Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1157
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

991 Świetna

O Mordimer

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2154 wyświetleń profilu
 1. Co to za durna promocja aborcji, oczywiście przez postępowe lewactwo dotowane przez bankowców. Wodę z mózgu robią młodym dziewczynom.
 2. Art typowy dla "szmatławców" typu wp, głośny tytuł zwraca uwagę trochę treści i mamy jakąś oglądalność, natomiast kompletnie nie opisujący problemu dzisiejszych "nowoczesnych kobiet". Krótko mówiąc ogarnięty gość mający już sukcesy/majątek itp chcący założyć rodzinę wybierz młodą kobietę około lat 25, to czysta biologia ona da mu zdrowe potomstwo. Tak jak tu wiele razy wspominaliśmy matrix zrobił wodę z mózgu tym kobietom, po 30 biologicznie to już starsza kobieta. Każdy ma wymagania w arcie jest to przejaskrawione plus głupkowate wypowiedzi niby psychologa czy kogoś tam, kompletnie z mijające się z prawdą. Z własnego doświadczenie odnośnie kobiet po 30: - chęć posiadania dzieci jest oczywisty i widać to jak na dłoni, - brak wg. moich standardów elementarnych zasad kultury osobistej, patrz bezpośrednie pytania o zawód stan majątkowy mimo "słabej" znajomości, - mało kobiecy styl bycia, dużo alko często papierosy, tony tapety, częste bluzganie, - trudność w nawiązaniu normalnych rozmów wszystko kręci się wokół niej czyli typowy szukanie atencji, - ciągła potrzeba adoracji, ... i wiele innych. To moje skromne doświadczenia, efekty wyżej wymienionych zachowań są podobne, od weekendowy parter seksualny, który zawija żagle jeżeli sytuacja zagęszcza się i robi się roszczeniowo.
 3. Może, ale różnica 10-12 lat jest, druga rzecz że większość z nich nie zamierza wchodzić w małżeństwo więc cześć z tych kobiet odpłynie za jakiś czas.
 4. Doczekaliśmy wesołych czasów, zapłodniona samica ogłasza się na portalu, prawie jak na targu, kto mnie weźmie jam nieszczęśliwa i biedna, będę lofciała * (o ile jesteś prawdziwym "mężczyznom" czyli jesteś ogarnięty finansowo ze swoim lokum i dobrze rokujesz).
 5. Potrzeba atencji chyba większość kobiet to ma, szczególnie córunie tatusia które wychowane na rasowe księżniczki nie znoszą nudy, a Ty masz sprawić żeby się nie nudziła. Do tego to typowy shit test kobiety, sprawdza reakcje, robią to często żeby sprawdzić na czym stoją w związku. Wystrzegam się związków i innych relacji z takimi kobietami, jest to męczące i niezdrowe.
 6. Tutaj raczej wynika słabość edukcacji w PL, każdy teraz studiuje (gówno-kierunki) i takich mało rozwiniętych nie brakuje na studiach. To, że kobieta chce jak najlepszy egzemplarz tj. przystojny, bogaty to każdy z nas wie, a co ze sobą reprezentuje głupotę brak doświadczenia życiowego potęgowaną przez otoczenie.
 7. Lub też książę z Maroka dobrze nawijający makaron (oczywiście chwilo na zasiłku )
 8. @WąsatySamiec forum ma tematyke zrozumienia kobiet i otaczającego świata. 2 lata haj mija, dziewczyna młoda nie pracująca, porównuje stan swojego chłopaka ze stanem starszych znajomych , nie jest pewna w tej chwili gość nie rokuje do zaobrączkowania - nie ma tu nic nowego, pani kalkuluje i tyle. Tak jak my mając już bagaż doświadczeń, jakiś majątek, podstawy wiedzy o kobietach nie weźmiemy sobie mało "wyględnej"słabo rokującej kobiety. Z krótkiej wspisu jesteśmy w stanie wyłapać treść ogólną i schemat zachowań dzisiejszych kobiet. I tu mamy przewagę. Abstrachując od tematu, poznałem kilka studentek/absolwentek kierunków typowo humanistycznych (psychologia, pedagogika, socjologia itp.). W moim odczuciu z luźnych rozmów generalnie chodzą głową w chmurach, matrix i otoczenie nawciskały im bajek odnośnie mężczyzn, obawiam się że przebudzenie nastąpi po ładnych kilku latach i przysłowiowu Janusz będzie dobrym wyjściem niż kot Alek.
 9. Jaka sztuka walki dla nowicjusza?

  Większość akcji jakich widziałem na żywo to co najwyżej jeden strzał i szarpaczka. Czyli tutaj przydałoby się szybkie "sprowadzenie na glebe dwa razy w tube i narazie" @MoszeKortuxy polecam style graplingowe, zapasy uzupełnione submission-wrestilg itp (czyste bjj zazwyczaj nie ma sprowadzeń i jest tzw stylem miekkim). Odnośnie zapasów i styków grapplingowych tam w zasadzie cały trening opiera się na ćwiczeniu techniki z walce/zadaniówkach z przeciwnikiem, oswaja to charakter i przyzwyczaja "głowę". Krótko mówiąc idąc np. na zapasy dostaniesz taki wycisk, że Twoja bariera komfortu psychiczno-fizycznego podniesie się znacznie, na spokojnie jest sporo klubów rekreacyjnych ale tam też trenują "poważnie" nie spotkałem się z treningiem "na odpierdziel" w zapasach. Co do zajęć MMA to sam trenowałem chyba 3-4 sekcjach niestety sporo błędów podczas metodyki treningowej sam dostrzegałem, prowadziło to do złych nawyków czy też przeciążeń organizmu. W tej chwili poziom trochę się podniósł jest mniej niedoświadczonych trenerów. Tak jak podkreślałem kilkukrotnie już chyba, przejdź się na kilka sportów walki i ćwicz gdzie Ci przypadło do gustu, przyjemność i rekreacja przede wszystkim.
 10. Z życia, środowisko 2000 stacji, dziennie kilkaset prób wejścia na strony o tematyce porno. Robota wre można powiedzieć
 11. Według Jordana Burroughs utytułowanego zapaśnika stylu wolnego. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że wyrabianie szybkości dynamiki jest różne dla niższych i wyższych wag. Jordan waży 74 kg i jest naturalnie dynamicznych zawodnikiem i jego trening jest skierowany pod styl jego walki. Tutaj jeszcze ciekawostka, stary dokument odnośnie treningu rosyjskich zapaśników.
 12. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Coś z życia, codziennie słyszę znawców MMA, jakieś tarzanie się na ziemi - pedal$#lstwo, stójka to podstawa
×