Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

overkill

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  421
 • Donations

  120.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

overkill last won the day on March 20 2017

overkill had the most liked content!

Community Reputation

285 Świetna

About overkill

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

2111 profile views
 1. @Normalny nie ma takiego przepisu prawnego i takiej możliwości.
 2. Weź taką samą tylko wyszukaj skuteczną . Z krzykiem baby i chamstwem w sądzie wygrasz tylko krzykiem i chamstwem innej baby.
 3. Przysiądź nad tym bo waży się też Twoje życie w jakiś sposób. Nic nie odpuszczaj. Jak Ci ten adwokat nie odpowiada weź innego. Adwokat musi dla Ciebie coś ugrać. Oni znają sędziów i tą babę też. Zerknij na jakieś forum może ktoś poleca tam adwokatów albo konkretnie pogadaj ze swoim - może weź kobietę adwokata, akurat one tu potrafią dużo zdziałać w takim układzie przeciw innym babom. Wiem to z własnego doświadczenia Jeśli zabrania ci się z dziećmi zobaczyć to jest perfidia z jej strony. Gdzie tu dobro dziecka ?? Nawet poza ustalonymi kontaktami mogłaby to zrobić. Dlatego nie odpuszczaj nic a nic.
 4. Małe miasto - więc tyle ile płacisz jest ok moim zdaniem. Raczej zasądzają tam , tak myślę w przedziale 500 - 700 PLN. Ale z kolei co dla niektórych w takim mieście 8k PLN to fortuna więc mogą też przywalić. O ile też Twoja była nie wymyśli jakiś tragicznych chorób dzieci na zawołanie - tego też się spodziewaj. Weź adwokata z tego miasta jakiegoś kumatego albo może z większego miasta obok, który udowodni, że w większym mieście te koszty nie są wyższe . Masz w ogóle adwokata ??? Spróbuj ugrać coś własną opieką nad dziećmi w ferie czy wakacje - czyli ustanowieniem kontaktów z dziećmi . Im więcej kontaktów tym mniej argumentów, żeby były wyższe alimenty.
 5. @StonekZiemniaczany 1500 na dwoje czy na każde z osobna?? wnioskuje z postu że na dwoje, tak? Gdzie mieszkają dzieci - na wsi , w małym mieście, duże miasto, stolica , ??? Sąd patrzy na dwie kwestie. Pierwsza to jest stopa życiowa zobowiązanego do płacenia alimentów czyli Ciebie (w tym przypadku 8 tys. pomimo kosztów życia w obcym kraju to w PL dość sporo) tym bardziej, że matka zarabia dużo mniej więc będą chcieli Ciebie pociągnąć. To normalne. Po drugie w zależności od miejsca zamieszkania dzieci, sądy mają swoje wytyczne mniej więcej wiedząc ile kosztuje utrzymanie dziecka i w praktyce ile się zasądza w danym mieście. Czyli koszty utrzymania dzieci gdzieś na wsi na Podkarpaciu są zupełnie inne niż w Warszawie czy Krakowie. Stąd tez moje pytanie na górze.
 6. Dzięki za info. Już w starożytności prawdy te były znane. A my musimy dziś odkrywać je na nowo
 7. Tabela alimentacyjna w Polsce to fikcja, gdzie kupa zobowiązanych do alimentacji celowo ucieka w szarą strefę. Więc gdzie tu tabela? Myślę, że to sie jeszcze długo nie zmieni i sądy będą orzekać alimenty "na czuja" . Co do "gwiazd" to albo to wynika z umowy między rodzicami bo też tak może być. Bo nie przypominam sobie aby sądy same z siebie przyklepywały 15 tysięcy na miesiąc w polskich warunkach. Z reszta 15 k na dziecko na miesiąc tego się teoretycznie nie da wydać , ale w praktyce można wszystko :))
 8. Niebawem będziesz miał sprawę o gwałt. Tak to może wyglądać. Wtedy zobaczysz co to wariatka-psychopatka. A na taką ona pasuje. Jeśli teraz masz ta akcje to co będzie za miesiąc albo pół roku?????
 9. @Normalny U mnie podobnie i dziękuję niebiosom za ten stan . Najważniejsza jest świadomość matrixa wtedy niewiele w kwestii relacji damsko-męskich jest w stanie Cię ruszyć. Najbardziej cenie sobie ten święty spokój i z lekką ironią i uśmiechem patrze jak poniektóre kobiety próbują mi go zburzyć i chcą abym zagrał w ich "grę". Ale ja już znam dobrze te gierki Mało jest kobiet, które nie uzależniają swojego szczęścia od drugiej osoby. W zasadzie nie znam takich. Może jakieś artystki oddane pasji .
 10. DHEA to jest prohormon. Z tego powstaje testosteron i inne hormony . Dawka 100 mg dziennie nie jest wcale taka mała . Lepiej sprobować najpierw 50 mg . Działa to na potencje . Zaleca się nawet facetem po 40-tce bo wtedy poziom DHEA w organizmie zaczyna spadać. W Polsce bez recepty
 11. Możesz pisać na zabezpieczenie potrzeb . Alimentów na razie nie masz Moim zdaniem nie obronisz 450 . Średnia krajowa w małym mieście to dużo - Twoja będzie chciała z Ciebie "bogacza" zrobić wskazując, że sama nic nie ma. Spodziewaj się 600-700. Ale wychodź z 450 to racja. No i oczywiście nic oficjalnie na razie nie dorabiaj, bo ci to do pitu wrzuca - a sąd może zarządać pitów od Ciebie , nie tylko zaświadczenia z pracy . Paradoksalnie na "czarno" teraz lepiej.
 12. @marian_koniuszko.1950Co do alimentów to zasady są rózne. 1) Zależy gdzie mieszkasz. W małej miejscowości alimenty są z reguły niższe w dużej z reguły wyższe. 2) Kwestia potrzeb dziecka - nie pamiętam ile Twoje dziecko ma lat, ale potrzeby mniejszego dzieciaka wiadomo niższe niż takiego nastolatka , no chyba że jest płatne przedszkole czy opiekunka to już jest inaczej 3) Twoje dochody. Pamiętaj, że sądy podchodzą do tego różnie liczą się nie tylko faktyczne dochody ale też możliwości zarobkowe, stąd jak Twoja żona wie, że gdzieś dorabiałeś i przynosiłeś więcej kasy do domu to może ten argument podnieść, że dziś też możesz zarabiać więcej. 4) 450 pln to dziś bardzo niskie alimenty wiec trzymaj się tej propozycji
 13. @StonekZiemniaczanyna tym forum nikt nie będzie pochwalał i przyklaskiwał działaniom, które wpisują się w paragraf KK. A ty chcesz abyśmy oprócz porad na temat Twojej sytuacji poparli Twoje pomysły zemsty z przestępstwem w tle. To nie przejdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.