Jump to content

Chadernest

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

59 Świetna

About Chadernest

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mówić to one se mogą, ile ja to razy widziałem jak na imprezie chłopaki się starali a wjeżdżał mój kolega chad i pozamiatane same do niego podbijały nic nie musiał robić bith please.
 2. Powinno się Mówic żołnierz niezłomny a nie wyklęty, proszę poczytać jak ktoś się interesuje historia Polski kto ich skazywał na śmierć.. Zostawie tylko fragment który możecie sobie wygooglowac dla leniwych "sądzi kryzę będą krzyże." i teraz wyciągnijcie wnioski kto zasiada w rządzie "polskim". Bo napewno nie polacy. Już dawno zostało powiedziane ze polak ma być zgnojony i zniszczony na każdym kroku i jak narazie im to wychodzi.
 3. @Lukas3k To co chcesz powiedzieć że jesteś teraz szczęśliwy? Jako ateista? Poczucie winy jest dla ciebie niczym? PS. To nie jest złośliwe pytanie
 4. Skoro byla z nim jak był hydraulikiem to musiała na niego lecieć na 100 proc dla niej byl czadem i mógłby być bezdomnym i by go wspierała. Jak kobieta na ciebie leci to da ci dupy jak będziesz w obdartych ciuchach i w najgorszych warunkach ba nawet kredyt na ciebie weźmie. A jeśli się nie podobasz to nic ci nie pomoże.
 5. @Iceman84PLo Boże hahah ta julka mnie rozjebała na łopatki, szarpanki spoko kanał ciężkie czasy idą...
 6. Pytanie do bardziej ogarniętych graczy jak mam konto na binance to wystarczy że kupię kryptowalute i ona może leżeć i gdy kurs wzrośnie można normalnie sprzedać? Jaki jest podatek?
 7. Ja tu o nic nie płacze tylko stwierdzam fakty nie każdy dostaje wszystko pod nos na start od rodziców. O kobiety też chodziło o sam fakt, sam się ogarniałem długi czas i mi wychodzi rzuciłem fajki, alko dużo biegam co rok temu bym się z tego śmiał. Tylko tak pomyślałem że poruszę ten temat że ogl młody polak jest stracony na mieszkanie nie zarobisz, dobry samochód to też, kilka lat odkładania i tyle że chcąc nie chcąc żeby godnie żyć trzeba uciec -. -
 8. @Król Jarosław Itak zgadzam się uwierz mi że żeby zarobić w mojim mieście 4-5k będąc na miejscu to trzeba mieć dobre znajomości lub konkretny fach w ręku. Chłopaki zaraz po szkole lecą na produkcję czy magazyn i 3k mają maxymalnie takie realia a ogólnie to najniższa krajowa umnie króluje czyli wniosek z tego taki że aby coś osiągnąć trzeba uciec z rodzinnych stron. I ja rozumiem też że nie ma co się przywiązywać ale kto by nie chciał żyć w swoich stronach tak jak za miedzą.
 9. @niemlodyjoda Właśnie o to mi chodziło po części, fajnie że to napisałeś 100proc racji. @[email protected] obawiam się że to może być prawda co do tych ukraincow ? @manygguh święte rady właśnie tak robię ale zawsze jest to przywiązanie do kraju może z czasem mi przejdzie. @libertyn tak wiem o czym mówisz ale bardziej mi chodziło o normalnych chłopaków z nie za bogatych domów a nie zapijaczonej patologii.
 10. Siemka ostatnio dużo artykułów związanych z polkami julkami itp że lecą na chadow i brzydzą się typowym Kowalskimi Sebastianem. A ja chce się zapytać was co teraz ten Sebastian ma zrobić? gdy np: W moich stronach przypadało około 50 samców na 1 kobietę, mało tego z roku na rok kobiety znikały bo wiadomo studia lub za miedze do pracy. Sebixy robota lokalna za 3k i max matura bez planów na jakie kolwiek studia. Teraz pytanie jak oni mają kogoś znaleźć skoro najzwyczajniej w świecie kobiet tam nie ma?Wszyscy muszą wyjechać do dużego miasta albo za granicę żeby kogoś spotkać? Ja w grudniu wyjechał
 11. Wiesz kiedy zaczyna się starość? Gdy na stronkach 18+ wpisujesz teen zamiast milf :d
 12. Mi ojciec zawsze gadał że prawdziwy mężczyzna wychodził z wojska ale to było 50 lat wstecz
 13. Dostawałem* 3tys netto, tak nocki najgorsze były dla mnie.
 14. Robiłem 2 lata na 3 zmiany nie polecam chyba że masz mentalność niewolnika ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.