Skocz do zawartości

Do nienawisci poprzez miłość


Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem wam historię, kiedys biegałem do takiej jednej loszki czasami dzień w dzień po te 5 kmow wte i 5kmow w tamte strone. Wyzwoliłem ją z problematycznego zwiazku z nieodpowiedzialnym chamem, przyjalem jej i jego juz nienarodzone dziecko, jak swoje gdyz tatus owszem: uznal dziecko ale powiedzial przed sadem iz bedzie tylko platnikiem alimentoww a wychowaniia sie nie podejmie bo sie zwyczajnie wyparl (dzieś jestem jego tatą) zas tamten gosc znalazl sobie inna panne z dzieckiem a i tak w tej chwili uwazam ze dzieki mnie gostek uniknąl hardkoru.Natomiast w naszym zwiazku były kwiatki, motylki, zareczyny , ostatecznie Nasze dziecko drugie (nawet bylem naocznym swiadkiem narodzin bo tak ja kochalem ze nie balem sie z nia niczego doswiadczac! Zamieszkalismy razem , a teraz do puenty ...dlaczego nie doszlo do ślubu i na dzien dzisiejszy lacza nnas tylko dzieci? Objasniam : gdy wspolnie mieszkalismy okazalo sie ze nic jej nie pasuje, pracowalem...zle, bo zamiast wracac do domu od razu potrafilem tez zahaczyc po drodze (oczywiscie nie codziennie) kolegow i zdarzalo mi sie troche spoznic, nie jestem bez winy, ale nic nie jest bez przyczyny, pampersy lezaly na podlodze, talerzy masa w zlewie do tego stopnia ze pojawily sie robaki, owszem dzieci byly najedzone ubrane ale musialy sluchac awantur o spoznienie, o zapach piwka z ust, mimo ze w zyciu nie skrzywdzilem fizycznie ani jej,ani tym bardziej dzieci, dostalem od niej kiedys w pysk bo raczylem zwrocic jej uwage i rzucic w jej strone skarpetka czy czyms tam co lezalo nie uprzatniete na **** , po czym dalem jjej do zrozumienia ze nic jej nie pasuje ani tez nic nie robi procz podstawowych obowiazkow , a i tak wszystko jest us..ane i nieogarniete. Po uderzeniu mnie zadzwonila do mnie po policje, aby mi dokopac, no to kiedys nie wytrzymalem i sie znietrzezwilem totalnie poza domem policja okolo 24.00 przywiozla mnie do domu ,bo w alym belkotliwym stanie ublagalem ich ze mam tam dzieci i nie chcena dolek i strace rodzine , potulnie polozylem sie spac narabany temat wrocil nazajutrz. Nadal dom byl nieogarniety, a porzadek pojawial sie tylko wtedy gdy miala przyjea0chac do niej rodzina w odwiedziny. Nieraz sam lapalem za odkurzacz bo niemszlo wytrzymac, do tego wszystkiego uznala ze dzieciom potrzeba pupila, kupila im psa i mowila ze bedzie wychodzila z nim na spacery( ja nie moglem bo bylem do 16,17.00) w pracy . Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy wracalem a tam kupa na kupie miedzy dzieciecymi lozkami , po ktorejs z kolei awanturze wyprowadzila sie z dziecmi na wynajem, na dodatek zostawila mi psa informujac ze jest on dzieciakow i mam sie nim opiekowac. Pies sie meczyl bo nie bylo mnie do 16 a na wynajmie nie mogla go trzymac, wiec i tak wracalem do ******, w dodtku psina potwornie piszczala cale dnie bo sasiedzi mi mowili ze mieli nawet na mnie wzywac TONZ .mialem wyrzuty o to ze pilem piwko, bo wodki nie lubie i nie moge pic , uzywam jej tylko w skrajnych sytuacjach jak wlasne urodziny badz w sylwestra, ale zrobila ze mnie typa ,, pil bil i kasy nie dawal,, jej rodzina miala mnie za potwora bo ją wyrzucilem a nawet psa,hoc tak naprawde znalazlem mu nowy lepszy dom na wsi i nie musial plakac ze nikt go nie wypuszcza do 16.00 . choc ona sama nie dzwignela zycia i moich do niej preensji i sama pojechala do matki z wynajmu (caly ten czas pomagali jej moi rodzice, robili to dla wnukow, a ja mialem ostrzal z kazdej strony jaki to zly jestem), ale po mnie splywalo jak po kaczce bo wiem co mozna mi zarzucic a czego nie, dopiero rozlaka miedzy nami(pojechalem do pracy za granice) , jej powrot do mamusi i uplyw czasu troche scalily nasza relacje, mozna bylo powiedziec ze sie skrajnie uspokoilo, ale do czasu bo nawet bedac u wlasnej mamy non stop czepiala sie mnie o wszystko. Doszlo do tego ze niedawno juz (mamy dzieci lekko starsze teraz) poklocila sie ze mna w domu moich rodzicow(czyt.dziadkow) o to ze utrzymuje maly kontakt z dziecmi mimo iz ciezko zapierdzielalem do 19.00 za graica i jedyne co moglem tam w miare prywatnie zrobic to w weekend dzwonic do nich gdyz mieszkalem w warunkach 6osobowego pokoju , no i masz ...wrocilem po kilku msc z pracy steskjiony za dziecmi, kwestia tej klotni- od slowa do slowa i w domu mojej matki znow dostalem w morde i to przy dzieciach . Dzieciaki miedzy soba w tej chwili sie biją , brzydko sie wyrazaja, a ostatnio oznajmila mi ze bede mial widzenienraz w tygodniu bo ma nowego chlopaka. Ja Ci ziomeczku nie zazdroszcze, i ciekawe kiedy bedzie u ciebie policja, robaki, psia kupa na podlodze i kiedy zrobicie sobie dzieci, ktore beda po jakims czasie mowic do ciebie ,, gamoń,, ,, stary dziad,, i ty to jeszcze w dodatku bedziesz probowal ogarnac (dla dobra dzieci oczywiscie) oraz kiedy chlopie po raz pierwszy a potem kolejny po kłotni ktora nieunikniona jest- dostaniesz przy tych dzieciach w ryja . 
I to moim zdaniem dobitny przyklad ,, od milosci do nienawisci,, . Teraz czeka mnie pewnie jeszcze walka w sadzie o kontakt z dziecmi( tego jeszcze nie zdazyla zrobic) oraz robienie mi pod gorke na kazdym kroku, oraz prowokowanie sytuacji w ktorej dzieci beda mnie nienawidziec . Juz mnie nic nie zdziwi, zycze Wam wszystkiego najlepszego, ja bylem winny ze nie wytrzymalem w takim zwiazku, zerwalem kilkakrotnie i utrzymuje z nią dzis kontakt (jakby bylo mozna to tylko przez drona, ale tylko dla dzieci) i ze raczylem sie czasem napic piwka, pilnuj sie typie bo od milosci do nienawisci w tym przypadku krotka droga a watpie ze ludzie sie zmieniaja, tak jak ja nadal bede lubil napic sie piwka z kolegami zamiast drzec koty i doswiadczac dzieci patologią, biciem i wzywaną policją wole byc sam albo z kims poukladanym ale wszystko poswiecic dla dzieci , nie dla takiego czegos
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.