Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

overkill

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  424
 • Donations

  120.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

overkill last won the day on March 20 2017

overkill had the most liked content!

Community Reputation

288 Świetna

About overkill

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

2361 profile views
 1. Naprawdę dobre kino . Mocny dobry kryminał - hiszpański . No i w tle jak to facet stracił głowę dla młodej panny i co z tego wyszło El Cuerpo (Trup)
 2. Nie usunęli tylko może adres się zmienił : https://www.cda.pl/video/40628599a Zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki
 3. Facet z pasją zawierzył kobiecie. W tle męskie kino. W głównej roli Joe Pesci . dla mnie super - kwintesencja tego, co tu mówimy i kiedy to kobiety są "pod ścianą" Film w otwartym kanale : Reporter 1992
 4. @Normalny nie ma takiego przepisu prawnego i takiej możliwości.
 5. Weź taką samą tylko wyszukaj skuteczną . Z krzykiem baby i chamstwem w sądzie wygrasz tylko krzykiem i chamstwem innej baby.
 6. Przysiądź nad tym bo waży się też Twoje życie w jakiś sposób. Nic nie odpuszczaj. Jak Ci ten adwokat nie odpowiada weź innego. Adwokat musi dla Ciebie coś ugrać. Oni znają sędziów i tą babę też. Zerknij na jakieś forum może ktoś poleca tam adwokatów albo konkretnie pogadaj ze swoim - może weź kobietę adwokata, akurat one tu potrafią dużo zdziałać w takim układzie przeciw innym babom. Wiem to z własnego doświadczenia Jeśli zabrania ci się z dziećmi zobaczyć to jest perfidia z jej strony. Gdzie tu dobro dziecka ?? Nawet poza ustalonymi kontaktami mogłaby to zrobić. Dlatego nie odpuszczaj nic a nic.
 7. Małe miasto - więc tyle ile płacisz jest ok moim zdaniem. Raczej zasądzają tam , tak myślę w przedziale 500 - 700 PLN. Ale z kolei co dla niektórych w takim mieście 8k PLN to fortuna więc mogą też przywalić. O ile też Twoja była nie wymyśli jakiś tragicznych chorób dzieci na zawołanie - tego też się spodziewaj. Weź adwokata z tego miasta jakiegoś kumatego albo może z większego miasta obok, który udowodni, że w większym mieście te koszty nie są wyższe . Masz w ogóle adwokata ??? Spróbuj ugrać coś własną opieką nad dziećmi w ferie czy wakacje - czyli ustanowieniem kontaktów z dziećmi . Im więcej kontaktów tym mniej argumentów, żeby były wyższe alimenty.
 8. @StonekZiemniaczany 1500 na dwoje czy na każde z osobna?? wnioskuje z postu że na dwoje, tak? Gdzie mieszkają dzieci - na wsi , w małym mieście, duże miasto, stolica , ??? Sąd patrzy na dwie kwestie. Pierwsza to jest stopa życiowa zobowiązanego do płacenia alimentów czyli Ciebie (w tym przypadku 8 tys. pomimo kosztów życia w obcym kraju to w PL dość sporo) tym bardziej, że matka zarabia dużo mniej więc będą chcieli Ciebie pociągnąć. To normalne. Po drugie w zależności od miejsca zamieszkania dzieci, sądy mają swoje wytyczne mniej więcej wiedząc ile kosztuje utrzymanie dziecka i w praktyce ile się zasądza w danym mieście. Czyli koszty utrzymania dzieci gdzieś na wsi na Podkarpaciu są zupełnie inne niż w Warszawie czy Krakowie. Stąd tez moje pytanie na górze.
 9. Dzięki za info. Już w starożytności prawdy te były znane. A my musimy dziś odkrywać je na nowo
 10. Tabela alimentacyjna w Polsce to fikcja, gdzie kupa zobowiązanych do alimentacji celowo ucieka w szarą strefę. Więc gdzie tu tabela? Myślę, że to sie jeszcze długo nie zmieni i sądy będą orzekać alimenty "na czuja" . Co do "gwiazd" to albo to wynika z umowy między rodzicami bo też tak może być. Bo nie przypominam sobie aby sądy same z siebie przyklepywały 15 tysięcy na miesiąc w polskich warunkach. Z reszta 15 k na dziecko na miesiąc tego się teoretycznie nie da wydać , ale w praktyce można wszystko :))
 11. Niebawem będziesz miał sprawę o gwałt. Tak to może wyglądać. Wtedy zobaczysz co to wariatka-psychopatka. A na taką ona pasuje. Jeśli teraz masz ta akcje to co będzie za miesiąc albo pół roku?????
 12. @Normalny U mnie podobnie i dziękuję niebiosom za ten stan . Najważniejsza jest świadomość matrixa wtedy niewiele w kwestii relacji damsko-męskich jest w stanie Cię ruszyć. Najbardziej cenie sobie ten święty spokój i z lekką ironią i uśmiechem patrze jak poniektóre kobiety próbują mi go zburzyć i chcą abym zagrał w ich "grę". Ale ja już znam dobrze te gierki Mało jest kobiet, które nie uzależniają swojego szczęścia od drugiej osoby. W zasadzie nie znam takich. Może jakieś artystki oddane pasji .
 13. DHEA to jest prohormon. Z tego powstaje testosteron i inne hormony . Dawka 100 mg dziennie nie jest wcale taka mała . Lepiej sprobować najpierw 50 mg . Działa to na potencje . Zaleca się nawet facetem po 40-tce bo wtedy poziom DHEA w organizmie zaczyna spadać. W Polsce bez recepty
 14. Możesz pisać na zabezpieczenie potrzeb . Alimentów na razie nie masz Moim zdaniem nie obronisz 450 . Średnia krajowa w małym mieście to dużo - Twoja będzie chciała z Ciebie "bogacza" zrobić wskazując, że sama nic nie ma. Spodziewaj się 600-700. Ale wychodź z 450 to racja. No i oczywiście nic oficjalnie na razie nie dorabiaj, bo ci to do pitu wrzuca - a sąd może zarządać pitów od Ciebie , nie tylko zaświadczenia z pracy . Paradoksalnie na "czarno" teraz lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.