Skocz do zawartości

Czarne wdowy


Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam do was zapytanie bo zauważyłem coś dziwnego przynajmniej według mnie paniom to chyba nie przeszkadza a wiec

 

-starsze małżeństwo żyli razem odkąd pamiętam nie jestem w stanie określić ile ale z 20 lat napewno chłop się przekręcił nie minęły 2 miesiące a kobitka przy 50 znalazła se nowego coś dziwnie długo opłakiwała stratę co nie? 

 

-tu już trochę młodsze ona około 40 on też dzieciak już ma 20 facet oczywiście w piach niewiem z jakich przyczyn 2 miesiące nie mija widzę ja z nowym frajerem trochę młodszym cóż znowu pewnie przypadek 

 

-od szwagra z rodziny to samo byli że sobą 20 lat konkubina rok czasu i nowy gość 

 

Więcej przykładów nie znam ale mogę się założyć że kobiety w porównaniu do mężczyzn szybko się odnajdują

2facetow wdowców też znam ale oni są alkoholikami i już raczej nie wrócą do normalności co powiecie na ten temat.? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mają silne potrzeby seksualne i może świadomość, że niedługo przestaną być atrakcyjne. Poza tym, po tylu latach to już i tak mogą się mieć dość, o ile wiem, w ty,m wieku niemało rozwodów, separacji. Może na dodatek chorowali od dawna babka się już psychicznie przygotowała, że umrze i dalej trzeba będzie jakoś żyć. Może jeszcze gdy żyli, to już miały kochanka. Mnie kiedyś na ulicy około 35 letnia nieznajoma w żałobie zaczepiała wzrokiem i uśmiechem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.