Jump to content

vodkas85

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  531
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

vodkas85 last won the day on June 11

vodkas85 had the most liked content!

Community Reputation

1,023 Świetna

About vodkas85

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Autor musiał by uciekać na Antarktydę, mieszkać z pingwinami i płaskoziemcami szukających dziury do nowej Szwabii 😅😅😅 Tak, poza tematem... Staropolska literatura jest bardzo piękna. Niezwykle obrazowy język, do tego bez przekleństw. Czytam stary poradnik ciesielski. Niesamowicie pięknie napisany. Robi wrażenie, a to zwykła literatura techniczna.
 2. 0.7 czystej co dziennie i po miesiącu nie będziesz się już przejmował cerą 🙂
 3. Już się bałem, że wyrzucisz to.....
 4. Kolega dobitnie pisze, że dokładnie wie o co kaman. Każdy kto dostał po dupie tak, że zaczął sam myśleć, ma podobne przemyślenia.
 5. Nauka ojców kościoła jest bezcenna. Uwielbiam kontemplować ich cynizm i obłudę. Nie wrzucam do jednego worka wszystkich księży, ale patrząc na to co się odwala w dzisiejszych czasach. Mogę założyć, że celebryci kościoła, to zwykłe menty ludzkie. Nauki świętych są idealnym narzędziem do sterowania masami. Spełniały tą samą rolę jaką teraz spełniają media. Zakłamanie rzeczywistości w celu uzyskania korzyści od nieświadomych ludzi. Uważam że święty Tomasz z Akwinu był ostrym ruchaczem i alkoholikiem. A te jego wypociny przeszły do nauk kościo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.