Skocz do zawartości

KRANÓWA


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzało mi się, niestety często o tym zapominam. Staram się czasem wypowiedzieć jakiś miłe słowo, gdy mam koło siebie wodę, którą mam zamiar wypić.Kiedyś energetyzowałem wode kryształami górskimi.

Jestem przekonany o badaniach dr Emoto. Nie wiedziałem że zmarł.

Podobne eksperymenty przeprowadzano na zwierzętach karmionych rakotwórczą żywnością.

Jeden ze studentów opiekował się przydzielonymi mu (szczury lub myszy) zwierzątkami i otaczał je miłośćią. Żyły prawie połowę dłużej niż pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie :) Od roku po prostu pije surową kranówkę. Jak przeczytałem artykuł o wydatkach na wodę butelkowaną.... W ciągu tygodnia kranówka smakowała mi jak każda inna woda i tak już zostało. Co ciekawe najdłużej bronił się mój nastoletni syn, ale już pij bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie :) Od roku po prostu pije surową kranówkę. Jak przeczytałem artykuł o wydatkach na wodę butelkowaną.... W ciągu tygodnia kranówka smakowała mi jak każda inna woda i tak już zostało. Co ciekawe najdłużej bronił się mój nastoletni syn, ale już pij bez problemu :)

 

U mnie na osiedlu wykryto jakiś czas temu bakterie coli w sieci. Już sobie poradzono z problemem, ale kranówy bez przegotowania nie piję.

Kombinuję jaki filtr wybrać min. na chlor i fluor. Z usuwaniem fluoru jest podobno problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiacie wodę na działanie wzniosłych uczuć, czy filtrów?

 

https://astromaria.wordpress.com/2014/10/21/testament-zaklinacza-wody/

 

pool-water--34381.jpg

nie..ja po prostu gotuje wode.

głebinówka...tak...a w około same pola.jako technik ochrony środowiska nie tkną bym tego :D

jak chcesz jakiś filtr do wody to polecam z weglem aktywnym.ale jakiejs dobrej firmy.bo ogólnie w tych filtrach tyle jest wegla co kot napłakał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.