Skocz do zawartości

nowa kobieta te same teksty :)


overkill

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach samodoskonalenia i ku pamięci :)

 

Od niedawna spotykam się z babką. wprawdzie sporo młodsza ode mnie ale już mega przerobiona przez innych.

 

Od razu zapamiętałem kilka rzuconych tekstów, z których w duchu się śmieję , no ale cóż.

 

- nie jestem materialistką

 

- jesteś najmilszy ze wszystkich facetów z którymi byłam

 

- ci wszyscy poprzedni to gnoje i skurwiele

 

- bardzo tęsknię za tobą

 

- seks z Tobą jest super

 

- świat jest beznadziejny a moje życie do dupy (czyli w domyśle zajmij się mną i moim życiem - chyba tak nie?)

 

:)

ps: jak mi się coś przypomni to dopiszę :) i najgorsze że sam łapię emocje do niej ...  a mózg mi podpowiada że ona mnie zje na śniadanie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies to już slyszalem kilka lat temu....,kurde jak to było......

a i uwierzyłem,no no rozumem to się nie popisałem,wiem

a gdybym nie uwierzyl,i rodziny by mi się drugi raz nie zachcialo

to byłbym kilkaset tys do przodu.

a tak jestem...

gdzie jestem

czyli;

 w CZARNEJ DUPIE

 

 

overkil

wiec albo rozumek

albo czarna dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pogromca_wdów_i_sierot - pewnie za jakiś czas tam się znajdę. U kobiet nie ma odcieni szarych z reguły po rozstaniu, czy po zakończeniu spotykania (bo żadną parą nie jesteśmy), z automatu lądujesz w tej grupie.

 

Laska popierdzieliła sobie życie równo , a odnoszę wrażenie, że mam być antidotum na to wszystko ...

 

@kryss - jak najbardziej nie chcę byc w czarnej dupie, już raz byłem wystarczy :) tylko ja mam tak, że kołacze mi się po mózgu taka myśl powiązana z emocjami spotykania się na początku, że może ona wcale nie jest taka zła i włącza mi się faza, że mi jej trochę szkoda itp.

 

ehh chyba wciąż za dobry jestem,  a tyle lekcji już dostałem od bab w życiu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- świat jest beznadziejny a moje życie do dupy (czyli w domyśle zajmij się mną i moim życiem - chyba tak nie?)

 

Tekst wręcz podręcznikowy, występuje w różnych wariantach:

 

- nie chcę być dłużej sama na tym złym świecie

- przy tobie czuję się bezpieczna (chyba najbardziej klasyczny)

 

i wiele, wiele innych, sens pozostaje ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

overkil

to podstępne lowczynie "dobrych misiow"

będziesz dobry do czasu az cie nie uziemi na amen i nie uwiaze

a później coraz więcej roszczeń,bo im się zawsze wszystko należy....

kurwa jaki ja byłem glupi i naiwny...

 

korzystaj i kontroluj sytuacje,

być moze ona jest jednorożcem,kto wie

ale rozum zachowaj i zimna krew.

zawsze niezaleznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie ma tu nic do rzeczy - kobieta daje olbrzymią przyjemność, więc nawet doświadczeni faceci mogą się dać wciągnąć w bagno. No chyba że trafi na Ryśka, to człowiek z żelazobetonu :) Opisuj to co z Tobą robi, a trochę Cię otrzeźwią chłopaki. Ale jak jest dobra w te klocki, to nawet my nie pomożemy  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- nie jestem materialistką

 

- jesteś najmilszy ze wszystkich facetów z którymi byłam

 

- ci wszyscy poprzedni to gnoje i skurwiele

 

- bardzo tęsknię za tobą

 

- seks z Tobą jest super

 

- świat jest beznadziejny a moje życie do dupy (czyli w domyśle zajmij się mną i moim życiem - chyba tak nie?)

 

:)

 

-jestem materialistka

-jestes jeleniem

-jestes ciapa

-owine cie

-ale nie do końca

-tak dbaj omnie.rób wszystko za mnie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz, tylko tyle?

Widze, ze weekendzik udany skoro rybka ledwo we wlasnym stawie plywa. Pozazdroscic :-P

Jak to ziewali w T-love "... poczuj chlodny swit, wszystko przejdzie Ci..." :-)

Obawiam sie ze dopiero to rozgrzewka. Wszystko zacznie sie gdy zrobi lodzika a Ty przescieradlo nosem wyjmiesz... jezeli przetrwasz "Probe Loda", to pozniej juz latwiej i panna stanie sie lekko oziebla, bo bedzie probowala innymi sposobami pod pantofel wprowadzic :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie ma tu nic do rzeczy - kobieta daje olbrzymią przyjemność, więc nawet doświadczeni faceci mogą się dać wciągnąć w bagno. No chyba że trafi na Ryśka, to człowiek z żelazobetonu :) Opisuj to co z Tobą robi, a trochę Cię otrzeźwią chłopaki. Ale jak jest dobra w te klocki, to nawet my nie pomożemy  :(

 

Jak Ci pokaże trzy worki 120 litrów z butelkami po piwie to Ci się odechce żartów z Ryśka ;) Pokłosie Alfy - ale się nie dałem :D Im dłużej utrzymuję separację tym jest lepiej, mam nadzieję, że jej również :D

Edit: Ten ostatni smile jest zbędny. Naprawdę życzę jej wszystkiego najlepszego - teraz do mnie to dotarło.

Edytowane przez Rysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi wylacznie o ekspresje Twej wypowiedzi. Zawsze po udanym weekendzie minimum slow maksimum tresci. Twoja lakonicznosc mowi wiecej niz tysiac slow :-P

Big love nie bedzie. Bardziej mnie interesuje jak zakladajacy temat ustawi granice i pokieruje potencjalna relacja. Skoro juz teraz wychwyca te same schematy, to moze byc to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przecze.weekend był udany.mimo flustracji 100% w 2 sytuacjach,a postrzelałem sobie z mp40.z mojej miłosci ttk oraz nojki sztuki Słoweńskiego arexa.a no i tomsonem sie bawiłem.

Jak juz tylko zaczna byc granice sztywne lala ucieknie.pozostanie tylko walka z ego jezeli lepszej nie ma na oku.po takich tekstach mysle ze lala jeszcze za daleko nie zaszła w swoim szaleństwie albo sie nie przejechała na swojej otwartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przecze.weekend był udany.mimo flustracji 100% w 2 sytuacjach,a postrzelałem sobie z mp40.z mojej miłosci ttk oraz nojki sztuki Słoweńskiego arexa.a no i tomsonem sie bawiłem.

Jak juz tylko zaczna byc granice sztywne lala ucieknie.pozostanie tylko walka z ego jezeli lepszej nie ma na oku.po takich tekstach mysle ze lala jeszcze za daleko nie zaszła w swoim szaleństwie albo sie nie przejechała na swojej otwartosci.

 

Frustracji... Fru! OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi wylacznie o ekspresje Twej wypowiedzi. Zawsze po udanym weekendzie minimum slow maksimum tresci. Twoja lakonicznosc mowi wiecej niz tysiac slow :-P

Big love nie bedzie. Bardziej mnie interesuje jak zakladajacy temat ustawi granice i pokieruje potencjalna relacja. Skoro juz teraz wychwyca te same schematy, to moze byc to ciekawe.

 

@Arox - jak to pisali kiedyś - ciąg dalszy nastąpi.  kiedyś opiszę tę historię  - naprawdę byłoby co czytać uwierzcie mi .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.