Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1394
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1294 Świetna

O Mordimer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3080 wyświetleń profilu
 1. https://www.wykop.pl/link/4598837/kolejny-biedny-uczen-molestowany-przez-nauczycielke/ Ci to zawsze wyciągną taki temat, śmiechy śmiechem , ale 14 latek to dzieciak 😕
 2. Ten misiek to aktualny mistrz UFC w wadze ciężkiej
 3. Mordimer

  Kiedy ty się ożenisz?

  Tak około tematycznie, ostatnio do mnie ciotka (po 60): - ożeń się, po co Ci tyle pieniędzy, będziesz miał na kogo wydawać, latka Ci lecą. - jasne, już pędzę rozwalić sobie życie. Dawno olałem dobre rady otoczenia, rodziny itp. spływa to na mnie, dobre 15 lat temu na weselu braciaka, kilka osób z rodziny do mnie: kiedy Ty będziesz prosił na wesele? Ja: aż tak mi źle życzycie? Kilku wujków dobrze wie o co chodzi i tylko uśmiechają się widząc mnie, bez żony uśmiechnięty wesoły bez zmęczonej gęby ciąglego jęczenia na głową i weekendowego alkoholizmu.
 4. 10 godzinny miks na impreze techno 😀
 5. https://www.o2.pl/artykul/sfingowala-swoj-gwalt-i-porwanie-pojdzie-za-to-do-wiezienia-6305185974126721a Źródło kiepskie, niemniej pokazuje działanie psychopatki w pełnej krasie, czyżby samiec odrzucił amory?
 6. Mordimer

  Schemat kobiet po 30-stce

  @Bullitt przytoczone kobiety to stare znajome z którymi utrzymuje zdawkowy kontakt. Opisywana kiedyś miała jakieś hobby itp. teraz przekroczyła 30-stke i wyszła schematyczność i zachowanie typowo karynkowe.
 7. Mordimer

  Schemat kobiet po 30-stce

  Zapomniałeś dodać podróże... (Zakopane i Grecja ) Przeraża mnie jedno, kobieta rozwala małżeństwo nie będąc świadomą swojej natury, haj wyparował i ciepły misio jest be. Będzie to miało spore przełożenie na wychowanie dzieciaka. Za kilka lat bliżej 40-stki orbitrerzy pouciekają i zostanie sama wtedy zacznie się szloch i jojczenie na wszystkich, ale nie na siebie samą.
 8. Mordimer

  Moja krótka historia

  Troll temat do zsypu. Mam 30 lat i 24 cm...
 9. Mordimer

  Schemat kobiet po 30-stce

  Trudny, podobnie jak Twój nick. Zdrowia
 10. Mordimer

  Schemat kobiet po 30-stce

  @SennaRot kobieta po 30-sce z dzieckiem... mega partia, bez obrazy, one nie rozróżniają weekendowych popychaczy od związków.
 11. Mordimer

  Schemat kobiet po 30-stce

  A to nie pierwsza z którą gadałem w tym wieku(po 30-sce). Mądżeesz z wiekiem.. taki ch%#$ te same schematy.
 12. Tytułem Rozmawiam sobie ze znajomą po 30-sce, dziecko itp, wspomina że nie mieszka z mężem itp. .Oczywiście mąż wszelka pierdoła itp, na pytania czemu jest z nimi bo on nie taki, domownik, a ja nie lubie..z każdym facetem roztaje się po 3latach (przypadek kude ) No i kurde co ona lubi.. pytam, nie potrafi odpowiedzieć pierdololo, bo to są domownik a ja takich nie lubie, związek się rozpada bo on taki i owaki, pensja brak odpowiedzialności (przypadkiem okazała się że mało zarabia ) Pytam czego oczekujesz, ona nie wiem nuda pierdololo że on musi to i to Pytam, czego oczekujesz i co dajesz w zamian i tu mamy standard - ona nie wie, nie jest w stanie powiedzieć, bo faceci nie wiedzą o co chodzi, ciągnę temat i dalej smuty, zmęczyłem się odpuściłem. Kurde o co tym kobietom chodzi, one same nie wiedzą, żądają dużo a ze swojej strony nie wiedzą co chcą dać .
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.