Skocz do zawartości

Tajemnica Zdrowia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

 

Jesteście, jesteśmy społecznością osób świadomych, chcących zmieniać się na lepsze. Jak wiemy nic od tak nie spada z nieba, na wszystko trzeba zapracować.

 

Tak samo jest z waszym zdrowiem! Celem tego tematu jest to abyście uwierzyli, że macie nad nim bardzo dużą kontrolę.

 

Moja historia:

Od dziecka byłem bardzo chorowity. Zanim skończyłem 18 lat miałem już zużyte dwie książeczki zdrowia. Dokuczały mi głównie stany zapalne. Zapalenia ucha środkowego, zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc, czyraki itp itd. Kulminacja nastąpiła, gdy przygotowywałem się do matury. Stres, była zima, ciągła latanina - do szkoły, na lekcje, na korepetycje, na piwo z kolegami, do dziewczyny. Pewnego razu oddałem jej kurtkę gdy padał deszcz, żeby się nie zaziębiła. Złapałem wtedy najgorsze w życiu zapalenie oskrzeli. Męczyłem się pół roku. Pani doktor dała mi najpierw jedną serię antybiotyków a potem drugą. Antybiotyki działają na bakterie zabijając je. Generalnie powinno być tak, że antybiotyk dobiera się do odpowiedniej bakterii. Poprawnie należy wykonać wymaz, zidentyfikować bakterię a potem dać antybiotyk zabijający tę i możliwie żadną inną. W praktyce jest tak jak u mnie, że daje się na oko substancję, która zabija domniemanego sprawcę oraz dużo innych bakterii, także tych pożytecznych. Jak wspomniałem pierwsza seria nie pomogła, druga też nie - czyli bez potrzeby zniszczyłem sobie całą zdrową mikroflorę. Byłem na granicy zejścia i wtedy dzięki Bogu trafiłem na film, który wam przekazuję poniżej.

 

https://youtu.be/HVStPc6LFJM

 

Zacząłem się stosować do rad zawartych w tym filmie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że od tej pory ANI RAZU NIE BYŁEM U LEKARZA OD 11TU LAT!

 

Serio weźcie sobie to do serca a tutaj macie uzupełnienie wiedzy na stan dzisiejszy (film o redukcji wagi ale również o prawidłowej suplementacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.