Skocz do zawartości

Problemy z mama..


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam,przejde od razu do senda ; Pamietam jak w okresie dzieciecym czyli od mniej wiecej 7 roku do okresu dojrzewania 15-16 lat moze nawet pozniej moja mama czesto wreczala i robila wiele rzeczy za mnie w moim zycieu w zwiazku z tym niczego sie szczegolnego nie nauczylem.Teraz mam 29 i zastanawiam sie ze moje lenistwo i przekonania ze ''mi sie nalezy'' a takze kolejne przekonanie ze '' Najlepiej jakbym przyszedl na gotowe'' To spuscizna dziecinstwa ??? Ojciec czesto powtarzal ze nie rob z niego kaleki no i chyba wykrakal...Jak sie tego pozbyc i wreszcie wziasc odpowiedzialnosc a nie czekac az ktos cos za mnie zrobi??

 

Pozdrawiam Marka i czyelnikow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam,przejde od razu do senda ; Pamietam jak w okresie dzieciecym czyli od mniej wiecej 7 roku do okresu dojrzewania 15-16 lat moze nawet pozniej moja mama czesto wreczala i robila wiele rzeczy za mnie w moim zycieu w zwiazku z tym niczego sie szczegolnego nie nauczylem.Teraz mam 29 i zastanawiam sie ze moje lenistwo i przekonania ze ''mi sie nalezy'' a takze kolejne przekonanie ze '' Najlepiej jakbym przyszedl na gotowe'' To spuscizna dziecinstwa ??? Ojciec czesto powtarzal ze nie rob z niego kaleki no i chyba wykrakal...Jak sie tego pozbyc i wreszcie wziasc odpowiedzialnosc a nie czekac az ktos cos za mnie zrobi??

 

Pozdrawiam Marka i czyelnikow!

Proponuje wyjechac do pracy poza granice Polski, zdala od rodziny, znajomych i mamusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem Żelaznego Jana Roberta Bly'a. Polecam! Jeżeli przebrniesz przez kwiecisty i poetycki język to może być świetna rzecz do przeczytania w takim momencie życia.

Ukradnij klucz do klatki Dzikusa spod poduszki swojej matki i przejdź z domu matki do domu ojca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.