Skocz do zawartości

Strach


Gość Hasek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ! Panowie czy to normalne ze czlowiek panicznie boi sie problemow i przyszosci??

 

W jaki sposob mozna patrzec pozytywnie w przyszlosc ,w jaki sposob traktowac przeszkody na drodze w zyciu.Kiedy mnie spotyka cierpienie badz porazki w jednym moencie zycie mi sie wali...Czy samoocena ma wplyw na to jak postrzegamy przyszlosc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co arras..powiem jak ja radzę sobie z problemami...otóż w ogóle sobie nie radze :D  tzn. np. teraz mam duże kłopoty, które w najbliższej przyszłości mogą zaprocentować jeszcze gorszymi kłopotami :lol:  w momencie gdy o tym myśle, wyostrzają mi się straszne scenariusze, zaczyna boleć mnie brzuch..więc przestałam o tym myśleć w takich kategoriach...tylko np. zamieniłam zły scenariusz na mniej szkodzący :) i tak myśle sobie eh przecież nic takiego strasznego..sprawa do ogarniecia..a jak będę się tak zamartwiać to strach sparaliżuje racjonalne podejście do sprawy i będzie jeszcze gorzej...jestem zdrowa, a to najważniejsze, mam prace..mieszkanie..czegóż mi więcej trzeba..kłopoty są  przejściowe..przecież miną..to tylko chwila..i wiesz niesamowite jest to że to działa...stałam się spokojniejsza..nie panikuje...

Po prostu gdy coś ci się wali, cierpisz..pomyśl co masz, i jak to jest cenne, bo to masz:)) a nie co mógłbyś mieć, a nie masz:) to moja recepta na strach i problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.