Skocz do zawartości

Od zera do bohatera i z powrotem...


Rekomendowane odpowiedzi

PUA zostało wykreowane dla gości którzy chcą ruchać. W istocie "gra pod kobietę". PUA nauczy cię bajerki, flitru, dirtytalk, nauczy cię jak aktorzyć pod laskę i przechodzić shit testy. To wszystko działa na krótką metę. Tak długo jak nie będziesz się angażować w relacje, będziesz ruchać. Potem jednak wychodzi twoja ściema i żeś aktor oraz miękka faja. Tracisz spójność i laska spuszcza cię jak wodę w kiblu.
PUA miało być lekarstwem dla przegrywów, wszyscy mieli być Alfa, podrywać i ruchać. Rynek został tym zalany i przesycony, dlatego też laski się pokapowały i wymagania poszły w górę. 
Dodatkowo doszedł mainstream, instagramy, świetna koniunktura, bling bling, tindery i inne gówna i mamy co mamy. 
Nie ma się co dziwić paniom, że nie chcą podejmować ryzyka i związku z frajerem(jak bawić dziecko to przynajmniej z dobrej puli genetycznej).

Dlatego wszelkie aktorzenie, chuje muje, pua itd to wszystko gra krótko terminowa.
Zbliżamy się powoli do kolejnego kryzysu ekonomicznego, i wtedy nastąpi pewnego rodzaju reset. 
Odpadną pozerzy, niektórzy się powieszą, niektórzy wezmą w garść i zaczną pracować budując siebie od zera.

To co się odpierdala teraz: feministki, geje, lesbijki, lgqqwehut i chuj wie jakie inne śmieszne ruchy to znak że docieramy nad przepaść. 
Nie mogę się doczekać aż to wszystko pierdolnie i ludzie zdadzą sobie sprawę jak bardzo przeginali.

Wszystkim braciom polecam skupić się na sobie i ciężko pracować w ciszy. Już nie długo wszyscy zostaniemy zweryfikowani i wróci etos mężczyzny.
Oczywiście zupdateowany na potrzeby XXI wieku, świadomy kobiecych podstępów. One to jednak bardzo proste istoty są. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2018 o 15:13, Dassler89 napisał:

Chcę się z Wami podzielić moją historią, chcę uzyskać w odpowiedzi parę Waszych rad czy spostrzeżeń. W temacie tej strony nie jestem totalnie zielony. od 10 lat działam (a raczej działałem) w społeczności PUA. Co robię tutaj? Mam wrażenie, że PUA (przynajmniej w moim wypadku) wyczerpał swoją formułę. Dziś daje mi więcej pytań niż odpowiedzi a w poszukiwaniu rozwiązania swoich rozterek skierowałem się w stronę Red Pillers.

 

Cześć :)

 

Ja kiedyś głęboko siedziałem w PUA, miałem dobre kontakty, poznałem wielu trenerów i "mistrzów" uwodzenia. Nie tylko polskich, ale także zagranicznych.

 

To nie jest tak, że PUA wyczerpało swoją formułę - PUA zawsze było syfem, społecznością zbudowaną na tworzeniu złudzeń, opowiadaniu ludziom kłamstw. Pogarszające się warunki na rynku seksualnym pogłębiły to jeszcze bardziej, ale ta społeczność była głęboko chora od samego początku. Od strony wciskania bzdur, to rzeczy typu "wygląd nie ma znaczenia"  (hahaha) były nieprawdziwe już wtedy, nawet jeżeli teraz wymagania poszły w górę. Od strony poziomu społeczności PUA, to już w I połowie lat 2000-nych w dobrze poinformowanych kręgach anglojęzycznych PUA było wiadomo, że wielu sławnych PUA to bajkopisarze, którzy na żywo są dużo gorsi niż piszą w internecie. Ja osobiście miałem nieprzyjemność zobaczyć to na własne oczy w przypadku kilku "sław" z Zachodu.

 

Tylko niestety Red Pill też nie jest żadnym cudem, bo Red Pill ma własne skrzywienia, jak przeginanie pały co do hipergamii.

 

Dnia 26.12.2018 o 15:13, Dassler89 napisał:

No i tutaj dochodzimy do czasów teraźniejszych, czasów w których za cholere nie mogę się odnaleźć. Przez połowe 2016 roku, cały rok 2017 i rok 2018 totalnie z laskami mi nie idzie. Nic się nie układa. Tutaj mam ten problem z nagłówka. Mam permanentne wrażenie, że cała ta wiedza PUA na przestrzeni lat (miedzy 2011 a 2016 rokiem) się zdezaktualizowała.

 

Ta "wiedza" nigdy nie była realna, ale kiedyś wymagania kobiet były niższe, konkurencja ze strony zagranicznych mężczyzn (globalizacja) mniejsza, a kobiety mniej przyzwyczajone do podejść. Kiedyś dla kobiety podejście na ulicy to była romantyczna sytuacja jak z filmu, a dzisiaj to jest "znowu jakiś dziwak zaczepiający kobiety". W klubach faceci zawsze trochę podchodzili, ale kiedyś było tego mniej.

 

Dnia 26.12.2018 o 15:13, Dassler89 napisał:

A może to jednak fakt taki, że co innego zwraca uwage dziewczyn jak masz te naście lat czy do 21 a czym innym jest gra już w okolicach 30?

 

To nie jest główny problem. Bo młodsi goście zabierający się za PUA mają to samo.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.