Skocz do zawartości

Ograniczone możliwości poznawcze


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Bracia dawno tutaj nie byłem natomiast w ten piękny poranny dzień złapały mnie refleksje ile to panien mi przez palce uciekły i ile cały czas ucieka ? 

Do rzeczy od września zacząłem studia zaoczne i pracę i tutaj właśnie po części strzeliłem sobie w kolano gdyż praktycznie nie mam dostępu do młodych samic. Na studiach widzę dziewczyny dwa razy w tygodniu do tego z tego co wybadałem te interesujące niestety są już pozajmowane, poza tym nie kręci mnie zabawa z zajętymi(miejmy godność) a w robocie niestety wszystkie panny są przynajmniej 4 lata starsze, co gorsza większość już zamężna albo narzeczonych mają,  więc raczej wyjść na miasto lub w plener żeby poznać nowych ludzi nie ma.:( 

Odkąd opuściłem mury szkoły średniej co tu dużo gadać z większością znajomych się urwał kontakt, albo mają swoje połówki i już nie wychodzą nigdzie albo ja po prostu zerwałem kontakt robiąc porządki z fałszywymi "przyjaciółmi" 

Teraz pytanie gdzie w takim przypadku  można szukać jakiejś perspektywy w niedużym mieście studenckim, oczywiście będąc studentem zaocznym. 

Muszę zakończyć tą wegetację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.