Skocz do zawartości

Pyszne lenistwo!


Gość Barwell

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pokonac te cholerne lenistwo...

 

Mam troche pomyslow w glowie ,pracuje nad soba ale wydaje mi sie ze malo...Lenistwo ,lenistwo to moj ogromny problem,nic mi sie nie chce ...Slomiany zapal mam do takiego stopnia rozwiniety ze mnie przeraza...Jak temu zaradzic ? Jak zaczac wreszcie cos robic? Wszystko odkladam na pozniej lub na jutro...Nic mi sie nie chce...Do lenistwa dorzucilbym tez kilka innych grzeszkow m.in

 

Pycha, uwazam ze jestem lepszy od innych ,ciagle sie z kogos w myslach smieje i oceniam ,plotkuje i wyszukuje u niego wady..Czesto w glowie pojawia sie mysl typu ; Dobrze ze taki nie jestem...

Fajnie ze jestem swiadomy takich problemow ze soba dlatego szukam rozwiazania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w odkładaniu rzeczy na później pomaga pamięć o tym, że kilka razy przez to, że czegoś nie zrobiłem wcześniej, musiałem potem włożyć 3 x więcej wysiłku i ponieść dużo większe koszty. A z lenistwem robię tak, że jak nie wiem co robić, to wychodzę z domu i idę w miasto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.