Jump to content

vodkas85

Starszy Użytkownik
 • Posts

  991
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

vodkas85 last won the day on June 11 2022

vodkas85 had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

vodkas85's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.2k

Reputation

 1. Właśnie widzimy kontynuację dzieła sanacji. Zniszczenie gospodarki, wkurwianie wszystkich dookoła, zamordyzm, ,,odważne" działania. Brakuje tylko wojny i ewakuacji za granicę. Ale wszystko przed nami. Ale wierzę w to, że do wojny nie dojdzie. Nasi politycy nie są tak odważni jak prawdziwa sanacja. Chodź się starają.
 2. @Brat Przemysław dowiemy się gdy na niebie zobaczymy rakiety uderzające w jednostki wojskowe, elektrownie i miasta.
 3. Mam styczność z fajnopolakami. Nie odbierają rzeczywistości. Są tak zindoktrynowani, że słuchacze radia Maryja przy nich to leszcze. Jak będą na pierwszej linii frontu ostrzeliwani z moździerzy i dobijani bagnetami, to może otrzeźwieją. Pisiora zagniesz argumentami. Fajnopolaka nie zagniesz, bo jest w trybie Tylko Do Odczytu. Decyzje zapadły, to na pewno. Ale czy nasze wojsko wykona rozkazy, tego już nie jestem pewien. Czy złamią przysięgę? Wątpię.
 4. Co tutaj może pójść nie tak... Kolega gej może i nie będzie bolcował swojej kumpeli. Ale może przymknie oko na kolegów nie będącymi gejami. Jak chce utrzymywać kontakt z kolegą gejem, to tylko wtedy gdy ty jesteś w pobliżu. Chyba że ty znajdziesz sobie przyjaciółkę lesbijkę i partnerka pozwoli wam wyjechać razem na wycieczkę 🙂 Wierzysz w takie cuda? Prędzej uwierzę w płaską ziemię niż w to że partnerka pozwoli ci z inną laską pojechać na wczasy.
 5. Ładnie musiała go obrabiać. Chuja musiał chłodzić ciekłym azotem. Kolega będzie miał za niedługo kokodżambo. Nikt go nie uświadomił w otoczeniu? Fajnych ma kolegów, albo całe środowisko to kukoldy. A kilku świadomych trzyma mordę na kłódkę. Kiedyś próbowałem uświadamiać. Jednak od dawna uważam, że kukolda nie uświadomisz, a sobie narobisz kłopotów.
 6. Zjebana idea i wykonanie pokazuje że tak właśnie jest. Absurd goni absurd. Najbogatsi się dostosują, bądź nie będą musieli. Cała reszta stopniowo ma dokręcaną śrubę. Marks wiecznie żywy. Brakuje jeszcze obozów koncentracyjnych pracujących nad zmniejszeniem śladu węglowego. Ale nie zdziwił bym się gdyby tak owe powstały. Albo delikatniej, eutanazja osób przechodzących na emeryturę i chorych. Ale czekaj nie potrzeba tego. Wystarczy użyć propagandy i wmówić ludziom, że psiecko i LGBTLPG to droga do przyszłości. Na sprowadzać Murzynów i nierobów z całego świata.
 7. No wiadomo, że żaden człowiek nie ocalał po potopie. Przecież Goje to nie ludzie. Są gorsze od bydła.
 8. Chcesz być szczęśliwym człowiekiem? Wypij dwa kufle piwa i po trzech godzinach idź do toalety. Długie spacery po łąkach/lasach, bez telefonu czynią cuda kolego.
 9. Wyobraźcie sobie tą drużynę wpadająca na chatę kartelowi narkotykowemu. Sicarios puszczają zwieracze ze śmiechu.
 10. Jeszcze mu umcia umcia zrobią, albo śmierć przez umcia umcia. Mało prawdopodobne, że go zaciukają. Chyba że jest debilem, w tedy duże prawdopodobieństwo....... Ale z drugiej strony trafić na czarnych sebiksów, w kraju gdzie prawo nie funkcjonuje.....o kurwa mać, ale nie pykło.
 11. Widziałem zdjęcia z Odessy toż po. W oczy rzuciła mi się młoda ciężarna kobieta, z kablem na szyji. Masa krwi na podłodze i kawałki mięsa. Ciężarną ewidentnie potraktowano ,,łaskawie ". Zwierzęca brutalność. Dalej nie piszę bo wszyscy wiemy o co chodzi.
 12. Te wszystkie strajki, pachną geszeftem. Ciekawe co nastąpi po nich?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.