Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vodkas85

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

126 Świetna

About vodkas85

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolanko w Łodzi. Następnym razem kieruj się na Stryków, bądź na Pabianice. Zaoszczędzisz sobie nerwy i czas. ITD w tym miejscu ma wyjątkowo zryty beret.
 2. Mam pytanie. Skoro zajmujecie się handlem, to powiedźcie jak się za to zabrać, gdyż w tej kwestii jestem kompletnie zielony?! Pozdrawiam
 3. Chyba było. Ale ten mem jest kwintesencją forum i innych podobnych społeczności. Niczym Neo resetujący Matrixa, w ostatnich chcenach trylogii. Marek Kotoński, Rollo Tomassi, Szarpanki z Życiem w jednym obrazku
 4. Jak wyżej idź na międzynarodówkę. Poznaj trasy, zrób C,C+E nabierz doświadczenia i śmigaj. To nie jest praca, tylko styl życia. Możesz jeździć na chłodniach, kontenerach, cysternach, silosach, firaneczkach. Zależy co ci podpasuje. Poznasz wspaniałych ludzi i największe ludzkie mendy. Ogólnie ciekawa praca. I nie szukaj kolegów w tej pracy, po czynach poznasz który to swój chłop.
 5. Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
 6. Przeważnie starsze tytuły. Stalker StarCraft, bonderlands
 7. Wylądowała w piekarniku na początku roku. Procek to i5 dokładnej specyfikacji nie pamiętam
 8. Zakres cenowy do 500 PLN. Dziękuję za podpowiedź.
 9. Witam serdecznie. Ostatnio padła mi karta graficzna Gigabyte GTX 560ti 1GB, orientuje się ktoś, jaką kartę w przystępnej cenie mógł bym kupić na jej miejsce? Pozdrawiam serdecznie.
 10. Poprostu wiedziałem, że się do mnie przyczepisz i mnie zgasisz jak peta. Mam gdzieś to co piszesz i nie muszę ci nic udowadniać. A mówiac inaczej, w rzyci byłeś kupę widziałeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.