Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mac

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3067
 • Donations

  65.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

mac last won the day on September 30

mac had the most liked content!

Community Reputation

6292 Świetna

8 Followers

About mac

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pustelnia

Recent Profile Visitors

6555 profile views
 1. Bo większości ludzi nigdy nie wystarczy. Tak jesteśmy zbudowani. Masz coś i zaraz pędzisz za czymś nowym. Mam dokładnie takiego kuzyna. Ciągle zapierdala, żeby mieć więcej, ale on już chyba sam nie wie, po chuj mu to potrzebne. Nie może się zatrzymać, bo jak się zatrzyma to poczuje bezsens rzeczywistości. Tak to odbieram. U siebie od lat rozwijam wdzięczność, pomimo cierpienia i wszelkich przeszkód. Jestem wdzięczny za małe pierdoły. Nawet, jak idę na spacer to staram się dziękować za piękny krajobraz, za świeże powietrze. Jakość mojego życia, codzienności się dzięki temu poprawiła. Niektórych rzeczy, moim zdaniem najważniejszych nie kupisz za pieniądze. 1. Jak radzisz sobie z cierpieniem. Czy pomimo cierpienia jesteś w stanie wyrobić w sobie dyscyplinę? 2. Jak traktujesz siebie w myślach, czy odczuwasz wdzięczność? Jaki dialog prowadzisz ze sobą? 3. Pewność siebie (częściowo związana z pieniędzmi). 4. Przyjaźnie, rozwijane relacje latami oparte na honorze, zaufaniu. Żadne pieniądze nie kupią prawdziwego przyjaciela i rzeczywistego poświęcenia. 5. Motywacja do nauki, do samorozwoju, ciekawość świata, odkrywanie. Masz strefę finansową oczywiście mega ważną, ale też sferę niematerialną ogromnie istotną dla jakości codzienności. W tym przykładzie wskazani ludzie prowadzą chujowy dialog wewnętrzny w głowie i cierpią przez własne myśli.
 2. Szkoda, że laski nie lubią wieśniaków w dresach. Wtedy byłbym na szczycie 😆
 3. Pamiętajcie mizogini, że z kobiet nie można żartować. Tfu na was i wasze mizoginistyczne ryjce 😆
 4. Tak naprawdę to nie skazali winnych tylko zwykłe słupy. Winni cieszą się z hajsu.
 5. Spotkałem jedną starszą dziewicę w życiu i nigdy więcej nie chcę mieć z takimi do czynienia. Czułem ogromną nienawiść do mężczyzn od niej. Do tego mało urodziwa, nieznośna, wręcz chamska, bez poczucia humoru. Mnie spierdolona gadka odstrasza momentalnie i gdyby nawet płaciła za kutasa to bym się nie zgodził. Wygląd, czy doświadczenie seksualne to jest stosunkowo niewiele w całokształcie do budowania "zdrowego związku".
 6. Kumpela mi to zachwalała. Twierdziła, że ciągle mokra była i chciała wrócić do książki. Tragedia to mało powiedziane
 7. Przecież to beztalencia. Mam w dupie, czy to jest kobieta, czy mężczyzna, czy murzyn, czy ktokolwiek. Dajcie mi dobry film, zajebistą fabułę, a docenię. A to nie dość, że beztalencia to jeszcze kurwa gniot bez pomysłu. Ja pierdolę, z kim ci ludzie tam się na łby pozamieniali. Chyba z gównem 😆
 8. Mieszkam na wiosce i wszyscy się praktycznie znają. Mam bardzo miłych sąsiadów. Zawsze coś zagadują. W sklepie rozmowy za ladą to absolutna norma. Jak nie pogadasz to jesteś chuj i prostak Każdy się też zna z widzenia. Jadę do miasta i jest totalna anonimowość. Tego doświadczasz. Jesteś jednym w masie. Trafiłeś u siebie na jakiś dołek psychiczny, akurat taka, a nie inna sytuacja. Kasjerka w sklepie człowieku to myśli o powrocie do domu, o sraniu, o szczaniu, o jedzeniu i o przerwie. Wszystko z dużym prawdopodobieństwem jednocześnie. Pomyśl sobie. Laska obsługuje tysiące klientów dziennie. Jej się już twarze zlewają. Popatrz sobie, jak laski tindera, np. przeglądają. Non stop skreślają. niecała sekunda i podejmuje decyzję, czy cię wyrucha. Tyle wystarczy. A bycie duchem to same zalety. Uważaj, o co prosisz, bo się może spełnić. Pomyśl o stalkerkach, które wysyłają po 500 wiadomości dziennie, uniemożliwiają ci funkcjonowanie, czy spotkania ze znajomymi. Chciałbyś mieć inaczej, ale tak naprawdę nie doceniasz tego, co masz. Po chuj ci spojrzenia wszystkich, skoro wystarczy ci spojrzenie promila lasek. Po prostu więcej sytuacji towarzyskich i tyle. Musi coś z czasem wpaść. Działanie + statystyka, ewentualnie udoskonalanie wyglądu, postawy, uśmiechu, pewności siebie. Tyle i aż tyle. Zafiksowałeś się i myślisz, że masz jakiś problem. Na to mówię problemy pierwszego świata.
 9. Chwalisz się, czy żalisz, bo nie wiem 😆
 10. To, że coś jest "w internetach", jak to nazwałeś to nie oznacza wcale idealnej zasady, a wręcz przeciwnie. Poza tym zza twojego "lekkiego pióra" wychodzi klasyczny snob ignorant. Tak cię odbieram w tym momencie.
 11. W małżeństwie, we wspólnocie nie ma kradzieży. Może ci wszystko zabrać i chuja zrobisz. Już było wałkowane, ale do sprostowania w razie czego. Jak jesteś taki chłopaczek luzaczek i nie zabezpieczysz swoich gratów to też ci podpierdoli.
 12. Kochanie, gdzieś musi być zgniła ryba, bo strasznie cuchnie w domu. Nic nie czuję. Aha, znowu się nie umyłaś 😆
 13. Ktoś, kto mówi o sobie, że jest inteligentny to daleko się z inteligencją rozminął. Przykro mi, ale nie.
 14. Uczysz się, a mistrz musiał być kiedyś uczniem. Inaczej nie można tego wyjaśnić. To jest proces nauki, a błędy trzeba popełniać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.