Skocz do zawartości

Problem z drukarką


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący kłopot i proszę o pomoc.

 

Rok temu kupiłem drukarkę HP. Przez ten czas prawie nic nie drukowałem. Dziś przyszedł moment (mam system Windows 10), że chcę wydrukować i pojawia się kłopot. Mam na pulpicie zapisany plik w pdf, ale tak dziwnie, bo z ikonką ''e'' Internet Explorer''. To chyba Adobe Acrobat Reader DC? Gdy wciskam ''drukuj''- pojawiają się 2 możliwości-Microsoft XPS   Document Writer oraz Microsoft Print to PDF- nie mam takich drukarek, a nie wyświetla się moja-HP, nawet po wciśnięciu opcji ''dodaj drukarkę''. Klikam więc ''drukuj'' w opcji z tymi dwiema wymienionymi nazwami drukarek, i nic.

 

Wszedłem w panel sterowania-urządzenia i drukarki-wyświetlają się Microsoft XPS   Document Writer oraz Microsoft Print to PDF  , a także HP-tyle, że HP pokazuje status ''błąd sterownika'', a jako drukarka domyślna jest ustawiony Microsoft XPS   Document Writer . Ustawiłem potem jako domyślną Microsoft Print to PDF, ale nie drukuje. Co najlepsze, przy ikonce HP nie ma w ogóle opcji''ustaw jako domyślną''.

 

Usunąłem orpogramowanie do HP, zrestartowałem, potem właczyłem płytę ze sterownikiem, i dalej to samo. Potem ściągnąłem aktualizacje ze strony HP-zainstalowane, ''wychwytuje'' HP, ale nie ma ciągle opcji wydrukowania pliku przez HP, ciągle wyświetlają się Microsoft XPS   Document Writer oraz Microsoft Print to PDF.

 

Co najlepsze, wciskając ''drukuj'' nawet na te dwie nazwy, nie ''drukuje'' mi od razu (i tak nie drukuje, ale nie ''drukuje'' w sensie że system to wyczuł), tylko pojawia się okienko ''zapisywanie wydruku jako''.

 

Co robić? Teraz w panelu sterowania klikam na ikonkę HP i jest napisane ''Status błąd sterownika''.

 

Po włączeniu komputera pojawia się komunikat ''Run DLL wystąpił problem podczas uruchamiania pliku C/Program Files/HP nie można znaleźć określonego modułu''.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obecnie robię to http://support.hp.com/pl-pl/product/model/7297930/document/c04755511?sessionId=7e00bce5-fc62-4b63-b708-151a188dfda6&client=PSD-01&ProductName=Deskjet%201510%20&lc=pl&cc=pl&PSdrOS=Win10&PSdrVersion=4.9.0.21&PSdrIssue=OSUpgrade&PSdrSourceOS=6.3&PSdrFW=CGP1FN1307AR&PSdrSW=&PSdrConn=USB&trgt=ts&serialNumber=CN48T198CQ05YR

 

To nic nie daje-cały czas po włączeniu kompa jest komunikat ''Run DLL wystąpił problem podczas uruchamiania pliku C/Program Files/HP nie można znaleźć określonego modułu''.

W panelu sterowania nie ma w ogóle opcji ustawienia HP jako domyślnej po kliknięciu PPM, mimo że usunąłem Microsoft XPS   Document Writer oraz Microsoft Print to PDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.