Skocz do zawartości

Imieniny loszki


vodkas85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie skończyła się impreza u mnie i mojej partnerki. Moja Pani zrobiła swoje imieniny. Siedzimy razem, z teściami, moimi rodzicami, szwagrem i jego narzeczoną oraz jej dziadkami. Ogólnie jest miło. dziadek, teściu i ojciec, gadają o polityce. Wspominają czasy jak to było za komuny lepiej i w ogóle jak to teraz jest ciężko. Z dziadkiem rozmawia mi się zajebiście, ponieważ pamięta czasy Powstania Warszawskiego ,przeżył to, pamięta Wołyń, wspomina NKWD i Armie Czerwoną, jest dokładnie tak jak mówił Marek. Dla tego Gościa mam ogromny szacunek. Jego małżonka no cóż, typowa Loszka jeno 70 wiosen ma już za sobą, bardzo zgryźliwa i dumna, współczuje dziadkowi. Sam stwierdził ,że małżeństwo to ciężki kawałek chleba i drugi raz w ten biznes by nie wszedł. Słucham tego gościa i za każdym razem jego Loszka go gasi, obraża, jak powie coś mądrego i wartościowego to ta wyskakuje z chuj wie skąd i z poza tematu ,,mądrością życiową''. no nie zgaszę jej bo nie wypada, a dziadek już nie ma siły na to. Mimo iż dużo przeszedł w swoim życiu to widzę jak lśni na nim biało rycerska zbroja. A może tak mi się tylko wydaje albowiem widać że dziadek ma już wyjebane jednak trzyma się starych norm społecznych, bo musi widać to. Moja loszka jest bardzo charakternie podobna do swojej babci, zresztą, gdy jej mama była na polu (Wieś) to Babcia nią się opiekaowła i jeździła jak po szmacie po swojej synowej, zresztą do dzisiaj opierdala jej dupę gdzie się tylko da. Odyseja Kosmiczna.............. CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.