Skocz do zawartości

Dem o dyskryminacji mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Dem ma 572 tysiące subskrypcji więc znajduje się w top YouTube poruszył temat powszechnej dyskryminacji mężczyzn.

 

Ale niestety oglądając filmik mam wrażenie że nasz soyboy stracił zmysł racjonalnego myślenia, łączenia faktów oraz obserwacji otoczenia (kobiet). Mam mieszane uczucia przede wszystkim gość wygląda na soyboya nie wiem czy specjalnie takiego gra czy faktycznie tak się zachowuje na co dzień może zrobił sobie bekę z dyskryminacji mężczyzn ciężko mi to ocenić. Przez większość czasu mówi o propagandzie feministycznej (ultra lewackiej) jak to ona jest świetna dla mężczyzn itp. przeplatając to oczywistymi faktami jak mężczyźni są dyskryminowani.

 

Wydaje mi się że jemu wydaje się że kobietą zależy na równości, nie dostrzega prawdziwego celu feminizmu (natury kobiet) a mianowicie chęci dalszego wyzysku mężczyzn nie dając nic w zamian. Soyboy uległ propagandzie nowego idealnego świata w którym wszyscy będą mogli być kim chcą, nie będzie wojen, głodu, wyzysku, przemocy, kobiety nie będą patrzyć na twoją samczą urodę oraz kasę  jednym słowem nowy różowy komunizm.

Nie wiem czemu ale oglądając jego filmik mam odruch wymiotny, gość zrobił z siebie pizdeusza takiego soyboya. Może myśli że jak pokaże kobietą jaki jest wrażliwy, słaby, nieporadny to nagle hipergeniczne kobiety zaczną rozchylać nogi niestety to tak nie działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.