Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mac

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1948
 • Donations

  65,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

mac wygrał w ostatnim dniu 7 Wrzesień

mac ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3122 Świetna

4 obserwujących

O mac

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Pustelnia

Ostatnio na profilu byli

4482 wyświetleń profilu
 1. Dobry cyc to musi fajnie w ręce leżeć xD A nie taki wielki, do tego żylasty Kto widział żylastego cyca raz w życiu to już musi przerwę od kobiet zrobić na rok minimum
 2. Im bardziej poznaję sąsiadów, tym szybciej chcę spierdalać od ludzi i zamknąć się w czterech ścianach. Ludzie są spierdoleni do granic możliwości i nic z tym nie zrobisz. Można tylko olać ciepłym strumieniem moczu. Do mnie natomiast mają zarzut, a co ja tak cicho siedzę. Tak się martwią, że żyję. Słuchasz głośno. Nie pasuje. Siedzisz cicho. Nie pasuje, bo się boją o sąsiada. Kurwa, człowieku. Jak się zaczniesz zastanawiać, jak zaczniesz odpowiadać, jak zaczniesz się bawić w dyplomację to nic nie zostanie po tobie. Chuj w dupę i po kłopocie.
 3. @Rycerz Maly ty się nie przejmuj pierdoleniem kobiet, nigdy. Oszczędzisz sobie naprawdę wiele stresu w życiu. Niech gada. Jej spierdolenie to nie twój problem.
 4. To już nie jest śmieszne, bo takie kobiety w roli funkcjonariuszek tworzą ogromne niebezpieczeństwo. Do tego z ich ryjów rozlewa się niezdecydowanie. U nas to samo. Nikt z kobietami nie chce chodzić na patrole Od razu bym zrezygnował z takiej fuchy. Kurwa, żeby mnie ochraniała 65 kg babka? No bez jaj Minimum 110 kg gość, który bierze 250 kg na przysiad. Wtedy zgoda.
 5. No właśnie. Idziesz tam, gdzie pasujesz i gdzie jest prawidłowe otoczenie. Męczysz się? To się nie męcz z debilami Mnie to też zaskoczyło, ale tak właśnie powinno być, więc gdzieś wzorzec prawidłowy istnieje.
 6. Kumpel mi kiedyś opowiadał, jak znalazł pracę w szwedzkiej korpo. Zatrudnili jego i jakąś laskę, również z Polski. Zrobili konferencję, taka klasyka, burza mózgów, podział zadań, określenie bieżących celów. Laska weszła w zdanie komuś i nagle konferencja się skończyła. Wszyscy wyszli Typek mówił, że zamurowało go. Szef powiedział mu później, że nie mają tolerancji dla psucia atmosfery Coś pięknego. To się nazywa prawdziwe ustawienie do pionu. Laska już drugi raz podobno takiego błędu nie popełniła i morda w kubeł. Wyższa kultura działa, jeżeli wszyscy przestrzegamy etykiety. Taki warchoł w podobnych warunkach traci dosłownie wszystko, w tym szacunek otoczenia, wiarygodność.
 7. Kobiety pasjonują się również marnymi filmami, błyskotkami i ogólnie gównianymi rzeczami. Nie żałuj tego, jaki jesteś, bo wykazujesz cechy rozwiniętego, świadomego człowieka. Masz zdolność samoobserwacji, a tym samym elastycznego wybierania zachowań zgodnie z sytuacją. Pierdol zdanie kobiet, bo ono chuja znaczy. Pasja kobiet - seriale, zakupy, muzyka <beka w chuj>. I do kobiet ty się chcesz człowieku odnosić? Więcej szacunku do siebie
 8. Najebane w głowie. Normalka. Pani nie ma odrobiny luzu w sobie. Ona poluje, chodzi nakręcona, ocenia cały czas. Wyobraź sobie, jakie musi mieć chujowe życie wewnętrzne z takim stylem bycia. Oceniający pasożyt z rosnącymi z dnia na dzień wymaganiami, których nikt nie jest w stanie już zaspokoić. Nie jest w stanie przeprowadzić zwykłej, ludzkiej rozmowy, bo u niej w życiu toczy się nieustanna walka damsko - męska z wydumaną wyższością kobiet. Poza tym ocenianie innych jest tak słabe i tak bardzo pokazuje spierdolinę ludzką, że nawet nie ma o czym mówić. Wygrałeś samym faktem, że dostałeś bloka. Uratowała cię od siebie myśląc, że wyrządziła ci ogromną krzywdę. Beka. Główny schemat u kobiet to wpędzanie w poczucie winy. One to mają wpisane w DNA. Wycofanie z tego pierdolnika jest jedynym racjonalnym rozwiązaniem.
 9. mac

  Rosjanka z internetów

  Musisz przejść następującą terapię. Niech cię ktoś napierdala po ryju i pyta po każdym uderzeniu "przeszło ci?". A po fałszywym tak znowu w mordę, aż do skutku.
 10. Chciałbym usłyszeć o białych rycerzach, jajcarskie definicje i w ogóle o sabotażu mężczyzn przeciwko mężczyznom. Wszystko ogólnie o białych rycerzach kontra profesore xD
 11. A po jakiego wała ty jej wszystko mówisz? Nie rozumiem tego, serio. Idź sobie na wesele, nic nie mów lasce i po problemie. Poinformowałem moją PANIĄ i oddałem się w jej ręce decyzyjności. Niestety odmówiła, bo to nie leży w jej interesie. No kurwa, nie wytrzymam. A czego ty się kurwa spodziewałeś? Ona ciebie nie urabia, ty po prostu jesteś taki, że się oddajesz w jej ręce chyba na nieświadomce. Jak czytam, że gość o sobie pisze w samych superlatywach to już wiem, że idzie pod pantofel. Ty oczywiście się do takich zaliczasz. Więcej pokory, więcej pozytywnego "zła" w sobie i kurwa nie pytaj kobiety o to, co możesz robić. Jeszcze na podsumowanie.
 12. @mirek_handlarz_ludzmi obserwowałem coś takiego w rodzinie, trochę podobną sytuację. Bolec rozwiązał problemy, bo kobieta się zaczęła angażować w inne sprawy. Chujoterapia działa w każdym przypadku. Były ma wtedy zawsze spokój (względny). Potrzeba jej nowego obiektu do eksperymentów po prostu. A poza tym bardzo szczerze sugeruję medytację codzienną. Możesz sobie w medytacji ustalić myśl przewodnią, że masz idealne relacje z ex żoną, tego pragniesz. To działa naprawdę. No i zacznij również od wybaczenia, bo to też potężna siła. Jak w medytacji taką rzecz, jak wybaczenie przepracujesz to zmieni się nawet twoja mowa ciała w stosunku do tego wcześniej wrogiego człowieka. To jest naprawdę magiczna rzecz. Człowiek może się ukierunkować. To się wydaje nierealne, jak o tym czytasz, ale nie zaszkodzi spróbować. Co masz do stracenia?
 13. @mirek_handlarz_ludzmi, jeżeli mam być szczery to koniecznie znajdź jej nowego faceta, może z podobnych kręgów, niespełnionego artystę cokolwiek. Twój ratunek to nowy facet ex.
 14. Nigdy nie będzie dobrze, jeżeli nie ma kary za zbrodnię.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.