Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vodkas85

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Świetna

About vodkas85

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kuzyn wlazł do zamrażarki z butlą gazową. Wcześniej masa prób samobójczych. Wcześniejsze próby zamiatane przez matkę pod dywanik. Wierzyła, że modlitwa mu pomoże, a nie szpital. Szok dla całej rodziny, mimo iż wszyscy wiedzieli, że to zrobi. Jego siostra alkoholiczka związana z alkoholikiem, troje dzieci wszystkie są DDA. Wojny krzyki. Matka cały czas zamiata wszystko pod dywanik. Jest najbardziej szanowaną katoliczką w okolicy. Kółka różańcowe, pielgrzymki i takie tam. Lata ciągłych wojen, obwiniania i pogardy wzajemnej. Rozpierdol na max. Jezus, wóda i disco polo.
 2. Jeśli mieszkasz w małej miejscowości i masz nawiedzonego plebana, a tobie brakuje wrażeń, to jak najbardziej polecam. A w innym przypadku, to nie ma sensu, tego aktu robić.
 3. Dzisiaj zostałem ojcem. Moja córka przyszła na świat o 6:40. Pozdrawiam bracia i siostry.
 4. Nie wiem czy był na forum. Serial Bodyguard https://www.filmweb.pl/serial/Bodyguard-2018-801128. Pierwszy odcinek, antyterroryści i antyterrorystki dowodzeni przez panią oficer, kobieta snajper. Główny bohater, zatwardziały biały rycerz. Terroryści , to Azjaci. Ogólnie poprawność polityczna i lewactwo tak bardzo waliło mnie po oczach, że nie dałem rady obejrzeć drugiego odcinka.
 5. Książka Anthony de Melo Przebudzenie, medytacja i sport, jak bracia wyżej napisali.
 6. Zalety.: Rozwijanie wyobraźni, wiedzy, ubogacanie słownictwa. Wady: jeśli pełno wokół ciebie Januszy i Karyn, to mogą zacząć brać cię za debila.
 7. Rok temu w święta dałem z rodziną takiego ognia że dostałem zwarcia styków. Te święta jadę na trzeźwo. Głupie spojrzenia, głupie odzywki. Mam to gdzieś. Dwa tygodnie depresji i stanów lękowych to moja cena za najebanie się. Dziękuję bardzo za taką transakcję.
 8. Stalker Cień Czarnobyla Stalker Czyste Niebo Stalker Zew Prypeci Metro 2033 Metro Last Light Fallout 1,2 i New Vegas
 9. Uczestniczyłem w mitingach DDA. Musiałem przerwać na jakiś czas z powodów osobistych (a raczej tak to sobie tłumacze), wracam w środę. Najgorszy jest pierwszy raz. Niewyobrażalny strach i lęk. Ale gdy zaczynasz słuchać historii uczestników, gdy okazuje się, że nie jesteś sam, następuje wielka ulga. Na typowej terapii nie byłem, tylko mitingi ,12 kroków i grupowa modlitwa o pogodę ducha. Pomaga ogromnie.
 10. Tablety firmy Wacom. Szeroki wybór dla początkujących jak i dla zawodowców. Wacom bambo jest toporny.
 11. Afirmacje od naszego Wodzą, będą bardzo skuteczne, ponieważ wszyscy mamy do niego wielki szacunek. Jednocześnie wiedza, którą przekazuję sprawdza się w stu procentach.... Przez co mamy do niego wielki szacunek. Marku Kotoński twoja praca, będzie dopełnieniem ogromu pracy jaką włożyłeś w stworzenie społeczności....i to będzie dopiero nowy rozdział w Twoim jak i naszym życiu. Wodzie rusz dupę i twórz.
 12. Przypomina mi się cytat z filmu Droga...Niezależnie jak byś się do tego przygotował i tak będziesz nieprzygotowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.