Skocz do zawartości

Jak często oddajecie mocz w ciągu dnia?


Cień

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie poziom kortyzolu który odpowiada za poziom sodu w organizmie a który to poziom bezpośrednio wpływa na trzymanie/nietrzymanie wody.

Wskazówką która mówi o niskim poziomie sodu może być np. łaknienie słonego żarcia, czipsów, paluszków i zaniżone ciśnienie krwi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jaro670 napisał:

Sprawdź sobie poziom kortyzolu który odpowiada za poziom sodu w organizmie a który to poziom bezpośrednio wpływa na trzymanie/nietrzymanie wody.

Wskazówką która mówi o niskim poziomie sodu może być np. łaknienie słonego żarcia, czipsów, paluszków i zaniżone ciśnienie krwi.

 

 

Właśnie mam dosyć wysoki poziom kortyzolu, górna granica. 

 

Natomiast sód mam w normie. 

 

Co myślisz o tym @jaro670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cień napisał:

Co myślisz o tym @jaro670

Nie jestem lekarzem, mówię ze mojego doświadczenia bo akurat miałem dramatycznie niski poziom kortyzolu spowodowany niedoczynnością nadnerczy i szczałem jak powalony mimo że słone jadłem kilogramami.

Endokrynolog który mi to badał mówił że się dziwi że jeszcze nie miałem zapaści. 

Ale u Ciebie to chyba inna przyczyna. 

Ja bym się na Twoim miejscu przeszedł do nefrologa albo endokrynologa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.