Skocz do zawartości

Darmowe konta bankowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie przechodziłem przez proces zamykania konta, więc nie będę polecał. Są różne konta dla młodych, z różnymi dziwnymi wymogami bezpłatności: trzeba użyć kartę minimum 5 razy na miesiąc (czyli mogę pięć razy wpłacić i wypłacić pieniądze... co z resztą polecili mi w banku :D). Jak podpisywałem umowę to dokładnie ją czytałem z 10 minut, pytałem się o wszystko, ale i tak jakieś grosze zawsze znikają, opłata za kartę kodów, za wydruk potwierdzenia...      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pocztowym,i planuję usunąć bo za drogo ten biznes mi wychodzi ;p miałam mały debet to takie odsetki mi naliczyli że głowa mała ,a potem jeszcze jakąś karę nie wiem skąd ;D założyłam w banku smart,jakieś niby darmowe konto mobilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sync właśnie wprowadza opłatę za kartę, jak nie zrobisz obrotu na niej min. 200 zeta.

Mi to konto służyło do trzymania zaskórniaków a nie do opłat więc właśnie je zamykam.

Tracą całkiem fajny depozyt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obrotu zalicza się wypłacenie 100 zł i wpłacenie z powrotem? Albo założyć konto na Allegro i dać możliwość zapłaty za produkt w PAYu i przesłać sobie pieniądze w ten sposób na inne konto - tylko, że za to opłata będzie 6,95 zł (za kupno fotografii za 200zł) (http://pomoc.allegro.pl/artykul/25229/cennik-ile-kosztuje-korzystanie-z-allegro). Albo stronę sobie założyć i tam dać płatność przez PAYu, tylko za to pewnie też się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile są jakieś banki, co oferują konta bankowe bez opłat za kartę, to jest to tylko na jakiś czas, by przyciągnąć klientów. Potem trzeba płacić, mniej czy więcej, przecież bank nie jest za darmo. Nie chcesz płacić, załóż darmowe konto bez karty i wypłacaj w "okienku" raz w miesiącu (ale przelewy wychodzące i przychodzące robione przez neta są zwykle płatne)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sync właśnie wprowadza opłatę za kartę, jak nie zrobisz obrotu na niej min. 200 zeta.

Mi to konto służyło do trzymania zaskórniaków a nie do opłat więc właśnie je zamykam.

Tracą całkiem fajny depozyt.

 

 

taaaaak ?  :o  nie wiedziałam bo w alior banku faktycznie jak cokolwiek karta przy bankomacie nie swoim działasz to naliczają nawet za sprawdzenie stanu konta. Ja każdy bankomat mam za darmo i to sobie cenię :)  No ale jeśli faktycznie wprowadzą opłatę za kartę no to tak czy siak zawsze się płaci jednak za to konto ( więcej lub mniej)  .... aż doczytam bo pewnie gdzieś w regulaminie mi wysłali.... ja zadowolona nie byłam, że to teraz t-mobile no ale... z powodu samej nazwy nie będę konta zamykać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile są jakieś banki, co oferują konta bankowe bez opłat za kartę, to jest to tylko na jakiś czas, by przyciągnąć klientów. Potem trzeba płacić, mniej czy więcej, przecież bank nie jest za darmo. Nie chcesz płacić, załóż darmowe konto bez karty i wypłacaj w "okienku" raz w miesiącu (ale przelewy wychodzące i przychodzące robione przez neta są zwykle płatne)

 

Dzięki założeniu konta banki mogą obracać naszymi pieniędzmi, i na tym mogą zarobić. Choć wiadomo, że chcą od nas wyciągnąć jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku w banku pocztowym było wszystko pięknie ładnie,do czasu aż zaczęli naliczać coraz to wyższe opłaty, jak nie za bankomat,bo 2 wypłaty w miesiącu darmowe,a każda kolejna 4 zł,to za kartę 5 zł miesięcznie,Założyłam w smart banku tam jak na razie nic się nie płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.