Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

UncleSam

Użytkownik
 • Content Count

  231
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Świetna

About UncleSam

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Klasa średnia to pieniędzy dużo. Zdecydowanie więcej niż parę milionów. Klasa "kosmos" aka. Wyższa to milionów kilkadziesiąt. Nie wiem czemu ale bardzo mnie denerwuje nazywanie kogoś klasa średnia. Szczególnie jak zarabia w okolicach średniej krajowej i się uważa za klasę średnią. Klasa średnia to taki stan kiedy na zakup nieruchomości kredyt bierzesz tylko o wyłącznie dlatego żeby nie zamrażać gotówki, a nówkę samochód kupujesz w leasingu jako opcje optymalizacji podatkowej. Więc jeśli ci twoi teściowie to klasa kosmos to wybudowanie domu dla nich to jak pierdnięcie. Bierz póki dają i zabezpieczaj tyły.
 2. Możliwe że jest czymś karmiony 😂... Odleciał grubo.
 3. Raczej żalę coś o neuroscience jednej z popularnych używek. Zwracam uwagę ile trzeba wybulić za wartościowe książki i jak to wypada w porównaniu do ceny jakiegoś tam polskiego grey'a. Bo można czytać książki i książki.
 4. Jaka to była książka i ile kosztowała? Ostatnio wziąłem się za czytanie typowo naukowych publikacji i o ile większość z nich można dorwać za darmo, o tyle jest kilka rodzynków które można tylko zakupić. Taka która wpadła mi w oko... £130
 5. Według mnie maseczki mają rację bytu tylko w zamkniętych pomieszczeniach jak sklep czy transport publiczny. Na otwartym powietrzu faktycznie 2m odstępu wydaję się być sensownym środkiem prewencyjnym. Materiał japońskich naukowców o mikrokropelkach. https://www.youtube.com/watch?v=H2azcn7MqOU Kiedy otworzyli okno stężenie mikrokropelek natychmiast spadło do praktycznie niezauważalnej liczby. Więc jeśli nikt na ciebie nie nakaszle lub bezpośrednio nie opluje, stosowanie maseczek na otwartym powietrzu ma wątpliwy sens. @Update A stosowanie "masek" wyrabianych w domu bez żadnego filtra - niema żadnego sensu.
 6. Nie. Ale później tego lata jak byłem sam w chacie przez prawie 2 tygodnie to coś mnie postraszyło Potem to już robiłem imprezę co noc bo się bałem być sam haha.
 7. Ja się kiedyś budziłem w nocy o 3:33 przez parę miesięcy. Podobno to szatan mnie odwiedzał. Chciałbyś się czymś ze mną podzielić @SzatanKrieger ??? Bo chyba będziemy mieli do pogadania
 8. Nie wiem jak w PL ale w UK kiedy chcesz się ubezpieczyć na tzw. "życie", firma ubezpieczeniowa wyciągnie absolutnie wszystko. Czytałem całkiem nie dawno na reddicie o gościu który miał próbę samobójczą. Banki nawet mu odmawiają śmiesznie małych kredytów bo ma już nasrane w papierach. Oczywiście PL to jeszcze nie ten poziom inwigilacji co UK, ale warto po prostu być świadomym że coś takiego może być użyte na twoją niekorzyść.
 9. Wcale nie trzeba być ciężkim żeby komuś ko sprezentować. Milion razy było mówione. Skoro baba zachowuje się jak chłop, to znaczy że chce być traktowana jak chłop. Ja bym osobiście sprzedał takiej lepę głupi ryj i by sobie dała spokój. Chyba że bym miał gaz przy sobie Najlepsze rozwiązanie.
 10. A na FB założyli jej grupę wsparcia XDDD
 11. Jeżeli jesteś furloughed a w twoim kontrakcie niema wzmianki o dodatkowym zatrudnieniu, to jak najbardziej możesz podjąć inną pracę i nadal pobierać 80% "postojowego" ze swojej firmy. Sprawdziłem ten temat dogłębnie. Zresztą jak masz wątpliwości to zapraszam na reddit r/UKPersonalFinance/ UK branża transportowo/budowlana. U mnie większość oddziałów firmy tymczasowo wygaszona. W zasadzie to tylko jeden dział ciągnie całą resztę. Większość pracowników/kierowców zostało wysłane na "postojowe" 80% średniego wynagrodzenia(z nadgodzinami). Natomiast od przyszłego tygodnia zaczynają ściągać kierowców z powrotem do roboty. Sam siedzę w domu już 3 tygodnie, ale jeszcze mnie nie zawołali Mam nadzieję że jeszcze z miesiąc mi dadzą posiedzieć w domu. Gdyby ta sytuacja wydarzyła się rok temu to byłbym w głębokiej dupie.
 12. Co to za brat... Musisz ochłonąć i przekalkulować sytuację na chłodno. Może warto brata wyciągnąć na spacer pod pretekstem "rozmowy" podczas gdy ktoś będzie wystawiać ich rzeczy przed drzwi. I zmiana zamków od razu!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.