Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1599
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Morfeusz last won the day on July 27

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

2325 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

1176 profile views
 1. Uważam, że są gdzieś jeszcze matki, którym nie przewróciło się w głowie, z powodu urodzenia dzieciaka. Jednak widzę wokół coraz więcej chamstwa, wśród współczesnych matek. Nie bez powodu tak szybko popularność zyskały słowa "madka" i "p0lka". Określające patologiczne zachowania kobiet, które doświadczyły posiadania potomstwa w XXI wieku. Mam wrażenie, że rozmnażanie się, nabrało dla nich nowego znaczenia. Przez setki tysięcy lat, kobiety rodziły w dużo gorszych warunkach, w jaskiniach, szałasach, domach. To nie był i nie jest żaden wyczyn. Po prostu biologiczna rola samicy gatunku ludzkiego. Powielana przez miliony ssaków, każdego dnia na Ziemi. Tymczasem obecnie "madki", traktują fakt wydania potomstwa, jak wyczyn przewyższający zdobycie Nagrody Nobla z dziedzin ścisłych. Domagając się kolejnych przywilejów, w coraz bardziej chamski sposób. Mam wrażenie, że termin matka Polka dawno zdewaluował się, przez zachowania takich Karyn. Wspomaganych przez socjalistyczny rząd kolejnymi zasiłkami i przywilejami. Przykład z dzisiejszego dnia Apteka z 3 otwartymi kasami. Obowiązuje jedna kolejka. Przede mną i za mną starsi ludzie, większość 60 + i 70+. Połowa wygląda na mocno schorowanych, mają problemy z chodzeniem. ale grzecznie czekają na swoją kolej. Wchodzi matka Polka 20+, z nadwagą i wymalowana "pancia z mniasta", z miną "jestem boginią należy mi się". Staje na środku apteki poza kolejką w chamski sposób, stawia nosidełko ze śpiącym gówniakiem przed sobą i czeka. Jest ciepło, mała Jessica śpi grzecznie w nosidle, nic się jej nie dzieje. Nawet nie zapyta czy może wejść do kasy bez kolejki. Jedna z ekspedientek jest już wolna, zauważa ją i od razu woła "Może teraz pani z dzieckiem". Starsi schorowani ludzie patrzą na to i milczą. Taki mamy klimat w matriarchalnej Polsce madek, że ludziom tak jak i mnie nie chce się już na to reagować? Czasami chyba szkoda zdrowia i nerwów, gdy natrafimy na kolejną Karynę. Mam wrażenie, że przyzwyczailiśmy się do "wyższości" chamstwa i madek, nad resztą społeczeństwa.
 2. Dominika Figurska Chorosińska już po zdradach, była nawet twarzą kampanii "Wierność jest sexy". Nie prostytutka a kur*a twarzą kampanii o wierności. O tym, jak Dominika Figurska zdradzała męża, mówiła cała Polska. Teraz jej hipokryzja sięgnęła sufitu O romansie Dominiki Figurskiej kilka lat temu rozpisywały się wszystkie kolorowe pisma. Dziś aktorka radzi innym małżeństwom, jak wytrwać w wierności - została twarzą akcji "Wierność jest sexy". Na potrzeby partii może przecież grać każdą kobiecą rolę.
 3. Mamy trollicę w przebraniu. @kwasu Daria zajmij się czymś produktywnym.
 4. @larry Dlaczego nie 48 albo 52? Bo 50 partnerów to wersja dla Ciebie. Jeżeli zarabia albo dorabia tyłkiem na studia, to może mieć już 3 cyfrowy przebieg. Może też być nimfomanką, choć to również nie wyklucza prostytucji. Co piąta studentka przyznaje, że ma sponsora! „Myślą, że nie są prostytutkami” https://krknews.pl/piata-studentka-przyznaje-ze-sponsora-mysla-ze-sa-prostytutkami/ Bracia już ładnie to rozpisali, więc tylko powtórzę. Jeśli łatwo się zakochujesz to odpuść. Będą dramy, długo będziesz dochodził do siebie. Może pokiereszować Ci psychikę. Jeśli umiesz oddzielić seks od uczuć, to jest opcja na jakiś czas, zawsze w dobrym ogumieniu. Pamiętając, że to na chwilę i na dłuższą metę nie ma nic za darmo.
 5. W czasach białorycerskich bywały zbędne dramaty i zabawy w gierki samic. Na szczęście wraz z wiekiem i doświadczeniem, to się zmieniło. Nabrałem większej odporności na ich bzdurne teksty. Zerwania były z pewnością siebie, z pozycji wygranego. Ważne aby uciąć kontakt i zablokować wszędzie ex. To pozwala szybko zapomnieć o przeszłości i skupić się na przyszłości. @Still Tytuły piszemy bez kropki na końcu.
 6. Dobrze, że temat zaczyna być bardziej widoczny. Jednak to nadal kropla w morzu, wobec ilości pseudo problemów, wymyślanych przez feminazistki. Ostatnio w głównym ścieku medialnym, (w tym w Wydarzeniach Polsatu i Faktach TVN), znów prześcigają się w pluciu na mężczyzn.
 7. @CastoR Dokładnie, może warto spróbować powędkować. To fajny relaks i kontakt z naturą. Za darmo możesz "moczyć kij" poza wodami PZW. Na wszelkich dzikich stawach, żwirowniach, starych torfowniach. Czasami będzie tylko potrzebna zgoda właściciela.
 8. Tym bardziej, że "madki" dostają jeszcze alimenty na siebie, alimenty na dziecko, połowę majątku misia, 500+, zasiłki. Dopłacamy po kobiecych emerytur, mają studia i kursy za "darmo", czyli za pieniądze mężczyzn, itd. Kobiety więcej biorą, niż wpłacają. System emerytalny dyskryminuje, ale mężczyzn Podsumowując - panowie opłacają składki przez 37 lat, a pobierają emerytury przez 11, a kobiety wpłacają do systemu pieniądze przez 33 lata, a pobierają przez 21 lat. Jeśli przeliczyć to na konkretne kwoty wypłat, to panowie dostają łącznie średnio 345 tys. zł emerytur w ciągu swojego życia, a panie 450 tys. zł. https://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/system-emerytalny-emerytury-kobiet-emerytury,160,0,2400160.html
 9. @Zajac Ile macie lat? Jeżeli Cię "kocha" to papierek nie jest potrzebny. Małżeństwa będziesz żałował, ale przekonasz się o tym, za kilka - kilkanaście lat. Kiedy będzie już za późno.
 10. @Marek Kotoński Pomysł ciekawy, jednak nie przesadzałbym, ze zbyt częstymi zmianami domen. To niszczy SEO i autorytet stron w Google. Gdzie im starsza domena oraz im więcej wartościowych linków do niej prowadzi, tym lepiej. Jakiś % czytelników i potencjalnych klientów sklepu, trafia tam z wyszukiwarki. Oby te domeny zostały już jak najdłużej. PS Tytuły piszemy bez kropki na końcu. https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/kropka-w-naglowkach-i-tytulach;10736.html
 11. Film "T-34" dostępny też na cda.pl z lektorem, za darmo. Choć jest tam i rosyjska propaganda, to nasi mogliby się uczyć od ruskich, jak się robi takie filmy wojenne.
 12. @Ali Czyli ona ukarała Ciebie. Ty zachowałeś się jak miękka faja po raz kolejny, prosząc o wytłumaczenie. Dla niej nie było żadnej kary. Widzę, że to ona tresuje Ciebie. Dobrze jej idzie. Właśnie widzimy.
 13. Ja się przyzwyczaiłem do jego barwy głosu. Lubię go słuchać, ze względu na poczucie humoru i przekaz dla mężczyzn. Bez lewactwa i politycznej poprawności.
 14. To nie cuckold, to frajerstwo i białorycerstwo. Skazanie się na porażkę. Dla tych, którzy nie wiedzą jak działają samotne matki, to powinna być lektura obowiązkowa.
 15. @HodowcaKrokodyli Owszem, jest tam masa łatwych dla Polaków kobiet (Białoruś, Ukraina), co same przyznają. Wszyscy wiemy dlaczego, trochę wyższe dochody, strefa Schengen, itd. Tak samo czują się Niemcy czy Anglicy, dla których Polki są bardzo łatwe, ze względu na hipergamię ekonomiczną. Moim zdaniem w większości, różnią się trochę mentalnością od Polek. Choć to zależy od konkretnego przypadku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.