Skocz do zawartości

Fotka


Trader21

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kobieta bije.czesto zamyka mnie w szafce i potem krzyczy "pikaczu wybieram cie"

Zapomniałem też że jestem ofiarą przemocy internetowej.pare osób nie lubi mnie przez neta.jak mozesz podaj mi kontakt do tej organizacji angielskiej co została stworzona 2 lata temu.źle sie z tym czuje.boje sie patrzeć w monitor.chodze przyjebany po pokoju jak decha do mostu i czasem siedze w koncie pokoju i wstaje dopiero wtedy jak kobieta pozwoli mi wstać%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha

Skoro piszesz, ze jestes 'przyjebany', to nie moge sie toba nie zgodzic, z samej grzecznosci.

Starasz sie byc zabawny, ale niestety do tego trzeba byc inteligentnym kolesiem.

Cierpisz na sraczke forumowa - napisales prawie 8000 postow, do wszystkiego musisz sie odniesc, choc tak naprawde nie masz nic do powiedzenia.

Pewnie natychmiast cos tu bedziesz chcial odpyskowac - cokolwiek nie napiszesz pamietaj, ze jebie mnie to co napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.