Skocz do zawartości

Twórczość własna. Mile widziane wszelakie opinie.


Guliver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Muzyka zawsze była w moim życiu jednym z najważniejszych elementów życia i mam nadzieję, że się to nie zmieni.
Ponad rok temu stwierdziłem, że gust muzyczny mam nie od parady i chcę z biernego słuchacza wyewoluować w kogoś kto zwie się producentem (może kiedyś artystą).
Ostatni utwór wyszedł mi całkiem przekonująco. Ciekawi mnie co brać powie na jego temat.

http://www98.zippyshare.com/v/mWoPKTuE/file.html

Klimat mocno jazzowy, do tego wokale ze starych amerykańskich filmów. Jest soczyście moim zdaniem.



P.S Zaleca się pobranie pliku przed odtworzeniem ze względu na słabej jakości odtwarzacz w podanym linku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samplowałeś? Bo to chyba nie wtyczki vst'i.

 

Fajny, gęsty, zadymiony klimat jak dla mnie.

Ciężko mi to opisać bardziej obrazowo. 

 

Trochę mi się kojarzy momentami z tytułowym kawałkiem z płyty kazika "oddalenie".

Te sample głosu dobrze pasują.

 

Ogólnie props, dobrze się słuchało chociaż raczej nie moje rytmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zmieniłem taktykę i zamiast robić wszystkie dźwięki samodzielnie w syntezatorach skupiłem się na przeczesaniu internetu w celu znalezienia sampli, których od zawsze mi brakowało.
Efekt w postaci czystego, interesującego i w miarę klarownego mixu bez konieczności dłubania godzinami właściwie natychmiastowy.

Praktycznie w każdym utworze staram się opowiedzieć jakąś historię. Rozbudowane i przydługawe wstępy to element, który pojawia się prawie zawsze, niekiedy obcinam nawet dwie minuty żeby miało to jakąś spójną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.