Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1689
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1916 Świetna

About Mordimer

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4478 profile views
 1. Teraz tylko czekać jak Pazura zostanie ogolony z majątku przez nową żonę.
 2. @rycerz76 na emerytury Państwowe nie mamy co liczyć, patrząc na umieralność też wiele lat mężczyźni na emeryturze nie żyją. Odbije się na naszych kieszeniach i to bardzo nie wchodząc w szczegóły. @self-aware Misio bankomat nieatrakcyjnych też nie weźmie, nie ma co się oszukiwać większość karyn nie dba o siebie, a jeżeli nie dostała dobrego genotypu to nie przeskoczy zbyt wiele. Co mnie przestało dziwić, że nawet bardzo zaniedbane kobiety mają spore wymagania , kończy się na podrasowanym zdjęciu w portalach randkowych i mocnym zdziwieniu "absztyfikanta" przy spotkaniu na żywo. Hipergamia była jest i będzie, niestety dla tych kobiet mocno przestrzeliwują ze swoją wartością i kończy się różnie, a przeważnie adopcją kota i mieszkaniu z rodzicami do późnych lat życia.
 3. Między innymi dlatego jest tyle samotnych kobiet, hipergamia nie pozwala im znaleźć jakiekolwiek partnera sprostających ich wymaganiom. Bardzo często mylą układy FwB jako związki. Efekty indoktrynacji feministycznej widzimy dzisiaj gołym okiem nie sądzę, żeby to się zmieniło.
 4. Makroekonomia, starzejące się społeczeństwo.
 5. One nawet po 30-sce nie mądrzeją, co najwyżej znajdą jakiegoś beciaka dadzą się zapłodnić a potem już tylko rozwód i alimenty. Plus, że coraz bardziej jest to widoczne i nawet mało ogarnięci nie pchają się w takie układy minus to ujemny przyrost naturalny.
 6. Przerażające piętno dzisiejszych czasów, banda samców siedzą 2m od siebie napieprzają sms-y do jakieś typowej karyny 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.