Jump to content

UncleSam

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  701
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

693 Świetna

About UncleSam

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z takim podejściem to do kasyna a nie do inwestycji 😄 Zluzować poślady. Bitcoin prawdopodobnie nie spadnie poniżej 40k bo wtedy największych zakupów dokonują i dokonywały instytucje. Oni jakoś nie są obsrani jak cała reszta tylko trzymają twardo. Po prostu promocja. Szkoda że jestem przed wypłata :).
 2. Może gość specjalnie to zrobił żeby się obkupić jeszcze bardziej XD Znając jego to jak najbardziej możliwe. Za to mam bekę Charles Hoskinson przygotował dla Elona gotową instrukcję jak zrobić najlepszą krypto na świecie Ależ on ma poczucie humoru haha
 3. Od polskiej giełdy trzymałbym się z daleka. Jest relatywnie płytka, przez co zmanipulowana do granic możliwości. Tylko grubasy tutaj zarabiają. 500zł to jest kapitał który nic nie znaczy na tradycyjnej giełdzie. Nawet w trakcie roku 6000zł, także nic nie znaczy. Za to na krypto możesz łatwo tą kwotę zwielokrotnić. Nie namawiam bo każdy ma swój rozum. Ale generalnie jeśli operujesz tak małymi kwotami to albo dużo ryzykujesz -> krypto, albo lepiej tą kwotę zainwestować w siebie żeby zwiększyć swój dochód i dopiero wtedy wchodzisz w inwestowanie.
 4. Ja skorzystałem i całość z safemoona (+30% ledwo ale zawsze) przerzuciłem w Cardano jak był dip do 2$ Natychmiastowy wzrost 10% W tym momencie bardzo bardzo się cieszę że Hoskinson nie daje się wkręcać w żadne medialne kurwishowstwo. ADA jest ponad tym wszystkim 😎
 5. Może mylisz z nerwobólami? Bóle u podstawy penisa/w okolicy odbytu może być objawem stresu a nie żadnej choroby.
 6. Czyli wszyscy weszliśmy w podobnym czasie z tym że u mnie 99% portfela to ADA. Zaczynam rozważać kolejna transzę.
 7. Średnio $0.9 Ja się skłaniam bliżej 16-18 dolarów do końca hossy. Ale kto to wie.
 8. Teraz $10+ bądź long hold do następnej hossy
 9. To będzie Cardano. Xrp odpada w przedbiegach że względu na sprawę SEC. Teraz nadchodzi czas hajpowania Ady
 10. Droga lekcja którą większość ludzi musi odrobić. Czytać i analizować kontrakty które podpisujecie. Czemu bracie nie chciałeś przenieść internetu pod nowy adres? Z reguły jeśli dostawca nie jest w stanie świadczyć tam swoich usług, powinien sam zaoferować rozwiązanie umowy bez dodatkowych kosztów.
 11. Jak tam kolego nastroje dzisiaj? 🤣 Dalej sprzedajesz przy 1.93? Mów ile masz to odkupie 😎😄
 12. Bardzo późno wszedłem. Moje average wejścia to około $0.90 Wskaźniki mówią że jesteśmy gdzieś w połowie hossy. Jest jeszcze mnóstwo czasu.
 13. $5 to moje minimum, ale zobaczymy jakie będą klimaty wraz z upływem czasu. XD Cardano to jest projekt na którym się nie straci w długim okresie czasu. Szczerze mówiąc zastanawiam się czy wgl z niego wychodzić przy szczytach tej hossy. Ciśnienia nie mam
 14. Kup sobie pastę sensodyne pronamel whitening i soniczną szczoteczkę. Zobaczysz że za 2 miesiące wszystko zniknie. Chleję hektolitry kawy w dodatku mam druty na zębach i nie mam żadnego kamienia. Tą szczoteczkę odkryłem kiedyś, jak jeszcze paliłem fajki i byłem w szoku jak sobie ze wszystkim poradziła.
 15. To tak średnio działa szczerze mówiąc. Polecam dla osób dla których nawet nitka jest za gruba bo mają zbyt ciasno ułożone zęby. Ale szczerze jak ktoś ma szczoteczkę soniczną to dużej różnicy nie zrobi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.