Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mac

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2738
 • Donations

  65.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

mac last won the day on May 23

mac had the most liked content!

Community Reputation

5266 Świetna

7 Followers

About mac

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pustelnia

Recent Profile Visitors

5896 profile views
 1. Co w tym złego? Mężczyźnie ciągle stawia się chore wymagania, których spełnienie prowadzi do stawiania kolejnych wymagań. I tak koło spierdolenia się kręci nieustannie. Idea jest bardzo prosta. Dawać tyle, ile kobieta, czyli docelowo nic.
 2. Miałem kumpla kiedyś w dziale HR. Pozwolił mi dla beki przejrzeć CV kobiet. U wszystkich zainteresowania film, podróże, muzyka. Dosłownie w setkach aplikacji ten sam tekst. Nie mogłem w to uwierzyć, ale młody jeszcze byłem. Teraz wiem, że to rzeczywistość. Drugie pytanie, kto finansuje "pasję" kobiety. Jeżeli sama to szanuję i mordę zamykam. Jeżeli mężczyzna, ojciec, rodzina to absolutna żenada. Jedna kiedyś wyskakuje, że ona na motorach jeździ. A skąd masz pieniądze? Tatuś dał. I tak to działa. Podkreślam, że nie ma pasji bez wyrzeczeń. To tak nie działa. Dopiero wyrzeczenie tworzy pasjonata. Praca nad projektem, który nie ma nawet komercyjnej przyszłości, ale daje ogromną satysfakcję wewnętrzną. Jak dla mnie pasje kobiet to tylko jakaś droga do spełnienia celu biologicznego. Panie zapisują się do klubu jachtowego nie po to, aby rozwinąć żagle, poczuć wolność, tylko dla majętnych samców. Można zaprzeczać, można walczyć. A prawdziwe pasje kobiet to na pewno plotkowanie ze szczególnym uwzględnieniem obgadywania i nieustanna rywalizacja o facetów.
 3. mac

  Medytacja

  Nie polecam muzyki na początku. Lepiej skup się na sobie, w maksymalnej ciszy. Wsłuchaj się we własne ciało. Wybierz też stałe miejsce do medytacji. Bardzo się sprawdza. Najlepiej trochę nietypowe. Koniec łóżka, środek łóżka, specyficzne miejsce na podłodze, nawet ściana w korytarzu i zostawiaj tam energię medytacyjną. Później zauważysz, że szybciej wejdziesz w wymagany stan.
 4. Mi przez całe życie brakowało męskiej ręki i męskiego spojrzenia. Nie dopuść, aby twój dzieciak miał poczucie takiego braku. Wychowanie przez kobiety i wśród kobiet to jest horror dla młodego, męskiego umysłu. Horror, jeszcze raz powtarzam.
 5. Al Bundy bije brawo Zamiast do klubu płacić duży hajs można iść na trening, zawody, cokolwiek Mnie to w ogóle nie kręci. Doceniam jednak każdą aktywność fizyczną, a do kręcenia się na takim drągalu na pewno potrzeba wielu godzin treningowych i mega przygotowania siłowego. Inaczej tego nie widzę. Związek z taką Panią to pewnie gehenna. Spermiarze na każdym kroku gotowi zabić za kolejny pokaz
 6. Frywolny, czyli ten gość od kopiuj-wklej, co do słowa? Aha, super.
 7. Też trzeba brać pod uwagę prawdopodobieństwo okresu. Baby dostają wścieklizny i atakują bez żadnego powodu lub beczą, bo ktoś obok stanął.
 8. Jakim cudem z tematu aktywności fizycznej przeszło na dzieci i ożenek? Trzeba mieć w bani najebane do kwadratu.
 9. Do tego trzy błędy w pierwszym zdaniu. Może banik powitalny.
 10. Polecam celować w trening codzienny, ale mało intensywny. To dopiero jest kop energetyczno-motywacyjny. Ciężko utrzymać, ale nawet jeden taki miesiąc w roku to ciekawa sprawa. Poczuć różnicę w ciele.
 11. Człowieku, teraz mega szara myszka ma przebieg dwucyfrowy spokojnie. Jednorożca wszyscy szukają, ale jeszcze nikt nie znalazł. To twój kasztan, ale mnie tym rozjebałeś Muszę wypróbować.
 12. I weźcie ten temat porównajcie z męskimi Jakie problemy mają kobiety, a jakie mężczyźni.
 13. Laska pewnie z nadciśnieniem, powiększonym sercem, być może jakąś wadą. Latem się poci, jak nie powiem co, bo bana wyrwę. Jak nie potrafisz siebie ogarnąć dziewczynko to świata tym bardziej nie zmienisz. To, jak z ludźmi, którzy nie potrafią własnego pokoju posprzątać, ba biurka zwykłego, a pierdolą o niesprawiedliwości dziejowej. Jak się ogarniesz sama ze sobą, wtedy chętnie cię wysłucham, wysłuchamy, a do tego czasu STFU.
 14. Błąd w tytule. Powinno być u, a nie i. Banik leci 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.