Jump to content

vodkas85

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

vodkas85 last won the day on June 11 2022

vodkas85 had the most liked content!

Community Reputation

1,409 Świetna

About vodkas85

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spacer z córką, basen. Potem strzelnica i seans Ziemia obiecana remaster. Następnie puknę kobitę i idę spać. Wyprawa z córką do lasu, ognisko kiełbacha i pyry nadziane na patyki i muzyka Dżem. Potem seans Drużyna pierścienia. Puknę kobitę i idę spać. Wyjazd na obiad do rodziny , bezalkoholowy dla mnie. Potem seans Sami swoi. Puknę kobitę i idę spać.
 2. -Kot jest mój! -I będę go pierdolić! -Czy to wam się podoba, czy nie!!!!
 3. Ależ teoria NPC bardzo dobrze tłumaczy komunizm, nazizm, monarchię, demokrację. Rzezie i hekatomby występujące w naszej rzeczywistości z dupy się nie wzięły. Jedna masa ludzi rzuciła się na drugą. Gdyby ludzie nie byli bezmyślnymi maszynami, to nie łapali by się na ideę jak ryba na haczyk. Bądź nie szli by za grupą jak stado baranów. Nieliczne jednostki, potrafiły się uchować, albo przypadkiem i całkowitym zbiegiem okoliczności los rzucił ich zdała od miejsca tragicznych wydarzeń. Bądź byli w centrum, ale włos im z głowy nie spadł. Ogólnie mamy pozory indywidualności
 4. Niekoniecznie, taki plaskacz może ją naprostować. Feminizm i lewactwo kończy się w momencie, kiedy trzeba wziąć się do pracy.
 5. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/Ue33o7EYZGKm5kDSFSjKjiKgumIse76w.jpg
 6. Trytytki, kaśma wzmacniana, nóż, kombinerki, śrubokręt płaski i krzyżowy, torpsy,imbusy. Klucze od 6-24, młotek. Skrzynka narzędziowa. Oraz czteropak żubra.
 7. Jedna pensja z mundurówki, druga z dawania dupy. A jeszcze nie jedna w chadzie łobuzie się zakochała i dawała za darmo. Mężowie muszą być dumni.
 8. Kolego daj sobie na luz. Fajnie jest, tylko nie tak jak w pornosach. Daj sobie czas, wspomóż się farmakologicznie jeśli masz problemy z szybkim końcem bądź konar nie płonie. Jedź sobie na divy, jedną drugą piątą, dziesiąta. Oczywiście nikomu o tym nie opowiadaj. zachowaj to dla siebie. Jeśli jesteś z małej miejscowości, to jedź do dużego miasta. Otwórz portal z divami i działaj. Najlepiej zrób to jutro bądź w ciągu trzech dni od teraz.
 9. Idź na mecz Widzewa w koszulce ŁKS, z napisem LOVE POLDEK 60 BAŁUTY CIENIASY.
 10. Gothic, Risen, Elex.....drewniane gówno, ale ma też wady 😊
 11. Podbijam. To coś jak ,, Holenderski ster"?
 12. Kolego, to że przeżyłeś i nikogo nie zabiłeś, oznacza że miałeś dużo szczęścia. Jesteś wkurwiony i masz do tego prawo. Gówno wpadło w wentylator i jesteś teraz w magicznym momencie. Masz wybór, będziesz odtwarzał tę chwilę w swojej głowie i wpadał w stany depresyjne. Albo zaakceptujesz obecną sytuację, na chłodno wyciągniesz wnioski i ruszysz dalej. 🙂Na sam szczyt, a na tym szczycie stoi mokebe z metrową kutangą i żelem.🙂 A co by było gdybyś na tą furę złowił babona, który wydoił by cię na samochód, majątek i odciął cię od nie twoich bombelków?
 13. Zabia tak jak żołnierz w Battlefield.
 14. No i Moskale mają swój przemysł i zasoby naturalne. Huty, odlewnie, warsztaty i fabryki ,, traktorów ". Kto choć trochę zna historię, zwłaszcza II wś, ten wie jaki potencjał przemysłowy i ludzki ma Rosja. Też jestem ruską onucą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.