Skocz do zawartości

Mózg


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzki mozg nie widzi roznicy w rzeczywistosci swiecie fikcyjnym dlatego dobrym przykladem jest cytryna.W zwiazku z tym w jaki sposob przyciaga zdarzenia? Czy to jest oparte na wierze w cos co ma sie wydarzyc a Ty tego chcesz czy moze w jakis inny sposob? Zauwazylem ze jak o czyms pomysle to pozniej to dostrzegam co jest ekscytujace...Na jakiej zasadzie sie to odbywa? Ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halucynacja halucynacja halucynacja.jesteś zakochany wszędzie widzisz zakochanych kwiatki motylki kurwa jakie zycie jest piekne.jesteś wkurwiony na dupe to wszystko jest wkurwiajace.przenosisz swój stan na otoczenie.kolejny mechanizm słuchasz audio/czytasz ksiazke.za pierwszym razem mimo tego ze usłyszysz/przeczytasz dane info i tak go nie zapamietasz.dopiero za którymś razem wychwycisz dane info bo klepki sie tobie poukładają odpowiednio.halucynacja w halucynacji jestes na studiach i ktos tobie mówi ze dany wykładowca to pojeb.przychodzi wykładowca i co widzisz?no pojeb :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzisz to co chcesz zobaczyc :) Kiedys czytalem o facecie(Fin) ktory wmawial sobie ze jest atrakycyjny i laski na niego leca...Za kazdym razem jak wychodzil na ulice kobiety sie usmiechay,patrzyly przez szybe w aucie i obserwowaly go :) Pozniej zrobil eksperyment odwrotny i wiadomo jak to sie skonczylo ,cos do cholery musi w tytm byc ze ludzie postrzegaja nas tak jak my siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli koleś jest radosny.pokazuje to twarzowym.gestykulacją.sposobem w jaki sie porusza że jest atrakcyjny to tak go swiat odbiera.gdyby popierdalał z kamieniem na twarzy i spiety to chociażby myślał o kwiatkach motylkach i naćpanych eukaliptusem misiach koala to świat by go odbierał jako ponuraka.jak cie widza tak cie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kiedyś na 2 dniowym haju dopaminowym(nie przez dragi ale od ćwiczenia łba)wystarczyła zła wiadomość i doczekałem sie sraczki emocjonalnej zjazd był niemiłosierny.

wszystko ma na nas wpływ świadomie/nie świadomie

wstajesz rano.za oknem szaro buro.wiatr pizga.deszcz napierdala.zimno.to wiadomo ze chujem wieje.nie wstaniesz z hasłem ale fajna szaruga.o jak fanie wieje i pizga na dworze.a do tego ten wspaniały deszcz,napewno wiatr wiejący mi w twarz i padajacy deszcz wspaniale umili mi czekanie na autobus do pracy.

druga sytuacja.wstajesz za oknem słoneczko.ptaszki ćwierkają tobie na parapecie i sraja na niego.jest ciepło.no to nastrój jaki masz?oczywiście że dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzki mozg nie widzi roznicy w rzeczywistosci swiecie fikcyjnym dlatego dobrym przykladem jest cytryna.W zwiazku z tym w jaki sposob przyciaga zdarzenia? Czy to jest oparte na wierze w cos co ma sie wydarzyc a Ty tego chcesz czy moze w jakis inny sposob? Zauwazylem ze jak o czyms pomysle to pozniej to dostrzegam co jest ekscytujace...Na jakiej zasadzie sie to odbywa? Ktos wie?

Efekt Synchroniczności zdefiniował Jung.

Tutaj jest to wyjaśnione w przystępny sposób jak działa, jak można zarządzać i bawić się tym

 

http://www.illuminatio.pl/ksiazki/efekt-synchronicznosci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.