Jump to content

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,858
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  150.00 PLN 

Community Reputation

2,247 Świetna

About Mordimer

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,336 profile views
 1. Miałem na myśli podejście lekarzy pierwszego kontaktu, oni dopiero dowiadują się o takim czymś... co mnie napawa przerażeniem mam wrażenie, że większość których spotkałem podchodzi do rozwoju zawodowego rekreacyjnie. Nie mówiąc o podejściu do pacjenta. Zdaje się u Rogana była audycja (nie pamiętam z kim) kilka lat temu, opisywał podejście USADA jak zmieniało się przez lata i jak łatwo było oszukać testy antydopingowe. Podsumował, że na dzień dzisiejszy doping wśród sportowców jest na takim poziomie, że wyprzedza testy olimpijskie/USADA itp. O TRT też sporo wspominał.
 2. TRT dopiero u nas raczkuje. Warto obejrzeć całą audycję, sporo tam smaczków w kontekście sportów walki i otoczenia.
 3. Wielki fanem nie jestem - ale spodziewałem się czegoś więcej przynajmniej po zajawce.
 4. Fajna krótka audycja odnośnie TRT w sportach walkach. Kilka uwag jak wpływa na siłę uderzeń, regenerację itp.
 5. Nie wiesz kto do Ciebie telefonicznie dzwoni, nie masz możliwości zweryfikowania. Nie odmawiasz. ale nie udzielasz informacji.
 6. @Wolverine1993 czytałem tytuł tylko, ja stosuję jedną racjonalną zasadę - "gdzie żyjesz i pracujesz chu...em nie wojujesz".
 7. - rówieśniczki, natury nie oszukasz zawsze młodsze kobiety, - 35 lat u bezdzietnej kobiety to katastrofa - głównie inne kobiety wytykają ją palcami, to je najbardziej boli, - a ile znasz kobiet z otoczenia które zaszły w ciąże (pierwszą) w wieku 35 lata? ja żadnej, znam kilka przypadków kobiet które urodziły/próbują zajść w ciąże ledwo przekraczając 30-stkę każda ma problemy zdrowotnie i komplikacje po urodzeniu dziecka, nie wiem jak będzie z dzieciakami, medycyna naprawdę poczyniła postęp ale 30-stka to już późno @slavex większość kobiet z którymi się spotykałem lub "p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.