Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1978
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3086 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

2176 profile views
 1. Nie chcę mieć dzieci i z wiekiem utwierdzam się w tym poglądzie. Widząc jak działa obecny system wokół mnie. Jak są wykorzystywani i niszczeni ojcowie. W jaki sposób są wychowywane dzieci w szkołach. Jak dużo zasobów energii, czasu i finansowych pochłania niewdzięczna, młoda jednostka, na którą rodzic mężczyzna ma coraz mniejszy wpływ.
 2. @Templariusz W google jest już praktycznie czarny, zgodnie z nowomową... Na zdjęciach z epoki widać, że nie miał zbyt wiele pigmentu.
 3. Nie od dziś wiadomo, że większość dużych koncernów w Europie Zachodniej i USA, utrzymuje lewicowy kierunek myślowy, narzucany Matrixowym lemingom. Doprowadzając do absurdu poziom wybiórczej poprawności politycznej, multki-kulti, itp. Co chwilę trafiam, na takie przypadki wokół i promowane postawy. Propagandy społecznej, kłamstw i naginania rzeczywistości. Jeżeli znacie przykłady lewicowego programowania społecznego w Matrixie, poproszę o wrzucanie. Ja dodam dzisiejszy obrazek w Google - Alexandre Dumas. Zgodnie z nowymi trendami multi-kulti i Black lives matter, stał się czarny. Czekam, na moment, aż będzie przedstawiany jako czarna kobieta.
 4. Głupie wybory mają swoje konsekwencje, czego kobiety nigdy nie zrozumieją. Wspierane przez system prawny, social z naszych podatków i białorycerzy.
 5. Czytając sam tytuł: Jak założyć dobrze funkcjonującą/szczęśliwą rodzinę? Widzę, że cała wiedza z forum, audycji Marka, MGTOW, itd. poszła w piz*u. Bracie @Mroczek siedzisz jeszcze bardzo głęboko w Matrixie.
 6. @JAL @Johnny_B Zbierając doświadczenia, widząc obłudne elementy Matrixa wokół i potrafiąc choć w niewielkim stopniu "łączyć kropki", zmieniam percepcję rzeczywistości. Żyjemy w Świecie, w którym zjadasz albo jesteś zjadany. Posiadając libido i możliwość Ty posuwasz, ewentualnie udajesz, że nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć, jak inni posuwają Twoją partnerkę, kochankę, dziewczynę, żonę. Gdy kończą się złudzenia, nastaje brutalna rzeczywistość.
 7. Ludzie przetyrani za minimalną 1700zł na miesiąc na rękę, wybrali posłów którzy podnieśli sobie podstawę pensji z 8 do 18 tys. zł miesięcznie. Plus różne dodatki. W glosowaniu nad wzięło udział 434 posłów. Projekt poparło 386 polityków, 33 było przeciw, a wstrzymało się 15. Nie głosowało 26 osób. Za odrzuceniem planu podwyżek zagłosowała cała Konfederacja. Osoby przeciwne temu planowi znalazły się także w innych ugrupowaniach. https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10353146/sejm-386-poslow-poparlo-podwyzki-dla-politykow-kto-glosowal-przeciw.html Szarpani wrzucił o tym materiał.
 8. Większość nie jedzie tam na stałe, tylko "podróżuje", skacząc po ciemnej kutang-karuzeli. Potem wracają szukać beciaka w Polsce, czasami z ciemnym gówniakiem. Bo Habibi przerabia kilka takich miesięcznie. @Mroczek Na cda.pl znajdziesz ciekawy materiał o tym, produkcji HBO. Zatytułowany: Darlin i love you.
 9. Siostry bez urazy, jednak to co napisał @syjam to w większości prawda. Mając 27-28 lat, jesteście już bardzo blisko 30-lat. Same zobaczycie jak szybko minie ten czas. Kobieca młodość, jest już dawno za wami. Przegapiłyście biologicznie najlepszy okres na urodzenie potomka. Czyli okres ok. 20 - 24 lat, choć różne źródła mogą podawać inaczej. Teraz z każdym rokiem wzrasta ryzyko urodzenia dziecka z wadami genetycznymi, zespołem Downa, opóźnieniami w rozwoju, itp. Media wmówiły Wam, że jesteście niepowtarzalne i wyjątkowe. Tymczasem macie takie samo oprogramowanie, jak miliard "innych" kobiet. Do tego, że odniesiecie sukces i będziecie wiecznie szczęśliwe, choć to tylko Matrixowe bzdury. Mamy wgrane od urodzenia określone męskie albo kobiece instynkty, emocje, role, itd. Jednak mamy wolność. Możecie postawić na karierę, koty, psy, podróże, itd, zamiast na posiadanie dzieci. Z tego też możecie mieć jakiś poziom zadowolenia. Bez skazywania dziecka na choroby i różne problemy z rozwojem, rodząc po 30-tym roku życia.
 10. @Maniek Przez chwilę czułem się podle. Potem przypomniałem sobie akcje, jakie widzę wokół. Zajęte kobiety rżnące się po kątach, po czym wracające do wybaczających im kukoldów. Do tego doszedł dobry seks, eksperymenty w łóżku i codzienne nagie fotki pani z wychwalaniem mojej osoby. I znów chyba przekroczyłem kolejną granicę. Stając się jeszcze bardziej hedonistyczny. Próbując nadążyć, za coraz mocniej zepsutym światem wokół. Widocznym dopiero po wystawieniu lekko głowy z Matrixa.
 11. 1,5 roku bez kobiecego ciała robi swoje, zwłaszcza w młodym organizmie. Nic nie obiecuj, tylko bzykaj. Jeżeli dasz radę się nie zauroczyć, to i ona na tym skorzysta. Będzie mieć bolcowanie i atencję. Większość Braci nie nakazuje Ci żyć w celibacie. Moim zdaniem, musisz tylko uważać żeby nie dać się wykorzystać, wrobić w gówniaka, itd. Jeżeli to ogarniesz, to przez jakiś czas będziesz miał seks w wersji demo panny. Nie twórz planu na przyszłość, jeszcze jej nie znasz na tyle. Ciężko oszukać naturę. Większość z nas potrzebuje seksu i bliskości. Choć nieświadome beciaki, siedzące głęboko w Matrixie, zapłacą za niego bardzo wysoką cenę. Spotkaj się, porozmawiaj, jeżeli Ci się spodoba bzyknij, z zachowaniem zasad z forum. Obycie w relacjach przyjdzie z czasem.
 12. Miałem się produkować ale Bracia, już to wyjaśnili elegancko. Pojawił się inny, prawdopodobnie beciak, którego spróbuje urobić na związek, ślub, bachora, itd. Więc kontakt z ru*haczem, który nie dał się złamać musi być ucięty. Pani musi uchodzić, za inną niż wszystkie. Odezwie się do Ciebie, kiedy z tamtym nie wyjdzie, albo do związku/małżeństwa wkradnie się nuda. Kobieta, nigdy nie jest Twoja, to tylko Twoja kolej. Choć to bolesna prawda do przetrawienia, dla romantycznych zwolenników małżeństwa i wierzących w tę jedyną.
 13. @JAL i @Johnny_B Dziękuję za Wasz punk widzenia. Zarówno ja jak i ona wiemy, że robimy źle. Jednak nie mam już złudzeń, że zmienię świat, będąc dobrym, miłym gościem. Jest nawet takie przysłowie, ciało puszczone raz, puszcza się cały czas, czy jakoś tak. Dla mnie nie są sensem w obecnej rzeczywistości. Jednak programowanie społeczne i przez naturę, robi czasami swoje, wobec dużej grupy ludzi. Zauważ, że to kobiety nauczyły mnie takich zachowań i hedonizmu. Koleżanki, które obserwowałem, jak nawet w pracy przyprawiały rogi w kiblu, swoim misiom w związkach i mężom. W teorii wszyscy są święci a każda myszka "inna niż wszystkie". W praktyce widzę co chwilę zdrady, tych świętych moralizatorek. Dzięki za powitanie @Brat Jan. Nie odchodziłem, tylko robię sobie przerwy od forum. Forum pokazuje również, że życie w Matrixie to mrzonka. Historie tysięcy Braci i obserwacja ludzi wokół, pokazuje w jak dużej ułudzie moralnej żyjemy. Dlatego forum pokazuje, że małżeństwo to obecnie mrzonka, zaś kobieta nigdy nie będzie Twoja. To tylko Twoja kolej. @mac Też bym chciał tak mieć. Jednak obecnie libido daje mi w kość. Zaś po takim kilkugodzinnym maratonie w łóżku, mam spokój na kilka dni i mogę zająć się innymi sprawami.
 14. Tutaj racja, wciska kit, abym się wybielić. Owszem, jest to jakiś stymulant. Trochę się pewnie zauroczyłem ale to minie, gdy seks z nią mi się znudzi albo romans się zakończy. Mam wiele bolców pod ręką. Zastosuję odtrutkę w postaci innej... Czyli mam jeszcze jakieś uczucia albo instynkty, trudno wszystkiego się wyzbyć. Moralność już mi przeszła, choć pewnie zauroczyłem się chwilowo dobrym seksem... Dziękuję za ciepłe powitanie, nie odchodziłem, zrobiłem sobie przerwę. Dokładnie. Tak zrobię. W tych czasach również ona, może przygruchać sobie jakiegoś ultra betę, jeżeli mąż kopnie ją w tyłek. Bo masz wygląd, to robi robotę.
 15. Zanim odniosę się do tak wielu wypowiedzi, mała aktualizacja. Pani nawciskała mi masę kitu, o tym jaki to jestem wspaniały i to ja ją wprowadzam w nowości łóżkowe. Zaś ona niewinna i święta... W część uwierzyłem, inne przemilczałem, bo to nie kandydatka na partnerkę życiową. Tymczasem aktywnie szuka kolejnych bolców w internecie. Spotykając się ze mną i zapewne z innymi. Mam teraz jeszcze mniejsze wyrzuty sumienia niż na początku. Mam swoje potrzeby, więc po prostu będę posuwał tego szona, bez wyrzutów moralnych. Do czasu aż spotkam kogoś innego albo jej się znudzę lub ona mnie. Pomiędzy 30 a 40. Spadek dochodów i lekkie zaniedbanie się. Po tym co w życiu widziałem, mam już dość znieczuloną psychikę. Nadal ją hartuję i utwardzam. Tutaj raczej je jestem jedną z jej zabawek. Nie jestem w jej przypadku pierwszy i ostatni. Kto zdradzi raz, zrobi to ponownie. Bo on utrzymuje panią. Mam taką zasadę, że kobiet kolegów nie tykam. Pani udaje bardzo zauroczoną mną, ale widać że to tylko kiepska gra. Dziękuje, Ciebie przyjemnie się czyta z powodu ciekawego stylu pisania i wyważenia. Ma sporo do stracenia, ja niewiele, więc nie sądzę, ale to możliwe. @Bruxa Może mnie wyśledzić. Co do nagrywania tak zrobię, jako zabezpieczenie. Nie chcę być potem oskarżony o gwałt albo coś innego. Szantażował jej nie będę. Nie zrobiła mi osobiście nic złego. Dostarcza mi dobrego seksu, choć to tylko szon, jakich wiele. Nie jest na tyle bogata, aby ktoś ciągnął od niej kasę i ja nie jestem takim typem człowieka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.