Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,616
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

5,538 Świetna

2 Followers

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

6,816 profile views
 1. Sobota + alkohol lub inne używki + Rezerwat + @SzatanK + rezerwatka @Barry = Przepis na temat na ścianę hańby. Moim zdaniem przegrywem jest wpadka i potem racjonalizacja sobie tego faktu (widoczne też na forum), że to dziecko widziane raz na kilka miesięcy (alienacja rodzicielska) jest źródłem szczęścia. Podobnie jak użeranie się z typową p0lką, ze względu na wspólne dziecko.
 2. To że i mnie się całkowicie nie udało i wielu innym wyjść z blue pilla. Programowanie społeczne na tzw. rodzinę, związek, małżeństwo, gówniaki, wyjątkową myszkę inną niż wszystkie, jest zbyt silne. Po drodze łapiemy się na haczyki (brak rozdzielności majątkowej, badań DNA, wiara w dobre zamiary wobec nas), które w przyszłości mogą być kotwicami na dno.
 3. Czyżby wiara w myszkę inna niż wszystkie? Macie rozdzielność majątkową? Zabezpieczyłeś ten majątek w przypadku rozwodu? Co do reszty gratulacje, widać że sporo przepracowałeś w głowie, ale do wyjścia z bluepilla jeszcze daleka droga.
 4. @Dworzanin.Herzoga Zbyt ogólne pytanie, w stylu "jaki samochód jest najlepszy?" Zależy dla kogo oraz gdzie i do czego będzie używany.
 5. Cześć @arch, długo Cię u nas nie było.
 6. To nie tylko wina i postawa Mickiewicza. Spójrzcie na bajki Disnesya programujące dzieci oraz komedie romantyczne. To piekielny proces trwający od wielu lat w dużej części świata.
 7. Olszak poszedł bardziej w lewą stronę, żeby promować się w obecnych mediach, które są sfeminizowane, ale nie wyszło, jego problem. Jeżeli dobrze pamiętam, nie chciał aby pisano o nim na tym forum i @Marek Kotoński też o to prosił. Więc proponuje zakończyć tę dyskusję.
 8. Tacy mężczyźni rozwinęli swoje zdolności biznesowe, sportowe, do bardzo wysokich poziomów. Jednak w kwestii nauki o kobietach, zaniedbali zdobywanie wiedzy. W tej sferze często pozostali na poziomie cucka-spermiarza, ewentualnie naiwnego beciaka wychowanego na bajkach Disneya, tyle że z zasobami.
 9. Z takimi zasobami i karierą, mógł zmieniać samice co tydzień/miesiąc/rok (według upodobania). Bez niekorzystnej umowy prawnej. Ewentualnie dziecko mieć np. z Filipinką albo Tajką, gdzie nie ma alimentów. Zaś ta młoda kobieta nosiłaby go rękach, za przekazywanie jej tysiąca USD miesięcznie. Uwierzył w bajki Disneya i wybrał rolę beciaka związkowego w USA do oskubania, jak wielu innych znanych milionerów. Tego powinni mężczyzn na pamięć uczyć, jak tabliczki mnożenia dzieci.
 10. Jakoś mi go nie szkoda, próbował stać się lewakiem, żeby się wkręcić do mainstreamu ale nie wyszło. ;-)
 11. Złoto, a dla Leona szacunek, że granicy 25 lat u partnerek nie przekracza.
 12. P0lki w komentarzach, niczym stado suk w rui goniących za psem Chadem. Dobra beka.
 13. Seks ogólnie dobry z doświadczonymi ale w związek z równolatką albo starszą bym nie wszedł. Nie wytrzymałbym patrzenia jak organizm kobiety partnerki i uroda przemijają o wiele szybciej od nas mężczyzn. U kobiet 40+ zdarzały się ciasne pochwy po 1 porodzie ale też luźne po 3 porodach. Chętnie przeczytam, trzymam za słowo.
 14. Mając 31 lat byłem w związku z 22-latką (różnica 9 lat). Teraz mając 38 spotykam się z 29-latką, czyli wychodzi znów 9 lat. Jakoś nie mogę przekroczyć tych 9 lat różnicy w PL, ponieważ do chada mi daleko. ;-) Miałem i starsze od siebie, ale tylko do przygód, FWB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.