Jump to content

Morfeusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Morfeusz last won the day on July 27 2019

Morfeusz had the most liked content!

Community Reputation

3,842 Świetna

About Morfeusz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mainstreamowy Matrix

Recent Profile Visitors

4,080 profile views
 1. Tytuł tematu powinien brzmieć: Zauroczyła mnie wariatka, czy jest inna niż wszystkie? Ochłoń Bracie, to nie Himalajka tylko materiał na ONS/FWB.
 2. Tak czy siak, NEXT. Szukanie z nią teraz kontaktu i proszenie się o jej uwagę, to już poniżanie się.
 3. Myślałem, że tylko ja widzę te obrazki wokół. Styrane beciaki pchające wózki z bąblami albo z zakupami. Z nimi idą ich "ksiemżniczki", bawią się telefonem, plotkują z koleżanką uśmiechnięte albo piszą sobie z kochankami.
 4. Jakieś 2 tygodnie. Nie widać już żadnych śladów. Skóra jest rozwarstwiana na małym odcinku bez skalpela, więc szybko się zagoiło.
 5. Jestem po wazektomii. Krótki bezbolesny zabieg, polecam każdemu. Koszt 2 tys. zł. Alimenty przez 25 lat to ok. 200 - 500 tys. zł (zależnie od zdolności zarobkowej i widzimisię sędziny). Brak skutków ubocznych, wszystko działa jak wcześniej. Plus mam niesamowity komfort psychiczny, że seks będzie bezstresowy. Nie zostanę złapany i wykorzystany pod alimenty, 500+, wrobiony w cudzego gówniaka, itd. Jeżeli kiedyś zdecyduje się dziecko, to plemniki pobiorą za pomocą biopsji nasienia z jądra (koszt ok 1500zł).
 6. Słowo "rozmawiać" warto zastąpić, "podpierd*lać", co zauważyłem w obecnej i poprzednich firmach, gdzie pracowałem.
 7. Potwierdzam, dopiero 2 - 2,5 tys. zł na rękę to eldorado. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zawodzie i specjalistyczne uprawnienia. IT od zawsze mocno zawyża średnią i medianę. Tak jak zarobki dyrektorów z rodziny i kolesiów szefostwa na państwowym.
 8. Moja ostatnia wypłata, ok. 1900zł netto czyli na rękę, za miesiąc na umowie o pracę. Jestem szeregowym pracownikiem w dużym niemieckim koncernie pod Warszawą. Jeżeli moja produktywność będzie wysoka, mam szansę na 2500 - 2700zł netto na miesiąc za 168 godzin pracy. Czyli dość dobre zarobki, patrząc na to ile zarabiają ludzie wokół mnie. Bo w ofertach w okolicy widzę 2800zł - 3000zł ale brutto.
 9. Dokładnie, do kobiet to tylko czasowy haj hormonalny (kilka mies. do 2 lat), który funduje nam natura celem przedłużenia gatunku. Nic więcej. W miłość do siebie albo Boga wierzę, w pewnym sensie.
 10. "Dlaczego ludzie chcą mieć ładne groby dla swoich bliskich zmarłych?" Oni nie robią tego dla bliskich zmarłych, bo oni są już na innym świecie... Robią to dla pokazania somsiadowi i innym, że stać ich na "winkszy" kawał kamienia. To karmienie własnego pustego ego. Mnie wystarczy urna z małą tabliczką albo rozsypanie prochów w lesie.
 11. Strasznie obrzydzają mnie tatuaże u kobiet. Widzę ich niestety coraz więcej na ulicach, w sklepach, na plaży, na portalach randkowych. To pokazanie, że Julka i Grażyna nie myślą samodzielnie. Robi z ciała brudnopis, kopiując inne Julki.
 12. Dosłałem opcję przedłużenia o ok. 50zł droższą. Zdecydowałem się przeliczyć w CUK i mam ok. 150zł taniej. Ok 400 zamiast 550zł. Dlatego tylko multiagencje ubezpieczeniowe, gdzie wybierasz z kilkunastu ofert różnych towarzystw.
 13. Kobieta, której nie chce się gotować, nie nadaje się do związku. To tak, jak by tworzyć relację z kaleką umysłową. Nie dbającą o zdrowie partnera, dzieci i swoje.
 14. vs On już się naprostował. P0lki uświadomiły go, że "za mało się starał". Teraz będzie jeszcze większym frajerem, dla kolejnej samicy.
 15. Mecz tragedia. Polska obrona niesamowicie dziurawa. Wybijali tylko piłkę, zamiast po przejęciu podawać do swoich i rozgrywać akcję. Gdyby nie niesamowite szczęście, było by już 3:1 dla Hiszpanii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.