale one wszystkie tam pójdą też za kasę. Jak Cię polubią to nawet niedużą. Ja za pierwszy numerek w aucie zabrałem ją na kebab i dałem 20 zł. Drugim razem kebs i 50 zł. Po co psuć ją, jak można tylko wspomóc. Ważne, żeby mieć gumy bo teraz młode samice są w tej kwestii idiotkami i roznoszą syfy, ta też sprawdziłem pozwoliła by bez, a za weneryki podziękuję. Podejrzewam, że ma też konto na Datezone, bo chciała potem wysępić jeszcze trochę kasy na blik jak cwaniary stamtąd, ale oczywiście nie ze mną te numery.
 7. Wyszło to o czym wiadomo od dawna. Przebiegi kobiet w służbach mundurowych potrafią być kosmiczne. Zarówno w policji, wojsku, straży granicznej, itp. Dlatego nie dziwi mnie to, że samica nie potrafi wskazać ojca. Dopiero testy DNA mogą pokazać, który z 28 policjantów zalał skutecznie policjantkę praktykantkę. Też uważacie, że kobiety w służbach mundurowych, to pomyłka? Moim zdaniem biologii i kobiecej natury ku..wy nie da się oszukać. Wielka seksafera w warszawskiej policji: 28 funkcjonariuszy podejrzewanych o ojcostwo dziecka policyjnej praktykantki 17 marca 2024, 16:32 To były niezwykle owocne dwa miesiące policyjnych praktyk dla jednej z aplikantek. Funkcjonariusze komendy z ulicy Wilczej oraz z Oddziałów Prewencji stoją teraz jednak przed nie lada zagadką. Jeden z nich może wkrótce zostać ojcem. Kto dokładnie będzie szczęśliwcem? Wykazać mają to badania genetyczne potwierdzające pochodzenie dziecka. W kręgu potencjalnych ojców znalazło się... 28 policjantów, a do komendy wpłynęło ponoć pismo z żądaniem ujawnienia ich personaliów celem pobrania materiału do badań. Policja wydała jednak oświadczenie, w którym zdementowała sprawę. Podobna historia miała miejsce w USA O podobnej sprawie głośno zrobiło się w USA w ubiegłym roku. Wtedy to wyszło na jaw, że młoda policjantka Maegan Hall z Tennessee (USA) uwiodła w miejscu pracy sześciu swoich kolegów, a posterunek zamieniła w miejsce suto zakrapianych imprez oraz uciech cielesnych. Kiedy sprawa wypłynęła przed przełożonymi, w szeregach tamtejszej policji zapanował popłoch. Uczestnikom orgii niełatwo było przyznać się do udziału w nich, ale kiedy wreszcie zaczęli "sypać", obyczajowe szczegóły zszokowały amerykańskie społeczeństwo. https://i.pl/wielka-seksafera-w-warszawskiej-policji-28-funkcjonariuszy/ar/c1p2-26085145
 8. Dużo tam profesjonalnych prostytutek udających cichodajki. Część działa samodzielnie, inne mają alfów albo partnerów, którzy pilnują żeby miejscowi ich nie pocięli, nie uprzykrzali życia, nie ściągali haraczy. Jeżeli wejdziesz na escort, to zauważysz często te same zdjęcia co w swojej okolicy na datezone. To po prostu kolejne miejsce do reklamy, zwłaszcza dla wędrowniczek, które często zmieniają miasta. Podobnie powoli zbiornik opanowują prostytutki.
 9. Zdarzały się telefony z innych numerów albo życzenia od nr wykasowanych. Jedna eks odezwała się po 2-3 latach, gdy haj hormonalny z kolejnym bolcem minął. Zablokowana w tel. i fejsie, więc szukała kontaktu inaczej. Inna wypisywała jeszcze jakiś czas esemesy ale poszedł blok. Staram się blokować wszędzie, gdzie się da po zerwaniu. Obojętność, zajęcie się sobą i nowymi samicami, to w moim przypadku najlepszy sposób na pójście do przodu.
 10. Żeby wam Panie po każdych erazmusach i firmowych szkoleniach liczniki przebiegu się zerowały, niszczyć kobiecą psychikę dużą ilością partnerów przestały. Aby już żaden misio testów DNA nie robił, nawet dziecko po Mokebe przysposobił. Urlopów menstruacyjnych 12 w roku, dalszej dyskryminacji mężczyzn na każdym kroku. Żeby beta bankomaty cyrografy małżeńskie chętniej podpisywały, o aliemnatach na byłą żonę po spadku jej stopy życiowej, się za wcześnie nie dowiedziały. Zamiast tabeli, według zdolność zarobkowej dalszego aliemtów liczenia, co by łatwiej oskubać zasobnego jelenia. Podczas rekrutacji na studia dalszej zasady równości w konstytucji łamania, jeszcze więcej punktów za kobiecą płeć przyznawania. Obecnych i nowych przywilejów na dzień kobiet również "rezerwatkom" życzę. Zluzujcie dziś trochę swoim bankomatom smycze, niech tak jak kochanek zaspokoją pic..ę.
 11. Byłeś tylko narzędziem. Rozwód to kwestia czasu, po tym co samica odwala. Pewnie ma już zaplanowany. Minimalizuj straty i zapoznaj z tym się oraz kup przyjacielowi/koledze: https://samczeruno.pl/sklep/
 12. Wahadło historii może być tak wychylone w lewą stronę, że niektóre rzeczy pewnie nawet nam się jeszcze nie śniły.
 13. Rozumiem, że to sarkazm? Kanada zaniepokojona negatywną reakcją na zamrożenie kont bankowych protestujących https://ithardware.pl/aktualnosci/kanada_zaniepokojona_negatywna_reakcja_na_zamrozenie_kont_bankowych_protestujacych-24552.html PLN owszem, ale USD, złote monety, itp, mają wartość w większości krajów świata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.