Jump to content

vodkas85

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

319 Świetna

About vodkas85

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Był czas, że naprawiałem po rodzinie różne rzeczy ale już nie naprawiam im, bo jak robić coś dla rodziny to lepiej nic nie robić. Ogólnie dużo rzeczy można ogarnąć samemu. Jak kolega wyżej napisał mebelki, szycie, śledzenie mężatek na zlecenie, prasowanie, kierowca weekendowy na busach, jest sporo tego. I całe te. Coś mi się wydaje, że piecyki typu KOZA będą niedługo bardzo pożądane. Tak jak paski i sznury z pętelką.
 2. Po przeczytaniu tego i temu podobnych artykułów, po obejrzeniu podobnych gówien. Mam chęć wziąć paszport i polecieć do dalekiej Afryki. Będę biegał po sawannie z Mokebe i polował na gazele, na lamparty, nosorożce i na Polki poszukujące siebie 😅
 3. Co ty kolego jest fajnie. Ludzie zapierdalają i mają. Budują domy, kupują mieszkania, nowe auta spalinowe, hybrydy, tesle i całe te. Gdyby kurwa nie te raty, to było by w pytę. Taki mamy klimat kolego, jeszcze dwa lata temu to wszystko jakoś się kręciło. Ale przyszedł kryzys wirusowy, zaczęli podnosić ceny i teraz naprawdę jest fajnie. Ludzie zaczęli wychodzić na prostą, wielkim trudem i potem wszystko zaczynało się układać, więc polskojęzyczna władza dokręciła śrubę. Znowu to zrobili. Może przyjdzie kolejny Balcerowicz i nas wyzwoli z resztek kapitału
 4. Największy poziom realizacji i wszystkich innych potrzeb, mają narcyzi. Co jakiś czas mam tą nieprzyjemność przebywać z jednym delikwentem, który: Mówi że jest bogaczem, Pracuje 24/7/365, Jest męczennikiem, Jest atletą i modelem, Ma niesamowite plecy i układy, Zna się nawet na fizyce atomowej, Wszyscy mu zazdroszczą. Jest to jedyny człowiek jakiego znam, który w swoim życiu osiągnął granice ludzkich możliwości. Vincent van Gogh, Jeff Bezos i Kulczyk to przy nim chuj.
 5. Jedyną alternatywą jaką widzę, to ściągnąć do naszego kraju Mokebe, Habibi, Tailandki i Himalajki😅
 6. Ludzie są nie szczęśliwi, ponieważ nie mają swojej drugiej połówki. Powinni mieć, kochających partnerów i partnerki. Dwoje albo troje dzieci, wielki dom z fotowoltaiką. Nowy niemiecki samochód co trzy lata, albo Teslę. Własną dobrze prosperującą firmę, albo kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji. Duża rodzinę, aby jeździć do nich w gości nową Teslą, tak aby wszyscy widzieli i zazdrościli. Żyć, aby dożyć do emerytury i aby na starość miał ktoś ci podać szklankę wody. Czy my aby nie jesteśmy niewolnikami? Całe narody jadą na schemacie szkoła, ro
 7. Niech już jebnie ta kometa. Albo dzwonię do iluminatów aby odpalili 5g, które sprawi że zaszczepieni zmienią się w zombie, a nie zaszczepieni odbiorą sobie życie poprzez zadławienie bigosem.
 8. Poczekać, gdy księża z ambony będą wzywać do spontanicznego zrywu. W tedy ruszyć i zrobić porządek z władzą i okupantem. Wysłać wszystkich do walki o wolność. Czy u nas historia zawsze się musi powtarzać?
 9. Nocna msza serial Leftflixa. Titanic (warto zobaczyć co tam się dzieje bez klapek na oczach, romantyk z tego Camerona)
 10. Spokojnie maszyna dopiero się rozkręca 🙂 I ludzkie nic z tym nie zrobią, grzecznie zgodzą się na wszystko🙂
 11. Zapewne Kobetopedia oraz No More Mr. Nice Guy zmieszane razem.....a może Rozmawiaj z myszką i bądź z nią szczery, Bądź Mężczyzną podporządkuj swoję życie myszce.
 12. Literatura wojenna, dzienniki z Stalingradu i Leningradu, wspomnienia z łagrów i obozów koncentracyjnych. Okupacja Polski, Rewolucja Bolszewicka i wojna domowa w Rosji, czystki Stalina i głód na Ukrainie. Wołyń. Dwudziestolecie międzywojenne i lata po wojnie, nędza jaka w tedy w Polszy panowała. Kurwa morze przelanej krwi, ludzie gazowani i wylatujący kominami. Ludzie przerabiani na mydło i chuj wie jeszcze na co. Kobiety gwałcone przez ssamanów rodzące dzieci dla rzeszy, a potem kula w ryj albo do obozu. Kobiety gwałcone przez Armię czerwoną w wyzwalanej Polsce. Rodziny wysyłane na Syberię al
 13. https://youtu.be/yjISRSEqyN0 Tak się gwiazdy winny programować, a nie jakieś antyspołeczne fiku miku 😅
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.