Skocz do zawartości

Żylaki a sporty walki


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia,

już kiedyś zakładałem podobny wątek. Z tego względu, iż miałem rok temu wycinane żylaki powrózka nasiennego, musiałem zaprzestać treningów na siłowni, które wcześniej wykonywałem. Z obawy przed ponownym ich powstaniem, wstrzymałem treningi na siłowni i zaczałem chodzić na taniec. Ale to jednak nie to samo i chciałbym powoli wrócic, z tym że już mnie nie kręci siłownia, ale tym razem jakieś sporty walki - najlepiej boks. 

Czy jest ktoś tutaj, kto może powiedzieć o obciążeniu ciała podczas boksu? Jak po dupie dostaje brzuch? Lub czy ktoś ma podobny problem jak ja i mimo to, trenuje? 

Jeden lekarz mówi, że nie wolno bo to wróci. Natomiast kolejny twierdzi, że niezależnie co bym robił, to i tak po paru latach będę musiał operacje przejść ponownie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Trenuje Boks ... 6 razy w tygodniu . Nie jest możliwe odpowiedzieć Ci Brachu na  pytanie... Treningi są ciężkie.  Dajesz z siebie 100% by były efekty . No i ciało dostaje jednak duże obciążenie.  Ciągle praca na nogach . Balans ciałem.  Przeciazenia na workach.. Skakania itd itd... Nie będę bawił się w lekarza . Nikt nie powinien wypowiadać się z forum czy możesz czy nie boksiwac . Od tego sa lekarze . Idz do lekarza sportowego . On niech okresli co mozesz ćwiczyć ;) krótko i na temat . Tak czy nie .... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.