Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vodkas85

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Świetna

O vodkas85

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Zgierz
 1. Oficjalny samochód Braci Samców

  Alfa Romeo 147
 2. Historie Waszych nicków

  Gra Max Payne
 3. Miły facet

  Moja pani w dzień śmierci mojej mamy, tak bardzo cierpiała, że musiałem sam wszystko ogarniać. Ale gdy przyjechał szwagier, aby pomóc mu w sprawach biurowych...ta wyłączyła emocje, jakby nic się nie stało. Kompletnie nie ta osoba.
 4. www.monitor-polski.pl - co to kurka jest ?

  Unikajcie tej strony jak ognia. Robią masakrę z mózgu.
 5. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  A propos MC Donalda. Braciak jest kierowcą. Wiózł mięso do fabryki karmy dla zwierząt. Przyszedł jakościowiec wziął próbki. Pobrane mięso nie spełniło norm jakościowych. Więc cały transport poszedł na MC Donalda.
 6. KK i jego pycha, poniżanie i wzbudzanie poczucia winy

  Jestem ze wsi. Wszyscy ale to wszyscy głęboko wierzący katolicy których znam mają Przepierdolone życie, ale mimo tych wszystkich problemów, które mają gorliwie siedzą w kościele. Kurwa..... Znaczy się Amen
 7. Tłumienie wszystkiego w sobie

  Chodzi o to że gdy wygarne to co czuje...będzie to końcem wielu relacji i końcem strefy komfortu. Ale już się tego nie boję.
 8. Tłumienie wszystkiego w sobie

  Nie no z tym Xenomorfem to przegiąłem.
 9. Tłumienie wszystkiego w sobie

  Wydrukowałem Kobietopedię i Nice Guy rano biorę się za lekturę. Ogarniam lokum, pakuję się, stawiam granicę mojej narzeczonej i się wyprowadzam. Nie będzie żadnego ślubu ani jakiegokolwiek kontaktu z jej rodziną. Nie zaakceptuje tego trudno. Tak czy inaczej rozpoczynam nowe życie. Koniec bycia pizdą. Marek i wy chłopaki z forum uratowaliście mi życie. Bardzo wam za to dziękuję. Kurwa przez ten krótki lecz intensywny czas pobytu w rodzinnym domu mojej pani zrozumiałem jedno.....nie potrzebuje psychiatry, leków, ani motywacji. Trzeba wypierdalać toksycznych ludzi ze swojego życia. Od razu. Ich pierdolenie niszczy człowieka od środka, zżera niczym kwas Xenomorfa.
 10. Tłumienie wszystkiego w sobie

  Bardzo dziękuje za konstruktywne i szczere wypowiedzi. Tak macie racje, czeka mnie bardzo dużo pracy i robię to już od dzisiaj.
 11. Tłumienie wszystkiego w sobie

  Bardzo dziękuję.
 12. Moje urodziny

  Marku mój Wieszczu i przewodniku duchowy, Spełnienia Wszystkich Marzeń I Odwagi W ich Realizacji.
 13. Mam pytanie. Medytacja i te sprawy bardzo wyciszają człowieka. Jednak, że mam ogromną potrzebę zacząć mówić ludziom o tym co myślę i czuję. Od małego borykam się z niską samooceną i wstydem przed tym co sobie pomyślą inni i tym że kogoś obrażę. Dotyczy to wszystkiego, od spraw zawodowych, znajomych, po relacje z rodziną i rodziną mojej narzeczonej. Jednakże poziom mojej cierpliwości i samokontroli (książki o duchowości sprawiły, zacząłem inaczej patrzeć na świat jednakże nie da się być mnichem/buddą/itp kiedy wokół ciebie są same drapieżniki, pasożyty i cwaniaczki) osiągnął poziom krytyczny. Święta spędziłem w rodzinnym domu mojej przyszłej byłej narzeczonej. Co było dla mnie bardzo dużym, prawie mistycznym przeżyciem duchowym. I tu nasuwa mi się pytanie, od kilku dni odczuwam potrzebę popuszczenia lejcy emocjonalnych i przestać być dobrym człowiekiem, a zacząć być sobą? Czy to dobra droga? Czuję, że jest słuszna ponieważ, czuję w sobie ogromną potrzebę wyrzucenia z siebie kilku spraw, co będzie skutkowało rozpierdolem w mojej rodzinie i okolicy. Wiem, że spalę za sobą wiele mostów ale już nie wyrabiam. I wiem że żadna terapia tutaj nie pomoże jeśli sam nie wezmę za mordę towarzystwa. PS: Ostatniej nocy u teściów przyśnił mi się sam Józef Piłsudski który powiedział wyraźnie "Nie warto być dobrym dla ludzi". Kurwa.....
×