Skocz do zawartości

Dot.: Jak to z tym czesaniem u pań.


Rekomendowane odpowiedzi

 

35 minut temu, Daenerys napisał:

@Bohun oczywiście, że mam świadomość, dlatego celowo użyłam słowa kokieteryjnie. Aczkolwiek nie każde bawienie się włosami ma taki wydźwięk ?

 

Od razu neandertalczyk, zwykły dzikus, a raczej  Aquaman ?

To co pogrubiłem w Twojej wypowiedzi to co o czym  pisałem od początku...

Dlatego napisałem to :

30 minut temu, Bohun napisał:

Dobra ,dobra, my tu gadu, gadu, a kordła jeszcze zimna :D

P.S.

Czy ty w ogóle czytasz co ja napisałem o głupiej zabawie włosami, ile by trzeba wyjaśniać inne oznaki których jest w huj...? :(

Znowu wytłuszczone.

 

A z kordłą to też nie zrozumiałaś ale nie szkodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bohun napisał:

Ja nie mówiłem że każda zabawa włosami jest oznaką, ale w konkretnych warunkach jest, czeba czytać ze zrozumieniem :)

 

Ale ja właśnie od początku zgadzam się z cytowanym powyżej. I to znaczyła dokładnie moja wypowiedź.

A co do kołdry... fakt, nie zrozumiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Daenerys napisał:

A co do kołdry... fakt, nie zrozumiałam.

Nic nie szkodzi :P

Edit:

Ciekawe ile by porwał ten wątek jakby chodziło o inne bardziej zaawansowane oznaki zainteresowania... :(

14 minut temu, szamanka napisał:

To fakt śliczna, mnie też się podoba i żaden Marcin tego nie przyćmi ani Grzech :D @Daenerys

Kobiety są cokolwiek biseksualne i nic w tym dziwnego, zresztą jakby kosmici nawiedzili ziemię to jestem przekonany że by też się zakochali w kobiecym ciele - w końcu po to właśnie wyewoluowało :)

Handlujcie z tym :P

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.