Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jakie jest postępowanie w sprawie stalkingu? czyli co należy zrobić w tej sprawie?

 

Marzena, jeżeli Twój facet chce seksu wieczorem, to nie jest stalking! :D

 

Co należy zrobić w tej sprawie.........? :D

 

 

A tak serio. Dzwoń na psiarnię. Szkoda życia na debili(ki). Za to biorą hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to mają ostro posrane w bani żeby robić takie rzeczy, jakie się teraz dzieją,poszperałam w internecie i znalazłam -§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam dziś na policję rano i miał być dzielnicowy i nic, nie ma go, napisze na niego skargę gdzie trzeba jak i na resztę tego ,,towarzystwa,,

 

Spokojnie i grzecznie :) Nie rób sobie wrogów na początek rozmowy! Skuteczność: +1000

 

Ja wiem że emocje, ale zgłoszeń dzielnicowym podobno nie brak. Szczególnie od emerytów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam dziś na policję rano i miał być dzielnicowy i nic, nie ma go, napisze na niego skargę gdzie trzeba jak i na resztę tego ,,towarzystwa,,

      Daj se na luz z dzielnicowym, i tak ma w chuj roboty z papierami, jeżeli nawet przyjdzie to wysłucha Cię pokiwa głową, a później odeśle na Komisariat.

Ponieważ jak zacytowałaś KK, jest to przestępstwo, powinnaś osobiście zgłosić to na Komisariacie, na Protokół ustnego zawiadomienia o przestępstwie!

Dzielnicowy mógłby przyjąć takie zawiadomienie w terenie ale mu się nie będzie chciało, to nie jego działka, będziesz miała szczęście jak napisze notatkę.

Jak już będziesz na Komisariacie to nie daj się spławić, bo pewnie "góry" przed Tobą wyrosną, pewnie będą Ci tłumaczyć że nie warto bo i tak pójdzie do umorzenia.

 

Jak chcesz coś więcej się dowiedzieć, zapraszam na priv, abym poznał szczegóły stalkingu, chyba że wolisz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.