Skocz do zawartości

nowa kobieta te same teksty :)


overkill

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu raczej widze ostra jazde z ego.wiesz ze baba jest nie odpowiednia.ale jednak w to brniesz.

 

Dobrze , że to napisałeś :) brnę bo nie mam nic innego teraz i  daję wolną rękę temu z pełna świadomością . Po prostu zobaczę jak to poleci tym bardziej, że mieszkamy w innych miastach dość daleko od siebie wiec częste kontakty niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zwiazeczek przez fejsika i wielo godzinne pierdolenie jak to by było wspaniale byc razem?

widujemy sie co jakis czas :) , poza tym pierdolenie przez fejsika tez jest jakby inaczej. :)))

 

..... ale tekstów o wspaniałym byciu razem nie ma - stawiam granice tutaj ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes z trójmiasta.wiesz jakie baby sa u nas,odpusć jakies patologie kontaktów w społeczeństwie%-)

 

Masz rację w 100% i ja sam wiem ze chuj z tego będzie.

Laska jest zajebistym materiałem na kochankę . Mentalnie idealna kochanka , z reszta na wejście zajebała ze jest poligamiczna i jest w jakis dziwnych układach z żonatym kolesiem . wiec jest to trójkat, czworokąt albo i coś więcej . nie wiem . Taki to przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie zeby cie przygasic.odrazu pokazuje ze tylko ruchanie bedzie i nic wiecej,zacznie sie pierdolenie zeby zrobic krok dalej to juz jej nie masz.po za tym...ja pierdole co za syf.jak by mi lala takim hasłem zajebała(kiedyś) to bym powiedział wprost dobra to tylko ruchanie.Teraz bym jej kazał palic wroty,bo na chuj sobie smietnik mam robic na bani.a uwierz ona ci zrobi syf pod kopuła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie zeby cie przygasic.odrazu pokazuje ze tylko ruchanie bedzie i nic wiecej,zacznie sie pierdolenie zeby zrobic krok dalej to juz jej nie masz.po za tym...ja pierdole co za syf.jak by mi lala takim hasłem zajebała(kiedyś) to bym powiedział wprost dobra to tylko ruchanie.Teraz bym jej kazał palic wroty,bo na chuj sobie smietnik mam robic na bani.a uwierz ona ci zrobi syf pod kopuła

 

Znowu masz rację kur..a :)) chodzi o ruchanie tylko i abym nie złapał do niej jakis emocji bo człowiek się łamie wtedy. Musze się pilnować. Dobra kochanka grzechu warta , nie mów że tego nie wiesz . jak wytniesz się emocjonalnie z tego to masz fun na miesiące a moze i lata. A o coś nam chodzi więcej , mam się wiazac i dostac znowu po ryju za jakis czas ?? :)

 

Oczywiście jak będzie chciała zrobić krok dalej a ja nie :) to koniec, ale będzie co wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie.one juz mają swoje sposoby zeby wejsc w łeb.nie na łeb tylko wbic sie w szare komórki.ale nie martw sie,nie popsuje ci tej zabawy%-)cierp jak głupis%-)

Już popsułeś hehe. Zniechęcasz mnie. :P

Dlaczego od razu trzeba cierpieć. Mają swoje sposoby i daje to po bani na pewno.

Jak będzie tego za dużo postaram się wylogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A co mnie obchodzi z której ręki . Póki jest fun jest ok . A co mam nieskażonej szukać. mam świadomość tego i nie angażuje się w niewiadomo co - układ klarowny , chociaz ona próbuje łamać moje granice ale to normalne u takich bab.

 

Piszesz jakbyś chciał mieć czystą niunię i na związek ją wyszykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.