Skocz do zawartości

Planetside2


CastoR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Czy ktoś z was zetknął się już może z tym tytułem ? Ja już od jakiegoś czasu gram w Planetside 2 na serwerze europejskim i zastanawiam się czy ktoś tez gra w ta grę albo chciałby się umawiac na grę w składach ?

Załączam zdjęcia jak ta gra wygląda jakby co 

PlanetSide 2 - bitwa na tysiąc osób

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, wiadomo grafika może nie pierwszej jakości ale ogromne, monumentalne bitwy robią wrażenie i co ważniejsze są po prostu niesamowicie grywalne. Niestety już nie gram za bardzo w gry komputerowe za wyjątkiem tych z intrygującą fabułą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ahh ten Planetside .. grałem od zamkniętej bety, od roku mam już przerwę, byłem w Outficie po stronie NC (Żółto-niebiescy).
Swego czasu mieliśmy cztery pełne składy (Lotnictwo, ciężka piechota, zwiad, inżynierka + medycy)

Z tego co widzę gra mimo wielu wzlotów i upadków ponownie przechodzi rewitalizację z sprawą bastionu i collosusa.
Pod względem technicznym, troszkę drewniany "gunplay" ale ma znakomite epickie momenty.
Podstawą do gry jest zgrany team, im więcej tym lepiej, samemu - bez sensu, jedynie będziesz biegał za tzw: zergiem który nie zawsze wie w którą stronę ma się poruszać i co atakować żeby uzyskać profity dla frakcji, nie mniej polecam, ale tylko ze składem.

Pozdrawiam.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.