Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy facet staje sie psychopatą a kiedy zimnym draniem bez uczuć.Generalnie chodzi o brak reakcji na shit testy i inne tego typu działania kiedy powinnismy pokazac nieco empatii czy są jakies granice kiedy wypada ustąpic?

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychopatą staje się natychmiast po urodzeniu - błąd programu genetycznego.

 

Zimnym draniem bez uczuć staje się świadomie po kontakcie z kobietami.

 

Psychopata to moim zdaniem uwarunkowanie biologiczne i postępujące wraz z wiekiem.

 

Zimny drań to uwarunkowanie środowiskowe, związkowe, samodzielna decyzja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet podczas sexu nie jęcze żeby nie wiedziały kiedy udawć ze to niby razem doszlismy:)

a to sie jęczy?chyba mam jakies braki%-)

Reakcja na shit testy.zalezy od kontekstu.jak odpierdala maniane to musi byc akcja reakcja.jak bierze pod chuj i nie szanuje musi byc opierdol.jak nie działa to nara,jak pierdoli głupoty to niech pierdoli,przynajmniej mozna sie pośmiac%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wierzysz że opierdol działa bo mam odwrotne wrażenie ze właśnie brak reakcji daje jej więcej do myślenia a tak wie gdzie cie boli i na pewno przypierdoli

 

Baby podchodzą do darcia ryja spokojnie przeczekają dadzą dupy i jest git

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2164-sprzeczka-chlopak-ma-ju%C5%BC-pozamiatane/

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reakcji daje do myślenia: "ok, nie ma reakcji, czyli następnym razem mogę sobie pozwolić na więcej. zobaczymy czy wtedy się wkurwi".

Natomiast opierdol pokazuje, że wyznaczasz granice. Tylko myślę, że ważne jest tu żeby to był opierdol na zimno. Jak się zagotujesz to faktycznie pokażesz, że coś tam boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.