Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1751
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

2622 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

1355 profile views
 1. My to wiemy i niektórym nawet udaje się to zastosować. Pomimo ogłupiającego haju hormonalnego i urabiania tyłkiem. Jednak Brat @PandaWielki wielki, chyba nadal tkwi w Matrixie: Może to pochwica, wyrachowanie, szukanie jelenia, który takie teksty kupi.
 2. Miałem to samo napisać. @PandaWielki Ciesz się po prostu, dopóki jest "Twoja kolej" i się nie przywiązuj za mocno.
 3. Myślę że Greta, bez "zielonego światła" ze strony szwedzkich władz, nadal uczyła by się w szkole, zamiast promować ekoterrorystów.
 4. Co nie przeszkadza im, eksportować do innych krajów lewactwa. Za pośrednictwem Grety, IKEA i jego ideologii, mediów, itd.
 5. Czytałem, że to promil przypadków. U nas też są zadowoleni Bracia. Z większością kobiet to nie zadziała.
 6. To jest prawdziwa zachodnia wolność i demokracja, niech żyje Makaron.
 7. Silniejsza cywilizacja stopniowo zastępuje słabszą. Patrząc co robią Szwedzi (ekologizm, Greta, feminizm, zidiocenie poprawnością polityczną, LGBT), to zmiana kultury na islamską, wyjdzie im na dobre.
 8. Chyba sobie żartujesz. Było by wzbudzanie poczucia winy w mężczyznach i gówno-burza na kilka stron.
 9. @Patton @Mosze Red @Quo Vadis? @Voqlsky @Marek Kotoński Proponuje zamknąć wątek do czasu dodania avatara i wyczyścić z postów nie na temat. Bo sprowokowani userzy robią śmietnik.
 10. @ntech Nie da się oszukać biologi, programowania społecznego (koleżanki już mają, to ona też...) i kobiecego zegara biologicznego. Choćby przysięgała, że "jest inna niż wszystkie", to 99% jest taka sama, pod tym względem. Ja planuję wazektomię. Jak coś to po prostu będę mówił, że jestem bezpłodny i *uj. Jak się nie podoba, to niech sobie szuka byka rozpłodowego.
 11. Tinder = byłeś na 99% jednym z wielu w tym samym czasie. Nie kryje się, że lubi te sport. Sam widzisz, nie nadaje się do związków. U niej trwa nadal etap "kutang karuzeli". Zainwestowała dupę, ale jakiś beciak mógł już oferować więcej. Sponsoring, prezenty, SPA, wyjazdy. Nie ty pierwszy widać i nie ostatni. Także też naciśnij przycisk NEXT. Taaa, dziewicę Tinderową uraziłeś. Znajdziesz tę granicę. Jak nie sam, to wiele kobiet poinformuje Cię, gdzie ona leży. Strzelą focha, oburzą się, itp. Tyle, że to nie będą samice z Tindera, zmieniające mężczyzn, częściej niż bieliznę. @jankowalski1727 Ta granica jest w różnych miejscach. W zależności od kobiety, jej wieku, wychowania, przebiegu, etapu w życiu, itd.
 12. Ja czasami też, dlatego unikam ostatnio zabąblowanych. Kwestia czy naprawdę dać radę być zimny, czy sobie wmawiasz. Jeżeli to pierwsze, to ja bym brał... Pracujecie w jednej firmie, albo blisko siebie? Wtedy może narobić kwasu. Ja mam zasadę: gdzie się mieszka i pracuje, tam się *ujem nie wojuje.
 13. @Tornado Znam charakter i wymagania takich 8-10 SMV. Niech bogaci, alfy i badboye się z nimi użerają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.