Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vodkas85

Użytkownik
 • Content Count

  177
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Świetna

About vodkas85

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fallout 1 i 2 zwłaszcza 2. Mass Effect, Wiedźmin trylogia, planescape torment, Arcanum, Fallout News Vegas, Dragon Age Orgins. No i oczywiście Fallout 2 gra stara, ale jest jebitna. Gdy pierwszy raz w nią grałem, były momenty, że płakałem ze śmiechu.
 2. Potwierdzam w stu procentach, empirycznie doświadczałem i obserwowałem depresję bratowej. W tej scenie jest czysta prawda. Nie mylić z kliniczną depresją pań.
 3. Ta książka to mentalny plaskacz. Do czytania kilka razy w roku.
 4. Odstaw w pizdu kawę jeśli ją pijesz. Reszta tak jak chłopaki powyżej.
 5. Ja mu powiedziałem/powiedziałam, ja jej powiedziałem/powiedziałam. Po tych słowach budzą się we mnie Działa Nawarony.
 6. Zachowała się tak, aby zemścić się na swoim misiu. Mentalność typowej gówniary wychowanej na Bravogirl. Powiedz koledze.Ona i tak sobie wszystko zracjonalizuje.
 7. Jestem wdzięczny za to, że już nie chlam, nie palę i że wszystko zależy ode mnie. A jak coś mi nie pasuje to mogę sobie iść w pizdu a Janusze niech się żrą.
 8. U mnie na wsi doprowadzali byka do krowy. Jeden gość bardzo blisko podszedł, byk się potknął i niechcący spuścił się na tego gościa, prosto w twarz.
 9. Usypiam córkę, zaraz odpalam Dark.
 10. Dobry jest ten film? Oglądam właśnie Pingwiny z Madagaskaru.
 11. Jeśli nie możesz się odciąć, to zoptymalizuj relacje. Rób swoje, pomimo zaczepek, podtekstów, przypieprzania. Nie nawracaj, nie opowiadaj o swoich przemyśleniach, bo nie zrozumieją i cię zeszmacą. Są nieświadomi, nieprzytomni, zahipnotyzowani, uwarunkowani. Napisał bym, bądź sobą, ale sobą wśród baranów być nie możesz, bo cię zajebią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.