Skocz do zawartości

Halloween


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w tem roku w Polsce ale tu prawdziwe szalenstwo? nawet Polacy sie przebieraja i maluja twarze jakims smarem i farba...Co wy o tym sadzicie? Ja ze swojej strony nie lubie takich rozrywek i malowania sobie twarzy badz przebierania sie w jakis stroje? Poprostu nie ciagnei mnie zeby obchodzic jakies swieta tego typu jak Halloween i huj wie co dalej...Jak to u was z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dla ludzi. Nie ma nic dziwnego w tym, że Polacy to robią za granicą, kiedy robią często to samo na własnym padole. Dziwne, bo mamy wiele pięknych (i własnych świąt), które, przynajmniej moim zdaniem, mają większą głębię (czasami). Osobiście nie bawią mnie takie rzeczy, ale widocznie jest duże zapotrzebowanie na takie rozrywki, więc ludzie sobie ich dostarczają. Inna sprawa to przyczyna tych zachowań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halloween wpisuje się to  trend przemiany tradycyjnych świąt religijnych w święta konsumpcyjne. Rrozmaite imprezy w tym czasie z dynią w roli głównej to tak naprawdę kolejny pretekst, żeby się najebać i spotkać w starym gronie - więcej wolnego i wszyscy na bazie. Natomiast bardzo irytują mnie iście amerykańskie akcje z przebranymi dzieciakami chodzącymi po chatach - raz jak nie dałem cukierka (nie byłem świadomy tego gówna) to ujebali mi drzwi jakimś gównem z mąki i wody. Zajebisty psikus. Nigdy nie dam im tego pierdolonego słodycza. Nie ma takiego święta i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.