Jump to content

mac

Starszy Użytkownik
 • Posts

  9,263
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  217
 • Donations

  90.00 PLN 

mac last won the day on June 22

mac had the most liked content!

About mac

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pustelnia

Recent Profile Visitors

60,064 profile views

mac's Achievements

Major

Major (16/23)

29.8k

Reputation

 1. @Mosze Red Juleczki, oto przybyłem po 2000 latach treningu xD
 2. Wolałbym zostać samozwańczym Jezusem, żeby Juleczki w sekcie myły mi nogi, gotowały i robiły wszystko, co im każe, a w zamian dostałyby obietnicę życia przy moim boku po wniebowstąpieniu, które już, już, zaraz nadejdzie. Jeszcze tylko jeden obiad, jeszcze tylko to i tamto
 3. Po złamaniu boskiej przysięgi małżeńskiej powinna być kara śmierci, a nie jakieś rozwody One nie tylko męża zdradzają, ale stwórcę całego porządku rzeczy i co myślą, że kary nie będzie na sądzie ostatecznym? xD Ja bym cisnął taką narrację, żeby nigdy nie miały pewności, że jakiś piorun przypadkiem nie pierdolnie z nieboskłonu. Chociaż tyle. Biblia pill kurwa
 4. @Mosze Red jestem zdania, że nikt nie powinien poznać całej prawdy o człowieku, bo to niczemu nie służy. W tych czasach każdy tworzy sztuczne awatary, chociażby w życiu zawodowym, związkowym, w mediach społecznościowych, na forach, w środowiskach hobbystycznych. Mnie bardziej przekonuje podejście, że kobiety pragną kontroli. Nie bez powodu przecież, a był chyba nawet temat o tym wiele Pań interesuje się więźniami. Zawsze przecież wiedzą, że dany mężczyzna znajduje się w konkretnej lokalizacji, nie rusza się z niej, czeka tylko na nią. A co, jeżeli kontrolować się nie da? W takim wypadku nie można podrapać miejsca, które swędzi i to wywołuje dalsze negatywne konsekwencje. Aż większość, jeżeli nie wszyscy mężczyźni stają przed pytaniem od partnerki, czy pokażesz, co masz w telefonie, komputerze, w dokumentach? Ale nawet okazanie wszystkiego nie spowoduje nagle wycofania uczuć niepewności, braku kontroli, braku zaufania, podejrzeń. I znowu docieramy do punktu, w którym najlepsza decyzja to wyłączna ochrona własnych interesów, bo Panie nabyły cechy patologiczne i czy dostaną to, czego chcą, czy nie to i tak nic nie zmieni dla końcowego wyniku.
 5. Kolesie wiecznie muszą dowodzić, że bezgranicznie ufają i posługują się tego typu gestami, żeby udowodnić "brak granic". Kreowanie hiperrzeczywistości, która nie istnieje. Ciągle zadaję sobie pytanie, po co się starać o drugiego człowieka, kiedy ten w ogóle nie wykazuje podobnych ruchów. Przecież z tej historii nawet to wynika. Chłop mocno ryzykuje, żeby zrobić, co? Poruchać? A telefon niezabezpieczony, portfel z pieniędzmi i wrażliwymi danymi prawdopodobnie. Ruchanie, budowanie relacji, aż tyle ma kosztować tylko z jednej strony, że wszystkim musisz ryzykować za ochłapy? Idąc dalej tym tropem myślenia można dojść tylko do jednego wniosku, nie warto robić nic w kierunku kobiet, bo to się nie opłaca. Nawet, jeżeli zrobisz to nie masz gwarancji wyniku. Ergo, nie rób nic.
 6. @cst9191 z taką ochroną to na miejscu Trumpa zamówiłbym sobie zbroję iron mana i tak bym chodził na co dzień. Zdjęcie tej baby symbolizuje idealnie upadek służb i całego autorytetu administracji państwowej. Kiedyś Secret Service totalna elita, dzisiaj feministyczne ochroniarstwo z parytetami, jeszcze brakuje, żeby inwalidów zatrudnili, rencistów i tak dalej, też innych narodowości.
 7. Laska bez Twojej zgody przegląda, dosłownie kradnie dane z telefonu, a Ty się zastanawiasz, co robić? Nie bądź platfusem bez godności. Ludzie kulturalni, kochający się, lubiący się nigdy nie krzyczą na siebie w miejscach publicznych, tylko zażalenia załatwiają we własnym, intymnym gronie, dokładnie, ze zrozumieniem strony. To po drugie.
 8. To prawdopodobnie jedyny polityk na świecie, który publicznie się przyznał do wykorzystywania systemu, także podatkowego i innych kwestii. Debata z Clintonową, odsyłam. Może i nie walczy z systemem, ale przybliżył, jak nigdy zwykłemu obywatelowi, w jaki sposób to funkcjonuje jako tako za kulisami. Znajdź polityka, który coś takiego kiedykolwiek zrobił.
 9. Nie dopuszczam do siebie nawet myśli, że jakiś babon będzie mnie oceniać i odrzucać, jak jakiś sędzia Dredd. Nie akceptuję tego, nie zamierzam z kobietami już gadać i uczestniczyć w tym cyrku. To takie proste. Popracuj nad godnością. Tak duże znaczenie nadajesz, że kobieta powiedziała nie i to Ci wpływa na psychikę, codzienność, zachowanie, humor? Czy Ty zwariowałeś? To nie jest tego warte, nawet złamanego grosza.
 10. https://piwolucja.pl/felietony/49-polskich-piw-bezalkoholowych-wielki-test/
 11. @Druid ale zrozum człowieku, że nie da się już niczego naprawić w zakresie demografii, bo od lat trwa dosłownie polityka depopulacji. Co Ty chcesz naprawiać, jak aktualne siły systemowe niby pierdolą o potrzebie naprawy demografii, a robią wszystko odwrotnie. Kręcimy się tylko w kółko. Ja nie chcę zwyczajnie więcej ludzi w gównianym systemie, tylko mniej ludzi wartościowych w zajebistym systemie. Taki mam paradygmat, a nie hodowlę ludziny bez ładu i składu.
 12. @Druid moją wypowiedź uważasz za absurdalną, a zobacz, co się dzieje ze źle zaprojektowanym systemem. Teraz nie trzeba myśleć o zwiększeniu demografii, ale o nowym paradygmacie utrzymania społeczeństwa na jako takim poziomie życia. Piramida zusowska już od lat nie wyrabia, jeden z największych scamów w historii. Chcesz skazać nowych, młodych ludzi na utrzymywanie rzeszy starców? To już bym wolał, żeby dzieci w ogóle się nie rodziły, jeżeli tak ma dalej być. Jak nie zusowska piramida to jadą z Tobą w podateczkach, czy innych dramatach. Najpierw to trzeba zmienić system. Demografię lepiej zostawić w spokoju. Ja nie traktuję człowieka w ramach produktu, tylko jako istotę świadomą. Aktualnie funkcjonujący system sprowadza człowieka do roli zasobu. Ja sobie tego nie życzę i nie życzę sobie też pośrednio z tego powodu więcej urodzin, żeby miało być tak samo, jak teraz. To jest większy absurd.
 13. Wykład Adriana Mackiewicza weź pod uwagę, bo to jeden z głównych prowadzących portfel SII z zyskiem aktualnie ponad 140% od startu.
 14. Mnie uświadomili, że pal w Diablosie 2 był murzynem, a nigdy na to uwagi nie zwróciłem Od tamtego czasu pluję sobie w brodę, że to była moja ulubiona postać. Forum zniszczyło mi dzieciństwo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.