Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1472
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1460 Świetna

About Mordimer

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3384 profile views
 1. @Still ojciec znajomego żył z kobietą na kocią łape kilka lat. Zmarł i kumpel na moment wpuścił ją do mieszkania ojca, wraca z roboty, a tam zamki zmienione i ani śladu kobiety. Bujał się około pół roku po sądach, żeby ją prawnie wykurzyć z mieszkania. Kobieta rościła sobie prawo do mieszkania, bo zmarły ojciec nie spisał testamentu i oczywiście jej się należy - czytaj nieznana kobieta rości sobie prawa do majątku przed biologicznym synem. Dziękuje nie mam żadnych złudzeń o co chodzi/chodziło kobietom od dawien dawna.
 2. Mit sulcesu bitwy warszawskiej przypisywanej Piłsudskiemu. W rzeczywistości gen. Rozwadowski był głównym strategiem i twórcą sukcesu.
 3. Tematy różnorodne od teorii spiskowych, duchowość, postrzeganie świata, myślę że warto przesłuchać.
 4. Nie tylko kobiety, jakiekolwiek szansa na większą darmową kase wyzwala w ludziach sporo ukrytych cech.
 5. żony, przepadek nie sądzę 😎 Link wykop - https://www.wykop.pl/link/4836021/facet-wygrywa-273-mln-dol-od-razu-dostaje-telefon-od-bylej-zony/ Zagadnienie znane na tym forum, aczkolwiek zawsze przynoszące uśmiech dla tych których psychika ludzka i gadzi mózg kobiet nie stanowi tajemnicy. Najlepszy pierwszy dowcip w komentarzach: Jest też Polska wersja. Mąż pyta żony - co byś zrobiła jakbym wygrał w Totka? Żona - wzięła połowę i odeszła. Mąż - to masz tu 16 złotych i sp##@!%@aj
 6. Mike Tyson 52 lata - motoryka została. https://i.imgur.com/JIUJCUF.mp4
 7. W moim otoczeniu 30-stki dalej nie uświadomiły sobie, nie mówiąc o jakimkolwiek działaniach w tym kierunki. Żyją jak żyły, facet to świnia szukam tego jedynego itp itd. i litania co powinien mieć, książe ze srebrnej Skody wpadnie pare razy, przećwiczyć w łóżku panią i spada przy pierwszej okazji widząc pustkę w głowie samicy. Na dzień dzisiejszy znam może 2-3 kobiety, które wiedzą, że po 30-stce kobieta traci większość swoich walorów, ale i tak zachowują się czasami jak inne samice, natury nie oszukają mimo ogólnego ogarnięcia.
 8. Nie ma takiego bicia, babcia mistrzyni drugiego planu
 9. Koleś praktycznie może wybierać każdą samice na tym świecie, a uzależnij się od jednej pijawki. "Power of pussy" jednym słowem
 10. Ciekawy jestem czy wywalczy coś od tej pijawki ex-żony. http://www.wykop.pl/ramka/4824469/johnny-depp-pozywa-byla-zone-amber-heard-na-50-milionow-dolarow/
 11. Pisałem o tym kilka razy Wywalenie z jedzenia: - mleka i przetworów, - mąki itp, - cukru. Powyższe zalega w jelitach i sprzyja wszelakim chorobom. Ocet jabłkowy na przeczyszczenie jelit codziennie polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.