Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1487
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1490 Świetna

About Mordimer

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3502 profile views
 1. Tulipan wersja zachodnio-europejska Jeszcze dokument nagrali z panią w roli głównej jako pokrzywdzoną 😎
 2. Córunia mamusi, wymaga od wszystkich sama lewa do wszystkiego plus zjebany charakter - deja vu mam, super partia Still ulotnisz się po godzinie w kierunku najbliższej stacji z piwem bo tego jojczenia nie dasz rady dłużej wytrzymać.
 3. Haha oglądać, podsumowanie roszczeniowego różowego paska
 4. Na przykładzie przygotowania bokserskiego dobre omówienie mitów i dzisiejszego podejścia do treningu siłowego/motorycznego. To trener przygotowania fizycznego/motorycznego wielu mistrzów MMA/boks/grappling polecam jego kanał skarbnica wiedzy.
 5. No to masz jasno powiedziała, szuka bolca który dostarczy jej emocji. Stary nie żal Ci czasu na takie karyny po takich słowach natychmiast załącza mi się lampka "UCIEKAJ mało ogarnięta karyna". Kobita nie warta czasu, szuka bankomatu i emocji, działaj dalej praktykuj jak napisali wyżej.
 6. @Mosze Red oddaj mi 90 sekund życia... tyle wytrzymałem, tutaj niewiele jest do komentowania, można ująć to tak:
 7. @Rnext dzięki pierwotnemu video tej Pani trafiłem na forum. Było to 4 lata temu, ciekawy jestem czy Pani znalazła sobie tego księcia... zaraz ona przypadkiem nie ma już po 30-stce Btw. kilogram tapety na gębie, tynkarz pewnie byłby dumny.
 8. @Foster zgadza się większość nie jest świadoma czym jest umowa cywilno prawna z kobietą. Niemniej wśród znajomych dostrzegam już coraz więcej osób wiedzących o co chodzi i trzymających kobiety krótko, jest ich coraz więcej. W większości świadomość przychodzi z wiekiem lub gdy osobnik przejechał się na niestabilnej emocjonalnie kobiecie. Sporo kobiet po 30-stce budzi się za późno, z tego co obserwuje przyjmują maskę szczęśliwej niezależnej... po alko itp. wychodzi jest szczęśliwość.
 9. Do poczytania https://niebezpiecznik.pl/post/ktos-wzial-pozyczke-na-moje-dane-musze-splacic-20-000-zlotych-historia-prawdziwa/ Nasi dumni politycy dalej nie skonstruowali żadnych ustaw anty-fraudowych, chyba wiecie co z nimi i poprzednikami zrobić podczas wyborów...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.