Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1181
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1025 Świetna

O Mordimer

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2334 wyświetleń profilu
 1. Zgodzę się, mam znajomego do którego często kobiety zagadywały nawet przy mnie, od 6-8/10 w mojej skali, genotyp silne rysy dobrze zbudowany... bo Panie nie patrzą na wygląd ... oczywiście takie dyrdymały mogą pisać i mówić, rzeczywistość jest inna. Drugi 2 metry proporcjonalna budowa ciała, dobrze ubrany, bardzo często jest zaczepiany na ulicy przez kobiety.
 2. Senność po posiłku wysoko-węglowodanowym.

  @RiczardSVE mam podobnie, duże ilości węgli zwalniają mi metabolizm robie się senny, zwiększa się potliwość. Zmieniłem przyzwyczajenia żywieniowe, jestem na tłuszczowo-białkowej. węgle po treningu(u mnie to 2 jabłka dobrze działają na mnie, sporadycznie trochę kaszy lub ryżu koło 50g)
 3. Tia, szukanie wszędzie emocji, latanie z łapami "kobiet" robi się powoli standardem.
 4. 0:40 - 0:50 - dla niecierpliwych. Od taka ciekawostka
 5. Różnica wieku

  @Tomko zgadzam się wpływ życia, ciąża itd. itp ma mega wpływ; dodaj do tego życie w dużym mieście i masz dużą część kobiet w bardzo kiepskim stanie zdrowia jak i też wizualnie zmieniają się diametralnie. Zdejcydowana mniejszość kobiet mi znanych po 30-stce dbają o siebie i swoje zdrowie; nie mam na myśli tony tapety i makijażu tym nie oszukają czasu.
 6. Różnica wieku

  Jak kilka ładnych lat nie widzę danej kobiety to zdarzają mi się takie przypadki .
 7. Różnica wieku

  Tak jak my i one starzeją się, kobiety zawsze kojarzę z czasów świetności SMV i zawsze nasuwa mi się porównanie. Kobieta po 30 mimo genów i dbania o siebie nie przeskoczy efektów upływu choćby nie wiem co robiła. "Życie" jak mawia znajomy. Szczególnie około 35 roku życia kobiety (menopauza, terapie hormonalne) potrafią zmienić się tak diametralnie, że potrafię nie poznać.
 8. Rozmawiałem ostatnio z dwiema kobietami 24 i 26 lat, stary one dalej żyją atencją. Kończą studia i zero pracy nad sobą, często kiepska praca i krzywe spojrzenia na świat. Jedna ta 24 lat ostatnio stwierdziła, że starzeje się i czas szukać męża, tu pojawia się litania co powinien, a sama bardzo niewiele przedstawia - kompletnie brak zainteresowań przyjście z pracy leżenie oglądanie głupot w TV. Dla niej partner musi z nią rozmawiać - zadałem pytanie konkretne o czym, na co klasyczna odpowiedź o wszystkich, czyli dostarczaj atencji. Reszta zachowań to już klasyk wymagania z kosmosu, nie panowanie nad swoim popędem seksualnym itp. itd. Nie była w stanie dokładnie sprecyzować czego oczekuje, co chce w życiu itp. ... dzieciak koło 30-stki, to usłyszałem, nie rozumie siebie mówi że po jakimś czasie (po krótkim haju) partner ją brzydzi, na pytanie czemu nie potrafi sprecyzować... skończyła pielęgniarstwo... One są tak programowane przez media, faceboooki , że nie potrafią żyć bez atencji i szukania emocji, to jest chore i nie do przyjęcia dla mnie
 9. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  nie ma takiego karata
 10. Brak jaj u młodych Polaków?

  Żyjemy w wygodnych czasach tzn. w zasadzie mamy do wszystkiego dostęp dużo łatwiejszy niż kiedyś. Internetowa komunikacja sprawia to, że ludzie wycofują się z życia towarzyskiego i tak naprawdę nie umieją się komunikować. To ma też przełożenie na roszczeniowy tryb życia idą na łatwiznę.
 11. UFC Promo można spojrzeć.

  Nom, kumpel z pracy siedzi przy monitorze 30 cali w odległości 60 cm - mówi że to średniej wielkości monitor
 12. Dobry montaż, dopasowana muzyka, oglądać na dużym ekranie.
 13. Link do art. https://facet.wp.pl/polki-na-emigracji-sa-coraz-latwiejsze-6002232174785665a Rozwiązłość zachodu szybko przyjęta przez nasze rodaczki, nie mieszkam na zachodzie, ale większość moich znajomych tam mieszkających nie wiąże się z rodaczkami, czasami zdarza mi się pogadać i zazwyczaj mówią że stronią od Polek między innymi przez rozwiązłość i materializm. Szczytem było jak kumpel związał się z Polką mieszkali jakieś 2 lata wspólnie (oczywiście on utrzymywał mieszkanie), wspomniał że wróciła do Polski, a na koniec powiedziała że wcale go nie kochała, mnie to specjalnie nie zdziwiło, niemniej kumpla było mi zwyczajnie żal. Teraz z jakąś Hinduską spotyka się, gość dobrze prosperuje...
 14. Niechęć do wchodzenia w związki

  Pusty slogan, większość kobiet nie ma pojęcia o swoim organizmie, nie mówiąc o kontroli swoich poczynań. Standardowo przy początkowym haju myszka jest do rany przyłóż, haj się kończy brakuje emocji i zaczyna się... jojczenie, i słynne praca nad związkiem - fajny slogan (czyli w większości pań, staraj się a zobaczymy co będzie, ja będę leżeć ), a dalej nie rozumieją siebie i swojego organizmu.
×