Skocz do zawartości

Stalking kobity brata


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie! Szczęść Boże!

 

Bracia! Dawno nie wypowiadałem się na forum, za co przepraszam, bo forum to zacna inicjatywa i postaram się poprawić. Ale przechodząc do rzeczy, mam problem bo ktoś mnie chyba stalkuje. Pragnę zachować jak najwięcej szczegółów dla siebie, ze względów bezpieczeństwa. Jednak podzielę się tym co myślę, że mogę tutaj udostępnić. Liczę na wasze wsparcie oraz rady.

 

Z pół roku temu, pojawiły się na moim facebooku, obrzydliwe oczerniające mnie wpisy. Usunąłem to i zgłosiłem do FB, zapomniałem. Jednak przed świętami 2019, sytuacja się powtórzyła. Osoba ta jest teraz anonimowa. Narazie jestem spokojny, ale obawiam się o jakąś eskalację. Jak pokazuje przykład Pana Marka, w internecie wszystko jest możliwe. Stalkera tylko ogranicza chora wyobraźnia. Jeśli chodzi o samego napastnika, to bardzo pradopodobnym wydaje mi się że to dziewczyna mojego młodszego brata. Od rozpoczęcia ich chorej relacji ona jakoś dziwnie się zachowywała do mnie. Tak jakby była zainteresowana bardziej mną niż bratem. Brat oczywiście nic sobie z tego nie robił - oczy zarośnięte, dał się zdominować, odciął się od rodziny i przyjaciół. Mieszkam teraz w Szwecji, wydaje mi się również, że ona mi zazdrości pieniędzy. Tak jakby wypychała swojego chłopaka za granicę do pracy.

 

Moje pytanie do was, czy uważacie moją teorię za prawdopodobną? Generalnie raczej nie mam innych wrogów. Zaczynam się powoli martwić i myśleć do przodu co robić jeśli to eskaluje. Zamierzam użyć wszelkich dostępnych środków, żeby to zwalczyć ze zgłoszeniem na policję włącznie. Jak już się zdecyduję na ten krok, jak myślicie, czy powinienem zgłosić to na Policję w Polsce czy w Szwecji

Zamierzam wkrótce zadzwonić na telefon zaufania, ale może ktoś z was ma jakieś przemyślenia na ten temat albo pomysły. Z góry dziękuję za pomoc. Zostańcie z Bogiem!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.