Skocz do zawartości

Głupie memowe zabawy - co wybierzesz? Red Pill vs Blue Pill


Spokojnie

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ten mem jest prowokacją, która ma dać do myślenia i skłonić do refleksji czy jednak wiedza którą tutaj uzyskaliśmy jest więcej warta niż $.

 

Zdania są podzielone - i bardzo dobrze, ale mam nadzieję że chociaż część osób rzeczywiście miała te 2-3 sekundy zawahania. Co jest dla nas w życiu ważne, jakie mamy cele? 

 

Moja odpowiedź to redpill, znając siebie sprzed roku (wówczas bluepill) pewnie bym ten hajs przerąbał, bo 10 mln jest kuszące, do końca życia nie musiałbyś nic robić. No właśnie, teoretycznie, bo jakbyś poznał księżniczkę która w głowie by zamotała, to już zostałyby ci tylko 3 mln (dom jej, samochód jej, podział majątku). I znając życie w bluepillu trafiasz kolejną nie ucząc się na błędach i tyle z kasy zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę obok tematu. Trafiłem wczoraj przez psiapsi na babski wieczorek i od razu zostałem grubo zgrilowany przez 2 silne/ niezależne, po czym po godzinie 1 robiła już maślane oczka i to był moment na tel.

 

Ale odpalił się red pill bo po uj mi baba co na dzień dobry z zajebistym szitestem wpada, co to faceta butuje i ma kobiecości tyle co płyta chodnikowa. Poflirtowałem, powiedziałem do widzenia i poszedłem. Ze spokojną głową i życiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.