Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3136 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

2397 profile views
 1. Dla wielu nowych na forum taki temat może być zaskoczeniem. Dla mnie to coś powszechnego. Większość oficjalnie płatnych pań, które poznałem trochę lepiej i odwiedziłem w mieszkaniówkach; przyznała mi się do posiadania chłopaka, męża, stałego partnera w innym mieście albo za granicą.
 2. Bardzo trafny temat autora. Ostatnio doświadczyłem w pracy agresji słownej od 2 młodych kobiet (ok 21 i ok 25 lat). Obydwa zdarzenia w krótki odstępie czasu. Nie sprowokowałem tego w żaden sposób. One są teraz wychowywane na księżniczki i większość mężczyzn traktują jak śmieci, które można deptać.
 3. Dlatego tylko własna platforma ma sens i kierowanie na nią oglądających z YT. Przykładowo początek filmu na YouTube, jakaś zajawka i reszta w linku pod filmem na własnym portalu. Wszystkie większe platformy typu YouTube, Facebook, itd, to obecnie lewacko maintsramowy ściek. Dni kanałów mówiących prawdę są już policzone. Prędzej czy później zostaną skasowane. Cytuje: Szarpanki z Życiem 1 dzień temu (edytowany) Moi drodzy, przebywam obecnie na 2 tygodniowym banie w wyniku masowego zgłaszania moich filmów pod fałszywymi zarzutami. Przykład
 4. @Yolo Masz prawo mieć swoje zdanie, a ja swoje w temacie Twojej jak i mojej osoby. Internetowej paplaniny obcego dla mnie gościa nie uważam za dojebanie mi. Pozdrawiam.
 5. Jak wiecie wynajem pokoi hotelowych, kwater prywatnych, itp. jest mocno ograniczony. Hotelarze i reszta chcą papierów, że jest to podróż służbowa, itp. Nie każdy chce lub może zapraszać kobiety do siebie. Z różnych powodów. Bracia jak sobie z tym radzicie? Znacie "teoretyczne" patenty ominięcie obostrzeń i wynajem czegoś krótkoterminowo? W hotelach, pensjonatach, motelach, itd.
 6. Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby w tych czasach decydować się na założenie rodziny, ślub, dziecko, itd. Obecny system społeczno-prawny, stopniowo przemieli i wypluje, takiego lekkomyślnego delikwenta. Robiąc z niego beta-bankomat rogacza albo płacącego alimenty rozwodnika, który będzie miał utrudniane kontakty z dzieckiem.
 7. Nie sądziłem, że umoralniała mnie będzie osoba, która chciała zniszczyć innego forumowicza, z powodu myszki, która okazała się k..wą. Życzę Ci @Yolo abyś powalczył o swoje jaja i dorósł.
 8. O kur*a, to już zdesperowana psychopatka. Po tym jak niszczy Twój wizerunek wśród sąsiadów i znajomych, tak się płaszczyć. Ja bym zablokował wszędzie, bo będzie niezły cyrk. Także nr tel. Do chorej głowy dotarło, że utraciła bolca z zasobami i tymczasowo brak nowego bankomatu na horyzoncie.
 9. @Yolo już nie młodzi i na pewno nie para. W przeciwieństwie do Ciebie i miłosnego trójkąta forumowego, w którym Ty uczestniczyłeś. Wiem, że to nie miłość życia, tylko seks i trochę fajnych emocji. Nie planują zmiany płci. Niestety żyjemy w Matrixie i albo zjadamy albo jesteśmy zjadani...
 10. Takie sprawy nie powinny wychodzić na światło dzienne. Informowanie o sprawach intymnych psychologa, zwykle nie kończy się dobrze. Chodzenie do psychologa kobiety, to proszenie się o kłopoty. O czym mówiono już na forum wielokrotnie.
 11. Romans trwa. Seks jest dobry, ale ile można z jedną kobietą. Przerobiliśmy już trochę w seksie i zaczyna pojawiać się lekkie znudzenie, z mojej i jej strony. Ona ma jeszcze męża i możliwe, że innego kochanka albo kochanków. Choć oczywiście ściemnia, że jest inaczej. Wyczuwam, że szuka też innych bolców. Więc i mnie przyda się urozmaicanie. Kobiety i świat wokół nieświadomie uczą mnie bycia skur*ielem i hedonistą. Rozglądam się za drugą kochanką albo partnerką do luźnej relacji. Tylko nie wiem, czy znajdę na to wszystko czas i siłę. Łącząc z życiem, obowiązkami, pracą, itd.
 12. @Lalka Nie podoba mi się to, że coś Ci się we mnie nie podoba. @Eleanor Nie podoba mi się, że usunęłaś ten obrazek w lekkim negliżu z avatara, czy tam fot z profilu. A tak serio, @Lalka @MalVina Nie podoba mi się, że ciągle zmieniacie avatary. W dodatku na coraz brzydsze albo dziwniejsze.
 13. @Kiroviets to zwykły kit i nowy sposób zarabiania na naiwnych. Kreowanie pseudoideologicznego trendu. Po kilkunastu latach te ogniwa będą mieć już niewielki % sprawności. Powstanie trujący złom do wyrzucenia i drogiej utylizacji. To po protu kilkanaście tys. zł wyrzucone w błoto, aby być "modnym i ekologicznym".
 14. W obecnym systemie społeczno-prawnym, robienie dzieci to w ok. 99,99% przypadków, zakładanie sobie pętli na szyję dla mężczyzny. Jednak nawet tutaj na forum, znajdą się naiwni idealiści. Twierdzący, że w ich przypadku będzie na inaczej. Teraz albo na starość.
 15. @Ważniak Nie podoba mi się, że wymuszasz część lajków napisem w stopce. @arch Nie podoba mi się, że przepłacasz za divy, psując ten rynek. @Still Nie podoba mi się, że przestałeś opisywać ciekawe zachowania kobiet, z którymi się spotykasz. To była kopalnia wiedzy o ich obłudzie i często zabawne historie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.