Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mordimer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1542
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1597 Świetna

About Mordimer

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3801 profile views
 1. https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/az1xDEN_460svvp9.webm Bit$% slap
 2. Wyczuwam odgrzewane kotlety.
 3. Minister obrony Iraku pobiera zasiłki w Szwecji https://www.wykop.pl/link/5227309/minister-obrony-iraku-pobiera-zasilki-w-szwecji/ to już nawet nie jest śmieszne, Szwecja kraj zbliżający się do wojny domowej
 4. @dziadek do orzechow lecą schematem, znam/znałem dwie kobiety po kierunkach psychologia/socjologia, nic im one nie pomogły w życiu. Jedna z nerwicą i w trakcie rozwodu szukając nowego dawcy emocji/dóbr, druga samotna w zasadzie nie pracująca w zawodzie po 30-stce siłownia/vege (niestety wiele jej to nie pomaga w sylwetce) i szukanie partnera patrz parcie na dziecko. Ogólnie mocno niestabilne. To już chyba standard dzisiejszych studentek wyszaleje się na studiach, a po skończeniu grzeczna i ułożona.
 5. @dziadek do orzechow streszczając typowa wylęgarnia karyn z przerośniętym ego, ciekawi mnie jak ich kariera po skończeniu studiów.
 6. Słaba gospodarka słabe pensje, niemniej coraz więcej ogłoszeń pojawia się z widełkami. Zostają hity praca w młodym dynamicznym zespole, bogaty pakiet socjalny czyli karta multisport - jak widzę takie coś to już wiadomo, że ogłoszenie pisane przez sekretarkę. Przyznam się, że gubię się w tym nazewnictwie i czasami ogłoszenia PL z takim opisem wyglądają przekomicznie, dzwoniąc okazuje się że szukają człowieka od wszystkiego lub ogarniającego od AD po backup i pomoc Pani w excelu - i ciekawy temat czemu pracownicy biurowi nie mają podstawowych umiejętności pracy excel,word. 😇
 7. @Miner co prawda świat programistów to nie moja działka, to ogłoszenie GUS itp. instytucje to zapewne widełki płacowe. Wiele o przyszłym pracodawcy można dowiedzieć się na podstawie ogłoszenia, jeżeli opisane są dokładne technologie jakimi będzie się zajmować, dokładnie opisane wymagania i widełki płacowe to jest to dobre ogłoszenie. Pozostałe ogłoszenia Ctrl+C i Ctrl+V plus brak widełek, generalnie jeżeli pracodawca nie piszę widełek to ja wypisuje swoje wymagania finansowe skraca to proces rekrutacji i oszczędza czas, zazwyczaj ludzie z HR już na tym etapie filtrują zgłaszanych kandydatów. Generalnie dużo poprawiło się w ogłoszeniach o prace niejako rynek wymusił to, niestety dalej trafiają się HR którzy w wywiadzie telefonicznym nie chcą podać widełek, szkoda czasu na takie podejście firm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.